0 oy
626 göst.
Aile kategorisinde (14 puan) tarafından
Eşimin Faceboogunda öle bakinirken arama çubuğuna girdim genelde ben aratirim biseyler kendim kullanmıyorum temizliğim dedim bı de n göreyim 2 tane bayan grup açık açık resimler hareketler dökümüne girdim aranmış çıkıyor dün oldu dün aranmış elim ayağım titredi kalbim nasıl atıyor hamileyim bide 3

Buçuk aylık bu ne diyince ben yapmadım diye elim falan değmisse diyo haberim yok diyor kurana el bastı falan 

Yapmıştir dimi öle bişey yoksa çıkma ihtimali varmı el kayması falan nasıl olabilir

Bende agzima geleni saydim haklı olsa ne yapardı sizce SONRA bisy demedi uyudum bende oda 

Ne yapıyım kızlar Allah aşkına bişey deyin

Yapmamış olsa eğer ki sanmıyorum ama kendini nasıl savunabilirdi yada yapmamış olabir mi ?

17 Cevaplar

0 oy
(8,384 puan) tarafından
1 tanesine eli kaydı 2 tane demişsin canım? Yalan söylüyor bes belli benim hiç elim kaymıyor niyeyse 
(14 puan) tarafından
Eli nasıl kayıyor onuda anlamadım yazması lazım değil mi yada karşısina çıktı baktı diyelim arama kısmina düşer mi
(8,384 puan) tarafından
Canım facebokta arama butonuna isim yazdığında resimsiz çıkar içyazdığın ismin üzerine girip profiline bakarsan fotoğraflı bir şekilde çıkar
-Reklam-
0 oy
(95 puan) tarafından
Yemin etmesinler bari inanma ya kendilerini oyle kurtarmaya calisiyorlqr . Anlamiyorm arladas ya anlamiyorm benimkide boyle kime guvenelim yaa kime
(14 puan) tarafından
Yemin de neki Kur'an'a basıyor bide biz niye evliyiz ki biz niye yapmıyoruz.bilmiyorum huzurum tadım guven falan kalmadı
0 oy
(5,391 puan) tarafından
Kiz hint filmleri gibi elim kaydi ne. Keske kurana el bastirmasaydin sonucta yalan oldugunu biliyosun 
(14 puan) tarafından
Kız bilmiyorum tam emin olamadım bende ki ne bilim yalandır dimi yapmamissa çıkmaz dimi bişey diyin
(5,391 puan) tarafından
Bakmamişsa çıkmaz canım. kurana el bastırma
(14 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
tarafından
Bu yalan çok klasik oldu artık cem Yılmaz'ın dediği gibi odada kadin donu bulsan donun icadından haberi yok gibi yapar erkek diyor adamı pek sevmem ama bu doğru yani inkar için reklam der elim değmiş der. Bizde el yok onu anladım bizim değmiyor çünkü. Günahı kendine hamilesin sıkıntı yapma canım
tarafından
Yani hadi birine eli kaydı da ikinci neydi
Öneri vs olur yanlışlıkla basar olur öyle şeylerde iki tanesi tesadüf olur mu sanmam
(14 puan) tarafından
Öle öneriye falan basıncada aramalarda çıkıyor mu canim
tarafından
Instagram da çıkmıyor Facebook kullanmıyorum ama birine eli değerde iki tane kadın diyorsun besbelli profiline falan bakmış
tarafından
Instagram kullanıyorum hususi arama yerine yazarsın öyle çıkıyor
(14 puan) tarafından
Evet onu bende biliyorum sağol canim :(
0 oy
(3,570 puan) tarafından
Yeni bi guncelleme gelmis onerilere tikladiginda ziyaret edilen sayfalar arama butonunda gorunuyor yani ozellikle yazip aramadiysa bile sayfaya eli degdiyse veya cikan onerilere tikladiysa gorunuyo arama cubugunda
(14 puan) tarafından
Anladım canım önerilere basıncada mi aratmada çıkıyor yani bı onu anlamadim
(14 puan) tarafından
Ay Allah razı olsun bu cevap beni çok aydınlattı hemen bakicam şimdi
(3,570 puan) tarafından
Evet canim benim kullandigim facebook uygulamasinda oyle onerilere tiklayinca aramada cikiyo
(14 puan) tarafından
Çıktı evet maalesef doğruymuş
(1,271 puan) tarafından
Hayir cikmiyo ben girdim  bi cok kisinin 0rofiline cikmiyo ozellikle aratinca cikiyor
0 oy
(7,980 puan) tarafından
Yalan söylüyor üstüne kuarana el basarim diyor kesinlikle yalan kendi bile isteye aratmis malesef ben kuarana el basarim diyen insanlara zerre güvencim.yok onlar Allah'tan korkmayan insanlar çünkü benimkide her g.tu sıkıştiginda kuarana el basarim diyordu. Sonra hep yalanları dizi dizi çıktı.
(14 puan) tarafından
Valla ha ki grubun Tekin'in adı mesaj atın kalp diyo ki benim nereden aklıma gelsin bu nasıl isim falan
0 oy
(6,429 puan) tarafından
Bugün eli kayan yarın kadına kayar 
(14 puan) tarafından
Öle kaymayan varmı acaba
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Şu mübarek dini işine gelince niye kullanıyorlar anlamıyorum birde kurana bugünü kurtarayım diye el basmak nedir ya
(14 puan) tarafından
Aynen öle canım
0 oy
tarafından
Önceden yemine inanirdik artık onada inanmıyoruz hiç Allah korkusu kalmamış yaptığı halde yemin edenlerin
0 oy
tarafından
Bazen olabiliyor canim Allah yapısı değil kul yapısı sonuçta 
0 oy
tarafından
Hamileyken bu erkeklere bişi oluyo galoba
tarafından
Kesinlikle kaç gün böyle şeyler yazıyorlar bende şuan aynı durumdayım ne kötü ama
(14 puan) tarafından
Allah'ın belalari
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Yapmamış olamaz çünkü sen yazmadan orda görünmez. Eli 1 kere değdi diyelim ki mümkün değil ama hadi öyle sayalım peki diğerlerine nasıl eli değmiş? Bir de kurana el basmış tövbe yarabbim 
(14 puan) tarafından
Üzgünüm
0 oy
tarafından
Ben bende kaç gündür bunun için eşimle kavgaliyiz o günden beri burda hep böyle postlar çıkıyor offfff ne olacka halimiz 
(14 puan) tarafından
Ne yapmalıyım bilmiyorum
tarafından
Eğer benim gibi çaresiz değilseniz burnundan getirin
(14 puan) tarafından
Mesela akıl verin
tarafından
Önce sinir krizi gecir bı güzel döv kapının önüne koy sonra boşan donuna kadar al valla elimden gelse ben eşime yaoacam ama benim susmam tamamen çaresizlikten.ama bu çok ağır diyorsan evin içinde burnundan getir derim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hep öyle derler cnm bakmış ki çıkıyor üzgünüm 
(14 puan) tarafından
:( Üzgünüm
0 oy
(9,648 puan) tarafından
Bu erkekler Kur'an'a el basmaya yemin etmeye korkmazlr canım yalan söylüyor emin ol 
(14 puan) tarafından
Niye yaparlar ki
tarafından
Çünkü bunlara namuslu eş değil oruspular daha iyi geliyor
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Sirf  yanlis  bi cvp vermek icin  girdimbaktim eger onune bi profil ciksa ustune tiklasa bile arama butonunda cikmiyor ama ozellikle o ismi aratinca cikiyor esin yalan soyluyor
0 oy
(1,131 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kendini ve bebeğini düşün ve bu işin peşini bırak bebeğin sağlıkla dünyaya gelsin ondan sonra eşinin haline hareketlerine bakıp karar ver

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 278 göst.
0 oy
15 cevap 201 göst.
15 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sumeyyesumeyye (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 256 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,457 göst.
5 Şubat 2019 Aile kategorisinde Asdffg (14 puan) tarafından soruldu