0 oy
305 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (72 puan) tarafından
Kızlar hamileyim canım un helvası istedi kaç gündür bugün yapacam inşallah genelde şerbetli yapıyorum ama sütlü olanın tadını da merak ediyorum sütlü yapan var mı nasıl oluyor hangisi daha lezzetli olur ❤️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hep sütlü yapardım ta ki geçen gün sütüm yoktu hemen su ile yaptım ama sütlünün tadı gibi olmadı canım sütlü daha çok güzel ve lezzetli oluyor bak canım çekti he bende mi yapsam  ☺
tarafından
Ben hiç denemedim yaa elif tutturamam diye yapmıyorum ☺ hade yapta yiyelim bacım
(13,824 puan) tarafından
Tarifle yapyrm bende tutturursun kiz ay cok da severim yapayim valla:) gel yiyelim
tarafından
Vallahi yok demem bak canım çok çekti bende kalkıp irmik helvası yapayım bari ☺
(72 puan) tarafından
:)) yapanlar foto atsın bakım ❤️ :))
(13,824 puan) tarafından
Insallah:)
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından

Bunu yapıyorum ben  fındıklı olarak falan ve gerçekten beğeniyoruz,  pekmezli falan yapıyorlar sütsüzü o ise ben onu sevmiyorum. 

Minnosuna yarasın şimdiden.. :)
(72 puan) tarafından
Teşekkür ederim:))
(72 puan) tarafından
Bu tarifi yaptım ayyy çok beğendim sadece 2 Bardak şeker yerine 1,5 bardak şeker koydum çok iyi oldu valla bayildimmm ❤️❤️
(1,279 puan) tarafından
Afiyet olsun şekerim :) ben canım tatlı çekerse evde irmiğim bittiyse hemen yapıyorum 2 ye yakın ama tam 2 koymuyorum bende sevdim tarifi.. seni mutlu etmesine de ayrı sevindim. Bebisine de yarasın annesi..  ❤️❤️❤️
0 oy
(689 puan) tarafından
Sütlü güzel oluyor cnm
(72 puan) tarafından
Sütlü sayısı çoğalıyor bakalım :))
0 oy
(486 puan) tarafından
Suyla yapıyordum ama yorumlarda baya beğenmişler sutlum bir dahakine kesin sütlü denicem. Irnik helvasinda sütlü dwha güzel oluyosa bunda sütlü güzeldir bence 
(72 puan) tarafından
Sütlü denedim harikaaa olduu tavsiye ederim ❤️
0 oy
(967 puan) tarafından
Posta girmez olaydım ya canım hem un helvası hemde irmik çekti şimdi hangisini yapacam ben 
(72 puan) tarafından
Ayy valla kusura bakmayın hakkınızı helal edin ❤️❤️ birini bugün diğerini yarın yapın:)))
(967 puan) tarafından
Kızımla evde tekiz irmik helvası yaptık şimdi 2 kişilik eğer güzel olursa eşime de bırakırım baktım beceremedim imha ederim ahhaha
(72 puan) tarafından
Afiyet olsun olur olur güzel olur imha etme sen yine de ❤️ :))
0 oy
(284 puan) tarafından
Kesinlikle süt ile yapılan daha güzel oluyor 
(72 puan) tarafından
Artık bence de deneyince farkettim :))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 127 göst.
11 Kasım 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Yv (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
14 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde 432789birgul (561 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 260 göst.
14 Ocak 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde ogulcanmums (1,084 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...