0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından
Ben veremedim  çünkü ıkımızede suprız oldu  aynı anda  öğrendik  öyle şaşkın şaşkın baktık 

48 Cevaplar

0 oy
(63 puan) tarafından
Tam istediğim gibi verdim hemde ☺️ eşim gelmeden önce salon tavanını balonlarla ve bebek için önceden aldığım zıbın minnak çoraplar ve eşime özel yazdığım notlarla süsledim içeri girince şok oldu o kdr güzel ve duygusal bir andı ki ikimizin de gözleri doldu hatta ben ağladım tabi bu anları videoya da kaydetmeyi unutmadım 
(6,919 puan) tarafından
Şuan benim bile gözüm doldu ne güzel ya
(63 puan) tarafından
çok teşekkür ederim çok güzeldi
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından

Yooo Hamile olduğumun haberini eşim bana verdi :D

(6,919 puan) tarafından
Sjsijsij  nasıl oldu
(1,169 puan) tarafından
Bizimki tüp bebekti kan tahlili için hastaneye gittik, hastane bahçesinde sonucu beklerken , ben bı bakayım sonuçlar çıkmış mi dedi, sonra elinde kağıtla geldi, avrad hamilesin gözümüz aydın dedi:)))
0 oy
(4,061 puan) tarafından
İlkinde tuhaf oldu biraz ama hiç aklımda olan gibi olmadı ikincide beklenmeyen bebekti sabahın 6 sinda öğrendim o sokla eşime dedim dayanamam ki ben demeden valla hiç istedim gibi olmadı;)
(4,061 puan) tarafından
Eşimi yollarken tuvaletim geldi yoktur mantığı ile aman dedim hem ilk tuvaletim yapım kalkmışken çünkü korunurken oldu bu ondan ilaç kullanmak için tedbir amaçla yaptigimm testte öğrendim aynen 6 da yaptım hayal görüyorum sandım falan
(6,919 puan) tarafından
Şok olurdum herhalde uyku sersemligi
(4,061 puan) tarafından
Ben oldum işte o şoku Bi 10 dk idrak edemedim oturup Bi bekledim kendime geldim sonra koşa koşa eşim banyoda idi kapıyı Bi calisim var anlatamam oda şok oldu adam sa şok oldu ilk Bi düştüğümüz var ondan testte görünce sevinemedik Biraz kan verdim kanı görünce eşim sevindi ama yani o an çok komikti ilkinde de hastanede öğrendim korona diye gittim karantina bölgesine aldılar eşimi dışarı aldılar doktor gebelik testi istedi şikayetlerime bakarak neyse e nabizdan bakarken Bi gördüm ben şok çünkü hem düşük vardı hemde 3 ay uğraştık olmamıştı eşimi aradım dedim hamileyim o karantina bölgesine bir girisi vardı anlatamam doktor gülmekten oldu beni yaka paça dışarı aldılar korona olmayınca hayda ben o sokla kapıda bayil geri içeri falan yani ikiside Bi olaylı benim:D
(6,919 puan) tarafından
Baya olaylı olmuş güldüm valla
(4,061 puan) tarafından
Yani Bi sakın kalıp düzgün bisi olmadı anlican :)
0 oy
(10,585 puan) tarafından
Vermedim kayın valide sağ olsun hemen yumurtladi sanki kendi doğuruyor 
(6,919 puan) tarafından
Aaa o nerden duydu
(10,585 puan) tarafından
Kız onunla beraber yaptım testi salakligim yaşım küçüktü gitti hemen söyledi cinsiyeti de aynısını yaptı o aralar tek gidemiyordum hastaneye doktor söyledi tam eşimi arayacam baktım aramış söyledi ;)))
(6,919 puan) tarafından
Çok düşüncesiz biriymiş
0 oy
(7,768 puan) tarafından

İlk bebeğim beklenen bebekti yani aylarca hüsran sonrası olan gebelikti test yapıp hemen hastaneye gittim kan sonucu ile eşime süpriz yaptım arka fonda bana bir masal anlat baba şarkısı ile kapıdan salona kdr mum yaktım eşim içeri girdi suratındaki ifade aha sıçtk hangi özel günü unuttum acaba bakışydı o korkuyla şarkıyı duymamış :D hediye paketini açınca sarıldık ağladık falan video çekmiştim anı kaldı bize o kdr duygu yüklü ve güzeldi ki 

(6,919 puan) tarafından
Ne güzel olmuş
0 oy
tarafından

Yok pek sayılmadı olmadı o iş :))

(6,919 puan) tarafından
Nasıl yani
tarafından
İlk hamileliğimden önce çok kötü enfeksiyon kapmıştım dr bi süre çoçuk sahibi olamazsınız demişti aradan 10 gün geçmedi gebe olduğumu öğrendim çok şükür ve eşim söyleyince inanmadı bana sonrası işte başka dr gittk hamilesin dedi tebrik ederim:))
0 oy
tarafından
Hastaneye birlikte gitmiştik beni kapıda bekledi cıktım dışarı bizim bebeğimiz olacak dedim gercek mi dedi evet dedim bana sarıldı optü cok sevindi ama sonu hüsran oldu 3 aylıktı oglum bosandık
(6,919 puan) tarafından
Aayy  ne yazcami şaşırdım
tarafından
Kısmet yapacak bişe yok
0 oy
(13,890 puan) tarafından
Direk yüzüne ben hamileyim demiştim sarılıp sevinmiştik ama heyecandan unuttum sürpriz yapmayı keske videosu olsaydı diyorum şimdi ama ikinci hamilelik olursa mutlaka sürpriz yapicam içinde kaldı 
(6,919 puan) tarafından
Dimi  benim olmaz artık. Bir tane yeter Rabbim  oğluma ömür versin

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 227 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vuslat_vuslat (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 256 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Geranium (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 279 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 658 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,169 puan) tarafından soruldu

382,452 soru

11,450,233 cevap

35,025 kullanıcı