0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar beyaz fisto bir elbisem var malum beyaz olduğu için hiç bir yerde giyemedim. Çekim için almıştım yapamadık kaldı öyle etiketi bile duruyor üstünde şimdi sizce ben bunu kumaş boyası alsam boyasam nasıl olur ... Nasıl boyanıyor onu da bilmiyorum da gerçi işte deneyenleriniz var mı aranızda 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Neden giyilmesin cenaze hariç heryerde giyilir bence
(353 puan) tarafından
Düğünlerde giymeyi pek sevmiyorum canım ya aslında benim için önemli olmaz. Benim düğünde beyazda giyseler banane derdim ama ne bileyim insanlar çok değişik bee öküz altında buzağı arıyorlar
-Reklam-
0 oy
(5,065 puan) tarafından
Daha 5 dakika önce eşimin kotunu attım makineye kumaş boyasıyla :D ne renkle atarsan biraz açığı olur ama tutar. Ben makinenin deterjan kısmına boyayı yumuşatıcı kısmına boya sabitleyici koyuyorum 30 dk 40 derecede yıkanıyor tutuyor boyası
(5,065 puan) tarafından
Ay hiç gerek yok at makineye boyansın :D
(1,046 puan) tarafından
Tamam teşekkür ederim inşallah deneyeceğim, boyanın markası ne rica etsem söyler misin ya bide ayrıca sabitletleyici mi almak lazım yoksa kendi paketinin içinden çıkıyor mu
(5,065 puan) tarafından
Ben hep viktoria kullanıyorum. Aldığım yerde sabitleyici ayrı satılıyor. Bi toz şeklinde var bir de sıvısı ben sıvı olan sabitleyiciyi kullanıyorum
(1,046 puan) tarafından
Tamam çok teşekkür ederim Çağla :) ❤
(5,065 puan) tarafından
Rica ederim inşallah güzel olur :) ♥️
0 oy
(4,696 puan) tarafından
dolapa koy sat bence
(353 puan) tarafından
Kız koydum kaç aylardır duruyor kendi dolabimda da duruyor gari bişeyler yapmam lazım dedim
0 oy
(465 puan) tarafından
Elbise için iç astarlar satılıyor giymek istiyorsan al bence terzide güzelce içine diktir yada astarı da terziye yaptır elbisene şans ver bence 

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 667 göst.
9 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Turkkk (861 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 768 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 196 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
45 cevap 709 göst.