0 oy
197 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (6 puan) tarafından
E bebekten hediye geldi ama bedeni küçük değiştirsem hediye alan kişiye mesaj gider mi birde bir ay süresi var diyor ama süre yaklaştı internetten değişim oluyor mu

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnternetten değişim için alan kişinin geri iade talebi oluşturması lazım iade edilen para ile bir büyüğünü alabilir. Sen mağazadan değiştiğinde bildirim gitmez. 
(6 puan) tarafından
Alan kişiye söylemek istemiyorum biraz kırılgan biri kendim halletmek istedim ama fatura mesajı gittiği için değişim mesajı da gider mi acaba diye aklıma takıldı
tarafından
Yani bu kadar dert edilecek birşey değil aslında. Küçük gelmiş sonuçta o da bunu anlayışla karşılar. Neden bu kadar sıkıntı ettin ki kendine. Küçük olup giydirememektense normal bedenini alıp giydirilmesi daha çok hoşuna gider insanın.
-Reklam-
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Gidse ne olcak canım küçükse bide mağazaya gidmen lazım canım 
0 oy
(60 puan) tarafından
Mağazadan yaptırdım ben canmm, mesaj gidiyormu bilemem ama gitme ihtimali olabilir fatura gönderiyorlar ya 
(6 puan) tarafından
Bende öyle düşündü ama umarım gitmez
0 oy
(8,873 puan) tarafından
Evet mesaj gidiyor cnm sen o kişiyle konuş modelini çok beğendim ama beden sıkıntısı oldu vs diye aynısının bedenini al resmini çek gönder teşekkür et
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım mesaj gitse bile birşey olmaz beğenmediğin için değil küçük olduğu için değişim yapacaksın 
0 oy
(3,377 puan) tarafından
Kuzum bedeni kucuk geldigi icin degistirdim dersin bunda kirılcak birsey yok ki alan kisinin numarasi yeterli oluyor banada mont gelmisti ama oglumun 2 tane montu vardi zaten bende 4 yas mont aldım onu verdimde 
0 oy
(979 puan) tarafından
Magazadan degisince sordum bildirim gidiyormu diye gidiyor dediler.Ama ben yine de degistirdim degisim kartini bunun icin koymuslar bence

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
19 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
20 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 320 göst.
0 oy
1 cevap 141 göst.
22 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emirimherseyim (27 puan) tarafından soruldu

378,967 soru

11,343,710 cevap

34,809 kullanıcı

...