0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (1,070 puan) tarafından

Kızlar ben 2 sene önce evlendim eşimle 6 ay içinde tanıştk evlendik. Evlenme teklifi etmesini çok istedm ama benim odun kocam etmedi  :)) hala içimde var Evlenme teklifi :)) bazen diyorm istedm ama yapmadn öyle çok yüksek meblağlari bisey de istemedm yani :)) Evlenme teklifi alanları görünce yaram deşiliyor  sanki:)))))  şükür mutluym ama yinede bi evlenme teklifi alsam fena olmazdı:))

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Almadım malesef 
-Reklam-
0 oy
(12,779 puan) tarafından
Yüzük alıp gelmişti romantik bir ortam romantik bir teklif olmadi ama sonrasında birlikte canlı müziğe gidip kutlamıştık ikimizde romantizmi becerebilen insanlar değiliz. Sevgiyi gerçekten hissettirince o göze gelmiyor bende 
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Tekne ayarlamisti eşim orda almıştım :)
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bende almayavaktım 

Benim eşim o kadar güzel şeyler düşünen araştıran biri ki hep telefonunu karıştırırdım hep bakar arsştırırdı ama bir kere bile icraatta sokmadı bakma var icraat yok 

Oyüzden kendi arkadaşımı devreye sokup çok şaşalı olsamasada bir restorant ta sevgililer gününde evlenme teklifi etti herkesin içinde ama hayla içimde muktedir şöyle süsleyip püsleyip sahilde güzel organizasyonlar yapıyorlar ama geldi geçti 

Balayına baktı baktı araştırdı gitmedik her doğum günümde 3 4 ay önceden araştırmaya başlar ama doğum günümde hiçbişey yapmaz hayla öyledir 

Benimki sadece bakmayı seviyor benimde araştırdıkşarını görünce hep içimde ulte kalıyor öyle 
(2,438 puan) tarafından
Aa o da değişikmiş. Pahalı diye vazgeçiyordur belki. Genelde böyle işlere girince paranın hesabı kalmıyor. Ama yinede kadınların isteği düşünülmek,çok pahalı olmasada
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Tabiki aldım :) hemde baya teferruatlı 
0 oy
(1,281 puan) tarafından
Bende aynı seninki gibi çok çok bişey istemedm bi yüzük bi çiçek bi yemek yani :) ama yapmadı. Çok gereği yok evlilik teklifinin ama o zaman istemiştim yani yapsaydı mutlu olurdm
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Düğün tarihi belli oldu ev hazırlandı artık sayılı günler var yüzük almış gelin gireceğim eve gitmiştik eksikler vardı bi kac bisi onları koymaya orda çıkardı evlenme teklifi etmeyi beceremem ben bu senin dedi tamam o da yeter  :)

0 oy
(9,971 puan) tarafından
Esim nisandan sonra kiz kulesinde yemek icin yemek ayirtmis gittik beraber kulenin tepesine ciktik manzarasi guzeldi orda cikardi tektasi takti oyle oldu :)
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok guzel aldim hemde valla masal yanında halt yemiş baya romantikti eşim 2 cocuk 4 yılda bizi çok yordu özel günleri es geçmez ama önceki gibide değil:)))
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Gorumcemlerle beraber sahili suslemislerdi bir irimize kullandığımız sözleri falan yazmışlardı yüzükle evlenme teklifi etti ama hiç beklemiyordum 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Kafede süsleme yaptırıp evlenme teklifi etmişti. Benimde içimde kalan başka şeyler var ah keşke şöyle olsaydı böyle olsaydı dediğim.
0 oy
tarafından

Herelde..

Tek taşımı takmadan olmaz:)

0 oy
(6,199 puan) tarafından
Heeee nikaha giderken pankart hazirlatmis arkadaşı sizde bizim arabanain önünü kesip pankart acicakmis uykuya kalmış snsjs nikah saati gelince mecbur nikâh dairesinin önünde arabadan inmeden baktım çıkardı yüzüğü srefszi ***** uykuya kalmış pankart yapmıştım seni seviyorum diyip takmıştı 
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Hayatımın en güzel günüydü   evlenme teklifi aldığım  gün   denis  kenarına  masal filan koymuştu  organizasyon  tutmuştu  çok güzel yapmışlardı 
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Eşim evlenme teklifi etmeseydi nasıl evlenecektik bence olması gerekir nasıl karar verdiniz evlenmeye canım
0 oy
tarafından
Bana zaten ebelnecek kişilerin evlilik teklifi alması cokk saçma geliyor.

Evlilik teklifi iki sevgilinin aldığı birseydir.

Bakıyorum şimdi nişanlanmislar düğüne 2_3 kalmış evlilik teklifi yapıyor. Genelde de kızin ısrarıyla oluyor zaten
(1,070 puan) tarafından
Bende  yüzük takmadan önce istemiştim zaten ama malesef yapmadi. Aynen nisanli iken bana da saçma geljyor
0 oy
(44 puan) tarafından
Valla ben dedim evlenme teklifi almadan yüzük taktırmam dedim :))
0 oy
tarafından
Ben de 2 sene önce evlendim 3 yıl birlikte olduk. O zaman diliminde doğum günlerimde filan güzel masalar yapardı baya benim bile aklıma gelmeyen şeyleri yapardı. Evlenme teklifini de aynı şekil. Söz yüzüklerimizi almaya gittiğimiz gün etti. Biz orada yüzükleri seçerken evde görümcemler kayınvalidem filan masa hazırlayıp bütün herkesi çağırmışlar. Ben de yüzük aldıktan sonra kahvaltıya eşimlere geçiyoruz sanıyorum. Terasta öyle evlenme teklifi etmişti. 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Biz esımle netten tanıştık. O isvecte ( türk vatandası dgl ) ben türkiyede bir şehirde uni öğrencisiydim. 1 yıl netten konustuk. Senı görmeye geleceğim dedi. Ve ılk gorusmemizde evlilik teklif ettı.☺️  3.5 yılın sonunda benıde aılemıde ikna ettıkten sonra. Sonuc 7 yıllık evlıyız 2 cocugumuz var ben isvecte yanındayım:)

0 oy
(12,536 puan) tarafından
kız banada benimdi ayıyada göre değıl evlenme teklifi düğün dernek 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,220 göst.
4 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 881 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde Aycanaz (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 1,605 göst.