0 oy
191 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
30 aylık oğlum önceki postlarda da söylemiştim her şeye bağırıyor hicbiseyle mutlu değil parka götüreyim diyorum üstünü giydirtmiyor evde durmuyor parka gidince eve gelmek istemiyor her şeye ama herşeye bağırıyor gerçekten sinir krizi geçirecek gibi oluyorum bazen kendim fazlasıyla rahatsızım sağlık sorunlarıyla uğraşıyorum oğlum da böyle olunca gerçekten ne yapacağımı bilemiyorum bı biz böyle değiliz biliyorum ama yanımda ne anne ne kayınvalide kimse yok yardım eden yok çok tükendim :(

3 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Allah sabır versin canım geçen aynı durumu bizde yaşadık bigun bile insan dayanamiyor 
(129 puan) tarafından
Yaklaşık 1 aydır böyleyiz gerçekten çok yoruldum :(
(1,634 puan) tarafından
İnş bian önce duzelir canım doğrudur yıpratıcı ve yorucu Bi durumdur
(129 puan) tarafından
İnşallah tek duam bu :(
-Reklam-
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Geçici bir durumdur canım üzülme sen bazı çocuklar dönemsel olarak böyle değişik agresif tavırlar sergileyebiliyor. Esin geldiği zaman biraz ilgilensin sen de dinlen kendine vakit ayır 
(129 puan) tarafından
Eşim ilgileniyor ama onunla da durmak istemiyor anne diye sürekli tepemde tepemde olmasını geçtim benimle de ne yaparsam yapayım mutlu değil çok uzuluyorum
(5,108 puan) tarafından
Geçecektir elbette hep böyle olmayacak boyama falan seviyorsa başında dur ya da birlikte farklı etkinlikler yapın belki kafası dağılır
(129 puan) tarafından
Yapıyorum onlari da ama işte en kotu yani hicbiseyle şuan mutlu olmaması sadece ayağımda sallarken falan sesi çıkmıyor sanırım indirmeden sallamam gerekiyor :(
0 oy
(645 puan) tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum benim de durumum aynı kimse yok aslında varlar da bans yoklar kaynanam rahmetli olmuş annem teyzem falan var işleri düşünce varlar anliycsn o yüzden kendini sakin üzme üzerine battaniye sar balkona çık sakinlestir dışarı çıkınca çocuklar sakinlesiyor bildiğim çoğu çocuk öyleydi bide şuan anliyor seni neden ağladığını yada ne istediğini sor bakalm  bide  çocuk danışmanı falan  varsa bi oraya götür belki altında psikolojik bisey vardır 
(645 puan) tarafından
Büyük ihtimalle ilgi istiyor ondan böyle yapıyor nazi da sana geçiyor şuan biraz duymamaya çalış bakalım ne olcak
(129 puan) tarafından
Umarım en kısa zamanda eski halimize döneriz tek istediğim
(645 puan) tarafından
Dönersiniz csnim inşallah valla şuan gözüm korkmadı degil benim 7 aylık yolun daha basindayz:))
(129 puan) tarafından
Keşke o şekilde kalsaydı dedim daha demin içimden korkmak değilde büyüdükçe daha zor diyenlere inanmamıştım o zamanlarda uyumuyor diyordum uykusuzluk bundan biraz daha kolaymış sanki :D
(645 puan) tarafından
Aynen canım  doğru söylüyorsun

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 407 göst.
0 oy
7 cevap 277 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sinem_46 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 115 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ruken kara (232 puan) tarafından soruldu
0 oy