0 oy
566 göst.
Diğer kategorisinde (145 puan) tarafından

Merhaba arkadaşlar,

Aranızda su markalarını araştırmış, değerleri ve kaynakları hakkında bilgi sahibi olan var mı? Nestle kullanıyordum ama okuduklarım içime kurt düşürdü, damacanada hangi markayı önerirsiniz? Erikli çok sert geliyor siz hangi markayı ne sebeple kullanıyorsunuz?

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Saka içiyoruz ph değeri çok yüksek 

tarafından
Sizin orda varmı bilmiyorum ph değeri 8.22
(145 puan) tarafından
Saka alkali evet, içimi yumuşak. Ama üretimini bilmiyorum:)
-Reklam-
0 oy
(432 puan) tarafından

Ben sırma kullanıyodum ama haberlerde okuduğumun üstünden yorum yapıyorum hepsi tırt çıktı suların oyüzden musluk suyu içiyoruz son uç haftadır cam damacana aldım netten beklediği için kokmuyo su.dediklerine göre banyo bile yapılmıyo o derece pis sen düşün  gerisini..

(145 puan) tarafından
Bursa da çeşme suyu mümkün değil içemem, acil sürekli salgından dolayı dolu oluyor...
(432 puan) tarafından
Ben istanbuldayım canım bi sıkıntı olmadı şuana kadar bizde
0 oy
tarafından
Akan hareketli olan su daha iyiymiş. Biz düdüklü suyu cesmelerinden dolduruyoruz. Ama disardan su alicagm.zman erikli aliyrm genelde. Onun icimi daha iyi geliyo bna
0 oy
tarafından

hazr su olsunda hicccc farketmez:))

tarafından
yok ikinci çocuğum benm 4 yasnda kızım var 13+5 haftaligim cinseiyet henuz belli degil sezeryan olcak kizim oyle dogdu cunku. ben size soraym aynilarni
(176 puan) tarafından
Bn normal doğum yaptim 4 .5 ay önce ismim pinar bu kızımın ismi Göksu ilk çocuk corumluyum 23 yas
tarafından
ne guzel en tatli zamanlaridir smdi cok guzel ismiyle yasasn ins ben ankaraliyim 25 yasndaym 6 yllk evlym:)
(176 puan) tarafından
maşallah Allah ayırmasın sizi  neyse cnm hadi iyi geceler sana tatlı rüyalar
tarafından
amin cumlemizi ins iyi geceler cnm
0 oy
tarafından

Artıma kullaniyoruz ama damla markasını öneririm

(2,047 puan) tarafından
Damla coco colanın bahcesindeki kuyudan alınıyormuş kaynağı sağlam değil bilginize
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Köyümüzden getiriyoruz suyumuzu canm dağdan geliyor mis gibi su ph degerini falan bilmiyorum ama :) iyidir heralde :)

0 oy
(807 puan) tarafından

En güzel su Hamidiye su bence.. Sırmaymıs nestleymiş erikliymiş damlaymıs bunlar hep cetrefilli markalar. Hamidiye hem türk malı hem en güzel su o

0 oy
(2,865 puan) tarafından

Ph en yüksek su munzur su

0 oy
(2,047 puan) tarafından
İnstagramda muhendisinoglu var, bezi ıslak mendilini bebek şampuanını araştırdıpı gibi suyuda araştırıp listeleyip paylaştı oradan bakın  kızlar iyi sandığımız tüm sular çeşme sularından beter... Bende görünce şok oldum
0 oy
(4,666 puan) tarafından

Erikli ve saka aliyorum canim 

0 oy
(12,861 puan) tarafından
Bizim burada herkes Kalabak suyu içer damacana başka şehirlerde yok diye biliyorum ama en iyisi erikli bence
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Çişme suyu :D

0 oy
(55 puan) tarafından

En iyi su abant yada jav alin tavsiye ederim

0 oy
tarafından

Bi mühendis sayfasında muzır suyunu önermişti araştırıp. Birçok marka vardı da en yaygın olan ve rahat bulunan bu olduğu için aklınızda bulunsun diye yazdım 

0 oy
(2,266 puan) tarafından

Erikli  ve saka ikiside çok güzel daha çok saka kullanıyoruz 

0 oy
(2,351 puan) tarafından

Kuzeyden   marka su alioruz getir uygulamasindan siparis ediyoruz. Icimi yumusak tatli bi su sevilio  genl olarak 

Bpa'siz   yazior uzernde ama o nedir bilmiorm bile

0 oy
tarafından

Tabi ki munzut su ph 8.45 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 173 göst.
19 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,497 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 260 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 101 göst.
9 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,124 puan) tarafından soruldu

381,426 soru

11,419,230 cevap

34,975 kullanıcı

...