0 oy
105 göst.
Diğer kategorisinde (585 puan) tarafından
Bebeğimi ilk 6 ay sadece emzirdim. 6-9 ay arası ek gıda + anne sütü devam ettik. 9. Ayda sütüm azaldığı için mama takviyesi başladım. Şimdi 12 aylık sütüm yok denecek kadar azaldı emerken artık hiç yutkunma sesi duymuyorum siktirinca geliyor ama sağım yapsam 10 CC bile çıkmıyor. Bebeğim emzik almayan bir bebek gün içinde çok aramıyor anne sütünü sadece gece uykusundan uyandığında geri uykuya dönmek için emzik olarak kullanmaya başladı. Sizce kesmeli miyim göğüslerim çok küçükdü sütüm yok denecek kadar az emmesinin bir faydası olmuyor bence artık 

4 Cevaplar

0 oy
(585 puan) tarafından
Yok mu benzer durum yaşayan 
-Reklam-
0 oy
(12,543 puan) tarafından
bence kesmelisın. Benim kiz da 12 aylik olacak 

4 ay emdı kilosu az diye mama takviye başlattı dr gündüz emmeyi bıraktı sadece gece emiyor 

ikinciye hamileyim şimdi kesmeye çalışıyorum eğer hamile olmasamda keserdim yaşını bekliyordum
0 oy
(1,863 puan) tarafından
bebeğim 10 aylık 3-4 aydır sütüm çok çok az ama işe başladım iyice azaltı bir yudum gidiyorsa gidiyordur sağdığımda neredeyse hiç gelmiyor. ben yine de günde 1-2 kez de olsa veriyorum bir yudum da gitse faydalıdır diye düşünüyorum açıkçası. 
0 oy
tarafından
Bebeğin çok küçük bence kesme

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 67 göst.
16 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 64 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde guzelbirkizannesi (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 205 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,434 soru

11,327,647 cevap

34,781 kullanıcı

...