+2 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (569 puan) tarafından

Benim ki klasik benimle evlenir misin konuşurken pek sürpriz olmadı zaten en baştan ciddiyim diyordu :))<3

42 Cevaplar

+4 oy
(6,370 puan) tarafından

image

Daha iyi anlatılamazdı:D tam bizi anlatıyor:)) 
(2,114 puan) tarafından
Bizde de aynı :)
(408 puan) tarafından
ay çok yaşa emi :)))))))
(6,370 puan) tarafından
☺️☺️❤️❤️
-Reklam-
+1 oy
(7,948 puan) tarafından
Olmadi bizim 
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Annemden babamdan yüzük taktirip yüzük ölçüsü alan eşim sözde 1 ci yılımızda geçen yil bugün ailemle taktim bu yüzüğu.bunuda bu yıl kendim takiyorum benimle evlenirmisin diyip misafir odada koynundan cicek çıkarması şoku jsjsjs

Bana yüzük denettiler büyükmü küçükmü diye hac yüzüğü bi boy küçüğü demisler hala tektasim büyüktür jsjsjs
0 oy
(2,849 puan) tarafından
Benimki hiç öyle şeyler yapmam saçma gibilerinden konuşuyordu ama  yaptı yani. Son 10 dk da anladım ancak. 
0 oy
(62 puan) tarafından
Benim olmadı olmayanlar Grubu buraya 
(72 puan) tarafından
Bende geleyim bende almadım zaten görücü usulü oldu
(62 puan) tarafından
Benim de görücü usulü oldu güya yapacaktı ama 4 yıl oldu evliyiz hala yapıyor ggtvggghahshhs
(72 puan) tarafından
Benim 13yıl oldu bu saatten sonra yapmaz zaten umudum kalmadı balayı bile hala götürecek
(4,354 puan) tarafından
Benımde 10 yıl oldu yapmadı yapsa ki ne kabul mu etmicez hahhahahh bazen diyorum kabul etmen için geç kalmadık mı diyor guluyoruz
0 oy
(6,748 puan) tarafından

Aslında benimle ciddi değilsen hiç oturmayalim demesi bir evlilik teklifiydi zaten ama 

Nikaha giderkende bir evlilik teklifi etti sanki hayır diyecem cevab belli:D

0 oy
(214 puan) tarafından
Liseden  beri görüşüyorduk hala bugün görüştüğümüz lise grubumuzu  açık bi alanda toplamıştı   onlarla oturmaya gıdıcez denizdi önceden tabi hepsi her şeyi hazırlsmış biz mekana bi gittim konfetiler müzikler pastalar ortam şahaneydi orda etti 
0 oy
(1,147 puan) tarafından
Küçük bir butik otelin havuz başında bir masasında balık yerkene :D
(732 puan) tarafından
Of rakı balık diyorsun yani :)) bende kahvaltı sofrasında ama üzerimde pijama var desem yalan olmazdı
(1,147 puan) tarafından
Ben içmedim kocam olacak adam içti ama :D çok romantikmiş eşine söyle birdahaki sefere daha az romantik olsun canım bu biraz fazla romantik olmuş :D
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Görücü usulü oldu benimki evlenme teklifinde olmadı 
0 oy
(914 puan) tarafından

Küçüklükten beri ben edicem diyordum, o da karım olacak kadın edecek diye erkeklere laf arasında söhlüyormuş küçükken. Haberimiz yoktu birbirimizden ve ben ettim birden bire.

Ama benimle evlenir misin değil de seninle evlenebilir miyim dedim o da estağfirullah asıl ben seninle evlenebilir miyim diye karşılık verdi. Çok sonra sordu neden böyle dedin diye. Çünkü sana senden habersiz aşık olarak seni hayatıma zaten dahil etmiştim, senin hayatına dahil olabilir miyim diye merak ettim.
(115 puan) tarafından
Ne kadar naif...
0 oy
(1,215 puan) tarafından
Üsküdar'da meydanda yapmıştı en yakın arkadaşımla ayarlayıp arkadaşımla iş dönüşü arkadaşım kriz geçiriyorum dedi marmaraydan çıktık müdahale etmeye çalışırken zorla arkamı döndürdü baktım kocam arkadaşlarım drone çekim balonlar konfetiler falan herkes bize bakıyordu orda evlilik teklifi etti ve sonra bir kafeye gittik orda masa süslemişlerdi falan gerçekten unutamayacağım güzel bir teklif yapmıştı kocam
0 oy
(185 puan) tarafından
Alla inişli çıkışlı bir ilişkimiz vardı bir ayrılıp bir barışıyorduk en sonunda ulan bu böyle olmucak kalk evlenelim dedi ve evlendik 3 buçuk yıl oldu iki kişilik çıktığımız yolda 4 uncu yolumuzdan hemen sonra 4 kişi ılgaz allah nasip ederse
0 oy
(212 puan) tarafından

Almadım, almak isterdim ama babamlar sağ olsun öyle sıkılardı ki. Bırak adam bana sürpriz yapsın telefonla bile zor görüşüyorduk. O yüzden kaçtım zaten :D

(185 puan) tarafından
Boşver kız mutluysan kaçmak ta iyi
(212 puan) tarafından
Mutluyum çok şükür. Kaçtığım gün geri döndüm babamlar sağ olsun her şeyimi eksiksiz yaptı. Onlar benden daha mutlu evlendim diye dnsnnd
(185 puan) tarafından
Iyi  hadi sevindim
0 oy
(1,275 puan) tarafından
Buluşmaya çağırdı beni almaya geldi 3 sokak arkada bekliyor düğün arabası süslemiş cam da bnm ismim benimle evlenir misin diye . Plaka da evet yazıyor çok hoştu ♥️☺️☺️ görünce çok şaşırdım ve bir okadar mutlu olmuştum.
0 oy
(341 puan) tarafından
Benimkide nsadece araştırmacı icraat yok 

Bende arkadaşımi eşime yazdirarak tek tek yüzüğü bile o bilmeden kendim seçerek kendime zorla evlenme teklifi ettirdim 

Ama işin atladigim tarafı restorantti

14 Şubat'ı secmisti resmen her masa sıra sıra ortaya çıkıp evlenme teklifi etmişti hiç büyüsü kalmamaisti kendimi özel hissetmedim
0 oy
(162 puan) tarafından
Tatile gitmiştik  sahilde güzel bir evlenme teklifi etmişti 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Teknede sürpriz yaptı canım, yemeğe çıkacagiz diye beklerken. Çok güzeldi ❤️
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Benımkı nıkah kıtmaya gıderkwn benimle evlenırmısın dedı bu .:((
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Nişanlıydık çünkü görücü usulü evlendik bana sordu bende nişandan sonra istersen yapabilirsin dediydim oda bı ayıcık bı telefon bı gül birde mukavvaya anamın ilk ve tek gelini olur musun diye yazdırmış öyle bir teklifti işte 
0 oy
(1,773 puan) tarafından
Bir kafenin üst katının her yerini süsletip pastayla falan evlenme teklifi etmişti.

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 492 göst.
0 oy
25 cevap 1,242 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 375 göst.
2 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,191 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 569 göst.
17 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Umayyyy (3,595 puan) tarafından soruldu