0 oy
562 göst.
Aile kategorisinde (3,398 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kimler evlenince evlenme teklifi aldı  ve nasil aldınız  evlenme teklifinizi anlatın  bakalim  evde tekim kendime okurum 

36 Cevaplar

0 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim evlenme teklifim gördüğüm en güzel teklifti ♥️ mumlar kemancı havai fişek muazzamdi ♥️
(3,398 puan) tarafından
Rabbim bozmasın cnm
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben aldim cok guzeldi ankarada golbasinda özel bi yer tutmuştu benimde doğum günümdü hazirlan dogum gününü kutluycqz dedi bana neyse yola çıktık araba bozuldu dedi arkadaşımın arabasi var gelip alcak bi vip araç geldi giyoruz yolda iki kere araba durdu birinde bir adam cicek verdi diğerinde balon verdiler falan mekana geldik adam bizi kandırıyor işte rezervasyon görünmüyor falan diye bende sinirlendim neyse eşim dediki ben gidip konuşayım sen bekle oda meğer içeri üstünü giymeye gitmis :) geldi takım elbise ile neyse içeri girdik yerlerde gül masa kemancı falan ortam süper dans ettik falan ben dogum gunu kutluycaz diye biliyorum yere diz çöktü evlenme teklifi etti güzel bir cümle kurup şuan hatırlamıyorum sonra ben duygulandım falan evet dedim yemek yedik pasta kestik sonra çıkarken havai fişek ve balon ucurduk cok guzel di hic unutamam canım kocam iyiki o 
(3,398 puan) tarafından
Rabbim mutluluğunuzu bozmazsın cnm
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm cumlemizin
0 oy
(2,586 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Bir akşam telefonda tartisiyorduk gel bi ekmek arası yiyelim Bi mola verelim dedi köfteci diye uçağa  bindirdi :)))

(3,398 puan) tarafından
Uçakla nereye gittiniz cnm sizinki  ilginç olmuş  Rabbim mutluğunuzu  bozmasin
(2,586 puan) tarafından
Canım burası bir mekan . Uçak eski bir savaş uçağı sabit bir parkta duruyor:))) pek esprisi yok ama güzel mekan
(3,398 puan) tarafından
Ha anladim cnm mekânda romantik yermiş ha
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ben sehir dışındaydım gelmeden tatil ayarlamistik once beni havaalanindan alacaktı ve kalacağımız otele gidecektik.esim sabah erkenden  otele gidip bütün hazirliklari yapmisti sonra beni aldi resepsiyondaki kadin bizden once cikip mumlari yakti hic beklemedigim bir anda başbaşa tamda istedigim gibi olmustu:) hala gideriz o otele kadin bizi oglumuzla gorunce cok duygulanmisti:)
(3,398 puan) tarafından
Oo Rabbim mutluluğunuzu daim etsin   ne güzel duygu evladinizla  gitmeniz  o duyguyu tekrar yasamak
(1,944 puan) tarafından
Cok duygulanmistim:)bizim icin ayri bir yeri vardi oranin evlilik teklifide olunca daha bir anlam kazandi
0 oy
(2,223 puan) tarafından
İlk bulustugumuz yere götürmüştü eşim orada bana yazdığı şiiri okuyup dizlerinin üstüne çöküp evlenme teklif etmişti çok romantikti o an :)
(3,398 puan) tarafından
Ne guzel benim eşim heyecandan  şiir   okumayı  unuttu
0 oy
(9,608 puan) tarafından
Düğün günümde evlilik teklifi etti gelinliğimle kuaförden çıktım arabanın önünde etti yüzükle bu kadar :):) zaten evleniyoduk yani ne gerek var sjdjd
(3,398 puan) tarafından
Sonuçta etmiş  cnm onu düşünmesi bile yeter
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Kız kulesinde 14 Şubatta evlenme teklifi etmişti yemek organize edip ama bana hiç sürpriz olmamıştı sağolsun arkadaşlar hemen yetiştirmişti eşimin evlenme teklifi edeceğini çok sinirlenmiştim ben haberim olmasın daha heyecanlı olur istemiştim 
(3,398 puan) tarafından
Arkadaşlarına  sinir  oldum ha   insan böyle bir süprizi niye söyler ki
(3,830 puan) tarafından
Bende çok sinir olmuştum ayıp olmuştu yaptıkları
(3,398 puan) tarafından
Bence de onları ilgilendirecek konu degil
0 oy
(6,188 puan) tarafından

image

tam olarak böyle oldu gerçekten:)) hatta bak saklarım bu fotoğrafı canım sıkıldıkça hatırlatırım:)) birebir bizi anlatmış resmen:))))
(3,398 puan) tarafından
Allah seni ne etmeye  eğer sana değer veriyorsa  yeterli cnm
(6,188 puan) tarafından
Çok şükür cnm eksik olmasın ❤️
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Almayanlar botunuyum :(
0 oy
(253 puan) tarafından

:ermm:8 yıllık evliyim.Evli olmama rağmen tekrar evlenme teklifi aldım 2022de başkası tarafından:ermm:

(3,398 puan) tarafından
O nasıl oluyor
(253 puan) tarafından
Eşimin arkadaşı güvendiğimiz dost.bana evlenme teklifi verdi.eşini bırak benle evlen dedi.
(3,398 puan) tarafından
Tovbe yarabbim o nasıl arkadaş  be
(253 puan) tarafından
Malesef canım.ama eşime herşeyi anlattım zaten.artık ne arkadaşımız ne dostumuz
(3,398 puan) tarafından
En iyisini  yapmışsın  cnm eşinle aranı  bozmaya kadar gider bu mesele
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Valla ben aldım mı almadım mı bilmiyorum eşimle tabi o zamanlar sevgilim bira içerken benimle evlenir misin diyip bira kapağından yüzük yaptı gülerek evet dedim sonra tektaş aldı gümüş söz yüzükleri aldık taktık şimdi oğlumuz var 4 aylık 
0 oy
(57 puan) tarafından

image

bana arkadaşının düğünü olduğunu söylemişti ben oraya gidicez diye biliyordum hazırlandım buluştuk dedi ki AVM içinden para çekelim kaç taksam 100 mu 200 mu derken duvarın arkasından biri çıktı bir sürü balonlae vardı kafamı bir çevirdim yerde güller mumlar vardı volkanlar yanıyordu yürüdük cafeye girdik içerisi böyleydi benimle evlenir misin şarkısı çalıyordu önce çiçek verdi sonra diz coktu o anda konfetiler patladı böyle bir teklifti işte ve organizasyon değil hepsini kendi el emeği ile hazırlamıştı 

(3,398 puan) tarafından
Genelde bütün eşler  bir yere götürme bahanesiyle evlenme teklifi etmiş sizinki de çok güzel Rabbim mutluğunuzu bozmasın
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Ben görücü usulü evlendim nisandan önce nasıl evlilik teklifi yapcan diye duyurdum yoksa yapmazdı kesin öyle olunca Nisan yapıldı 1 ay oldu olmadı teklif geldi pndemi dönemiydi düğün salonları yeni kapanmıştı bana dedi ki arkadaşımın düğünü var su mekanda sende benimle gel arkadaşlarımla nişanlımı tanıştırıyim dedi ben hemen uyandım düğün salonları kapandı nasıl olmuş o iş dedim yarı açık bi alan o yüzden kapanmamış dedi hemen kivirdi akıllı ben biliyodum ama neyse Ankara Göksu parkı bilirsin orda olcak dedi gel surda bi çay içelim öyle gireriz dedi ben biliyorum ya biseyler olacak yandan su motorları varya onlarla Ankara açmış çocukları AA vak napiyoar dedi hiç bakmıyorum boşver aman bizene dedim öyle birazinatlastim sonra döndüm aaa evlilik teklifi mi o hahahah kızın adı da merveymis dedim s.laga yatıyorum bak kazlar falan var diyorum bu sefer eşime donmuyorum yüzüğü çıkardı çünkü baya baktım o da bekledi sonra döndüm teklif etti konfeti falan patlattılar öyle 
(3,398 puan) tarafından
Düşünmesi bile yeter yine yapmış  birseyler
(7,039 puan) tarafından
Allah var dusuncelidir kocam Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Evlilik teklifi diye diye adamın başını yedim en sonunda Bi oda tutmuş içini suslemis falan beraber gittik ama içeriye alınmadım çünkü kimligimde fotoğrafım yoktu diye  almadılar beni içeri bende eşime çok kızdım hep seni yüzünden içinden gelmeyerek yaptığın için böyle oldu ama çok üzülmüştüm ya 
(3,398 puan) tarafından
Kız keşke birşey demeseydin sonuçta  çabalamış  birseyler
tarafından
Yapmıyordu çok zorladım sonra yaptı oda boşa gitti insan içinden gelmeyip bisey yaparsa hep böyle olur biliyorum cunku
0 oy
tarafından
Ben evlenme teklifini farkına varmadan iptal ettirdim 
(3,398 puan) tarafından
Niye cnm
0 oy
(649 puan) tarafından
bana iş yerinden birisinin dogum gunune gidiyoruz demişti ama :)

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 353 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 1,074 göst.
25 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,195 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde itiiraf33 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 444 göst.