0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bugün 4.günümüz ilk gün çığlık kıyamet 2 bucuk saat uyumadı sallamam için direndi beşiğe vida taktik kendi sallıyor hatta sallama yerini kırdı ne yaptıysam sakinleşmedi bende kararlıydım canıma tak etti 4.gün bugün alıştı aramıyor artık gündüz uykularını uzatamadık sadece 40 dk uyuyo 2 yaşın da başlamak isteyenlere tavsiyem dirayetli olun ne olursa olsun  sallamadm kucağıma aldım yatırdım sırtını okşadım geri yatırdım en az 40 kere kalktı yine yatırdım pes etmeyin kızlar her bebe güzel desteksiz uyumayı hak eder 

3 Cevaplar

0 oy
(344 puan) tarafından

image

katılıyorum sana ve destek için bu kitabıda alıp okuyabilirler yardım alabilirler :)
tarafından
Irlandalı annenin instagram da postları var ona da baka bilirler
(344 puan) tarafından
Evet olabilir destek yardım kolaylaştırır işlerini :-)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla ben iki saat sallıyorum :/
tarafından
En son canıma tak etti ilk gün ağlamaktan eşimin üzerine kustu hep ağlayınca bilerek kusturuyo kendini çok zorlandım inşallah devam eder büyüdükçe sallamak daha zor
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Bend eçok istiyorum valla ama alt katta kaynanam var uyuturken salladığım halde bazen 3/4 dk ağlıyor gemen kaynanam geliyor ağlatma diye alıyor o uyutmayaa çalışıp uyutuyor . Çok iradeli bi insanıö inat ettmi başarırım ama yalnız olmam lazım 
tarafından
Benim de kaynanam üst katım da arıyolar hemen niye ağlıyo diye salla bisey olmaz diyo inan beşiği kırdı 2 yaşın da koca çocuk oldu bacaklarım kopuyodu karışmayın filan diyorum iradeli ol yoksa çok zor
(1,632 puan) tarafından
Ooo beler demiyoruz eşimle anne gelme bak senin geleceğini biliyor susmuyor diyoruz gerçekten 5 dk ağlamıyor bile hemen çat geliyor deli oluyorum babaanne olunca anlatsınız dayanamıyorjm diyo
tarafından
Aynı aynı bizimkinin lafı dayanamıyorum diyo ama kötülük ediyolar farkında değiller

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 256 göst.
18 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Visalilal (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 156 göst.
29 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daross (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 143 göst.

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...