0 oy
616 göst.
Diğer kategorisinde (6,919 puan) tarafından
Ben veremedim  çünkü ıkımızede suprız oldu  aynı anda  öğrendik  öyle şaşkın şaşkın baktık 

48 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende hayal ettiğim gibi veremedim çünkü düşük yapmıştım çok olmamıştı beklemiyorduk sonra kan testinde öğrendik sevinemedik bile dış gebelik dediler hastaneye gidince rahatladık normal gebelik dediler öyle öğrendik 
(6,919 puan) tarafından
Aynen benimde düşük oluyor du
-Reklam-
0 oy
(3,826 puan) tarafından

Bizimki planlıydı zaten doktora gittik kan testi verdim eve geldik ve 2 saat sonra doktoru aradık tabi telefon hoparlör de sonra doktor hamilesin dedi başladık ağlamaya sarılıp :)<3

(3,826 puan) tarafından
Niye üzüldün istemiyor muydunuz bebek
(6,919 puan) tarafından
Yok düşük olursa diye korkudan aileme bile 5 ayımda dedık
(3,826 puan) tarafından
Öyle bir şüphe mi vardı
(6,919 puan) tarafından
3 kere düşük oldu  pihtilasma varmış
(3,826 puan) tarafından
Allah hayırlısını nasip etsin
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Yani öyle bir hayal hiç kurmadım:) testi yaptıktan sonra eşime de gösterdim hadi yine iyisin baba oluyosun dedim bitti gitti:))
(6,919 puan) tarafından
Sanki  adam hergün baba oluyor   kız öyle de  nırmı
(6,231 puan) tarafından
Ahaha:)) o ay korunmayı bırakmıştık bekliyoduk zaten ikimize de sürpriz olmadı
0 oy
tarafından

Hiç sürpriz olarak hayal etmedim. Sabah kalktık test yaptım oda mutfakta sigara içiyordu. Sonuç çıktı ağlayarak o an psikolojiyle hamileyim ben ne b*k yicem kendime bakamıyorum çocuğa nasıl bakıcam dedim :):) şu an 10 aylık Maşallah’ı var :) doğunca bakılıyormuş bunu anladım. 

tarafından
Amin cümlemizin evlatlarına inşallah
(28 puan) tarafından
Bende evlendikten 6 ay sonra hamile olduğumu şuam bebeğim 2 aylık bende bişey anlamadım evlilikten daha bir sürü şey yapacaktık ama yapamayacakmış gibi geliyor bende şuan ağlama modundayım eşimle sadece 2 kişi zaman geçiremedim diye
tarafından
Yok kız yaparsın. Ben de onun tribüne girdim ama ailecek daha zevkli oluyor. En azından çocuk hatırlamasa da hatıra kalıyor. Gerçekten işin içine girdiğinde herşey oluyor. Bizim hedefimiz şehir şehir dolaşmaktı hep. Evlendikten sonra bir çok şehir dolaştık. Geçen bayramdan sonraki hafta da bu sefer ilk şehir şehir dolaşma turuna 10 aylık kızımla çıktım ki kızım bebek arabasında duran biri değil eşimle nöbetleşe nöbetleşe kucakta dolaştı bizimle 6 şehiri :)
(28 puan) tarafından
Maşallah ne güzel inşallah bizde öyle oluruz henüz erken çok küçük ama seneye artık :)
tarafından
İnşallah canım :)
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Ben istediğim gibi verdim ya☺️❤️

önceden saçma bulurdum ama hamile oldugumu öğrendiğim tarih tam da eşimin doğum gününe yakındı o yüzden ona Bi hediye kutusunun içerisine Beşiktaş ikili zıbın Bi küçük biberon bi de çıngırak aldım koydum izinliydi evdeydi sıkıldım Bi oyun oynayalım dedim  gözlerini kapattım mutfaktan Türk kahvesi tuz hurma limon tuzu değişik şeyler kaplara kattım getirdim işte gözü kapalı dokunarak bulmaya çalısıyor kokluyor falan en son hazırladığım kutuyu koydum önüne biraz elledi neyse bunu bilmezsin sen şimdi aç gözlerini dedim o anda da önceden hazır ettiğim bana bir masal anlat baba şarkısını başlattım fonda:)) safım ilk başta bjk gördüğü için ona forma aldım sandı Bi mutlu oldu sonra biberona çıngıtağa bakınca şarkının da sözleri tam girince bebek mi geliyo hamile misin yoksa diye coştu Bi ikimizin de gözler doldu ağlayarak kalktı kucakladı sarıldı direk öyle öğrenmiş oldu videoya da aldım arada izleyip minik adamıma bakıp duygulanıyorum şimdi 15 aylık oldu bile diye ☺️❤️
(4,171 puan) tarafından
Aynen haftam biraz geçince biz de bereber gittik çok güzel bir histi şimdi bile bazen uyurken kulağımı yanaştırıp dinliyorum biliyor musun pıt pıt çok garip Bi duygu ☺️❤️
(6,919 puan) tarafından
Ben ilk duyunca aklıma bebeğini andıran lar geldi
(4,171 puan) tarafından
Demi insan nasıl kıyar diye :(
(4,661 puan) tarafından
Maşallah ne güzel anı olmuş sizin adınıza
(4,171 puan) tarafından
Canan123 öyle oldu canım çok saol ❤️
0 oy
(3,418 puan) tarafından
22 eylülde  hamileydim eşime supriz yaptım bebek ayakkabısı almıştım osa işten  gelince hemen  sana sürprizim  var deyip  ayakkabıyı   verip hamileyim dedim  ve hiç unutmam o gün eşim çok  ağladı  ve 1 saat sonra bakdim  eşim gidip hemen pasta ceviz muz bir sürü  meyve almış  ben de çok ağladım sevinçimiz  kursağımızda  kaldı 23 eylül düşük yaptım  sevincimizi  tek bir gün yaşadık  çok şükür yine hamileyim  ama bu sefer hiç supriz yapmadım 
(6,919 puan) tarafından
Baştan okurken çok hoştu ortada kötü oldu sonu mutlu Rabbim sağ salim nasip etsin inşallah
(3,418 puan) tarafından
Amin inşallah cnm
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Maalesef ya ben kutu içinde patikle hayal ediyordum ama test yaptığım zaman eşim tras olmaya gitti bende çalışıyordum o ara işe gittim testi masanın üstüne bıraktım bir arkadaşı ile kavga etmiş teli de arzalı idi aynı yerde çalışıyordu işe gelmedi meraktan öldüm hatta o gün adrenalini bir gündü 
(6,919 puan) tarafından
Sonuç ne oldu
(1,010 puan) tarafından
Eve geldiğinde testi görmüş ama anlamamış beni aradığı bir teyze var komşu ondan iyiyim merak etme demişti ikinci kez aradım o komşuyu dedi az önce test getirdi bu ne demek oluyor diye diye sonra sevine sevine çıktı yukarı dedi
(6,919 puan) tarafından
Sonuç güzel olmuş
(1,010 puan) tarafından
Aynen ama sonradan böyle böyle dedim yok ya niye öyle çıkacam merdivenleri diyor inkar ediyor duygularını pek dışa vurmaz genellikle ama sevindiğini biliyorum
0 oy
(11,337 puan) tarafından

Supriz falan yapmadım test yaptım masanın üzerine bıraktım yemek hazırlamaya girdim akşam eve gelince kendi gördü sordu bu kadar  :)

(6,919 puan) tarafından
Yanı maşallah sıradan bir olay gibi  hiçmi hecan olmadı
(11,337 puan) tarafından
Yoo  :)
Biz biraz odunuz yani pek beceremeyiz böyle şeyleri pat diye söyleriz ki ben hareketlerini hissedene kadar hiç hamileyim gibi hissedemedim
(6,919 puan) tarafından
Yani orası öyle ben gece unuturdum hamile oldugumu yüzü koyun cok yatardım 6 ayA kadar
(11,337 puan) tarafından
Bi yerden sonra istesen de yatamiyorsun zaten  :)
(6,919 puan) tarafından
Karnımdan dolayı oldu zaten  ama dedim dogurur dogurmaz yatacam dedim
0 oy
(5,054 puan) tarafından
Hiç öyle bir hayalim olmadı :D ikimiz de aynı anda erken gebelik testiyle öğrendik o benden daha çok sevindi :D
(6,919 puan) tarafından
Demekki istenilen plânlı bir gebelik mis
0 oy
(13,198 puan) tarafından
Maalesef ailesi her özel günüm gibi bunuda mahvetti.
(6,919 puan) tarafından
Niye neden
(13,198 puan) tarafından
Bize geldiler kayinvalidem kendi sağlık sorunları ile kendini attı ortaya eşim doğru dürüst hamileliğime de sevinmedi hamile iken benle de ilgilenmedi
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Her iki hamileligimide istediğim gibi sürprizler yaparak verdim çok güzeldi videoları duruyor kızımın gebelik videosuna hep bakardım oğlumkine bakamıyorum :'(

(6,919 puan) tarafından
Kötü bir şey mi oldu oglununkı
(2,405 puan) tarafından
Oğlum doğumdan sonra vefat etti
0 oy
tarafından

Benim biraz uzun 14 senelik evliyim 10 sene olmadı çocuğunuz 4 defa tüp bebek yaptırdık nasip olmadı bizde vagecmistik artık maddi manevi çok yipranmistik 10 senem de adet düzensizliğim oldu 2 ay üst üste taşınma telaşım falan da vardı ondandır dedim 1. Ay üstüne düşmedim 2. Ay yine öyle oldu ama çokta ağrım vardı devlet hastanesine  randevu bari alıyım dedim eşimin de ise giymesi gerekiyordu o gün dedim sen git ben kardeşimle giderim neyse gittik kardeşimle doktor kan tahlili falan aldı 72 çıktı sonuç hiç unutmuyorum yaşlı Bi doktordu hamilesin dedi dedim yok hocam ne hamilesi benim çocuğum.olmuyo 4 defa tüp bebek yaptırdım kızım sonuç burda yalan mı soylucem madem böyle sorunun var çok heveslenme dış gebelik olabilir 2 günde bir kan ver demişti çıktım doktorun yanından eşimi aradım noldu dedi dedim hamileymişim öyle diyorlar dedim:)) şimdi doğdu 3 yaşına geldi abi bilr olcak

İkinci hamileligim de de yine 2 aylik Bi gecikme vardı ilk Ay 15 gün gecikme oldu tahlillerde hep neqgtifti ikinci Ay da da 1 haftalık gecikme varken doktora gittim direk karından baktı 5 haftalık kese var dedi kan verdim falan eşim yine çalışıyordu:))) aradı noldu dedi dedim hormonelmis ilac falan verdi düzene girer dedi dedim sonra Bi kutu hazırladım içine bir batik beyaz bur tulum ukturason kağıdını ve bide yazı yazmıştım onu koydum o sabah iş için sabah 5 buçukta gidip gece 23:30 da gelmişti 14 şubatta öğrendik dedim bu gün sevgililer günüymüş ama ben bu hediyeyi sevgililer günü diye almadım aklımda bile yoktu denk geldi dedim verdim 5 dakika tepkisizce kutuya baktı anlamaya çalıştı falan sonra jeton düştü:)) video ya çekemedim Bi ona üzülmüştüm o aklıma gelmemişti arkadaşlar dedi videoya niye çekmedin diye sonradan
0 oy
(806 puan) tarafından
Ilk kizimda cok istiyordum ben ama esim istemiyordu benm zorumla oldu biraz adetime daha vardi esim uyuyordu sabah ilk idrarla test yaptim cift cikinca hemen kosup yanina gittim sadece sarilmisti oyle ikincidede istemiyorduk ikimizde adetim gecikince supelendim test yaptim oturdum hungur hungur agladim aksam oda isten gelince uzulme nasibi varmis gibi seyler soylemisti sarilmisti yine hayal ettigim gibi olmadi ikiside kisacasi:))
(6,919 puan) tarafından
Şuan nasıl baba olarak sevgisi
(806 puan) tarafından
Benden daha cok seviyor yani cok ilgili tirnaklari bi yere carpsa cok uzulur
0 oy
(437 puan) tarafından
Bizimde aynı sizin gibi oldu aynı anda öğrendik şok geçirdik eve gelince sarıldı eşim dısarda asla sarılöaz :D
0 oy
(169 puan) tarafından
Baba olmak için can atan eşime testi gösterdiğim zaman tebrik bile etmedi opmedi.... şuan oglum 13 aylık ama asla unutamıyorum 
0 oy
(486 puan) tarafından
Biz testi birlikte yaptık birlikte öğrendik yine ben söyledim tabi 
0 oy
tarafından
İlk gebeligim tam hayal kırıklığı oldu herseyi yaptım ettim tam öğreneceği zaman kaynanam içine etti 

2.gebeligimde direk söyledim heves kalmadı çünkü 
0 oy
(7,968 puan) tarafından
Benimki tam bir hayal kırıklığı oldu hamile olduğumu duyunca kıyameti koparti istemem diye sonra pişman oldu haklı sebepleri vardı kendine göre neyse şimdi 7 yaşında babasının göz bebeği o kdr seviyor ki normal olarak:))
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Vallahi kimyasal falan hicbir sey bilmuyordum ilkinde surpriz yapmistim aglamistik:) sevincten ama kimyasal oldu 
0 oy
tarafından
Evetttt hemde çok. Hep eşimin dogumgununde hediye gibi söylemek isterdim. Hamile olduğumu ogrneince pasta aldım üzerine babacim doğum günün kutlu olsun yazdirdim birde bebek zibini aldım . Benim babam bir tane yaziyordu Öyle haber verdim çok mutlu oldu♥️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 218 göst.
20 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vuslat_vuslat (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 254 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Geranium (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 278 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde SL (1,012 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 655 göst.
13 Nisan 2023 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu

380,554 soru

11,394,191 cevap

34,908 kullanıcı