0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Çocuğu olan var mı?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay bu ara bu çıktı Almanya'da bile oldu yegenimiz ayaklarına basamiyordu sağlık ocağında doktor dedi çok varmış bu ara Türkiye'de eskdien yok denecek kadar azmis Suriyeli cocukardan geçiyormuş asi olmadigi için parkta falan çok dikkat et dedi 
(2,393 puan) tarafından
Birde bu çıktı başımıza ya artık terk edicez ülkeyi ramak kaldı uy^uz olduk suriyeliler yüzünden o geçti şimdi oğlumuz el ayak hastaligi oldu lanet olsun ya kafayı yicem
tarafından
Canım aman diyim çok dikkat et tırnağı bile dökülmüştü hemşire komşumun çocuğunun Allah yardım etsin çok zor geçiyor birkaç hafta
(2,393 puan) tarafından
Hadi ya Allah korusun bizim şuan isilik gibi çok bisey yok allahtan görünürde:(
-Reklam-
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Oğlum oldu galiba tam bilmiyorum ama bı sıkıntısı olmadı sadece el ayak ağızda biseyler çıktı fazla sürmeden geçti kaşıntı bile olmadı 
(2,393 puan) tarafından
Bi ilacı da yokmuş merhem vs :/
(7,253 puan) tarafından
Ben alerji şurubu içirdim faydası oldu ama
(2,804 puan) tarafından
Kaşıntı için bende eczaneden losyon almıştım onu sürüyordum
(2,393 puan) tarafından
Alerji surubu içime yaramaz yazmıyorum dedi bana doktorumuz :/ kaşıntı için de merhem var mi diye özellikle sordum yok dedi :(
(7,253 puan) tarafından
Ben alerji çıktı diye düşündüm kaşıntı yoktu çünkü o yüzden içirdim faydası oldu yani sabahına azalmıştı
0 oy
(53 puan) tarafından
Ay benim ikizler oldu bu cocuklar 1 hafta boyunca atesler icinde yandilar cok kötüydü elinde agzina ayaginda yaralar oldu yemek yemediler birde daha küçükler di hayatimda en zor gecirdigim hasatlik rotavirus de oldular ama hicbiri o hastalik gibi degildi Rabbim bir daha gostermesin insallah cocuk kucuk degildir
(2,393 puan) tarafından
Aglicam ya benim ki de oldu şimdi ateşi çıkıyordu doktor antibiyotik vermişti tekrar götürdük bu kez bu hastalık olduğunu öğrendik ilk kez bugün çıktı başta isilik sandım buraya yeni taşındık dedim oğlum herhalde burası çok sıcak olduğu için vücudu tepki veriyor iyi ki hemen goturmusum doktora :( benimki de yemek yemeyi reddediyor tek öğün ile beslenmeye başladı en sevdiği şeyleri bile yemek istemiyor corba iciriyorum umarım iyileşir çok kötüye gitmeden:(
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Geçen sene bizde geçirdik hemde çok kötü atlattık ayağına basamadı ateş iştahsızlık falan o gün zayıfladı çocuk bidahada düzelmedi kilosu,, işin kötü yanı yapıcak Bi tedavisi yok 20 günde atlattık biz 
(2,393 puan) tarafından
Of ya çok uzun sürmüş bizim doktor max 1 hafta dedi ama demek ki fazla olan da var :(
(2,804 puan) tarafından
Zatn bir haftada çocuğun vicuduma atıyor sonra yavaş yavaş geçiyor iz yok şükür 4 gün Dü sanrm ayakları şişti morardı 2 gün basamadı ağrıdan vucudu su çiçeği çıkarır gbi benek oldu hep berbart bişiydi
(2,393 puan) tarafından
Off Allah korusun ya
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin inşallah en kısa zamanda iyileşir Allah'a emanet olun 
(2,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim :(♡
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Gecen yil oglum olmustu. Eski postumdan okuyabilirsin. Dilim dondugunce anlatmistim.
(2,393 puan) tarafından
Teşekkür ederim okudum hemen ♡
(2,969 puan) tarafından
Rica ederim gecmis olsun ♡
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Geçen yıl kızım olmuştu 3 gün ateş oldu sonra vücudu attı şu kabarcığı gibi oluştu ağzında poposunda falan işte. Bi hafta sürdü sonra kuruyarak kendi kendine geçti

Gorumcemin oğlundan geçmişti 
(2,393 puan) tarafından
İz falan kaldı mı ve heryerinde çıktı mı yoksa belirli bölgelerde mi
(2,349 puan) tarafından
İz kalmadı popo kısmının oralarda ağzının iç kısmında dudak içinde falan ellerinin içinde bacaklarında gövdesinin bazı yerlerinde kulak arkasında ciktiydi
(2,393 puan) tarafından
Bizde dudak ve alın hariç heryerinde diyebilirim.. :(

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 275 göst.
2 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nihanimmm (7,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Meleklerin.annesi (282 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 187 göst.

380,044 soru

11,376,759 cevap

34,862 kullanıcı

...