0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Sürekli görüştüğümüz arkadaşım vardı ailecek te görüşüyorduk evlerinin oraya çocuğumu okula götürüyorum neyse aradım müsait misin geleyim dedim makineye çamaşır atıyorum başka zaman dedi ben okulun bitmesine 1 saat kala aradım evi Dağniksa toplasın vs diye sonra dedim ama bayağı bozuldum yani ister istemez haksız mıyım bu konuda ben gittiğim evlerin Dağnikligina asla bakmam güler yüze samimiyete bakarım bunlar olmasa evi pırıl pırıl parlasada o insan bitmiştir benim için öyle yani 

22 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Belki başka sebebi vardır veya müsait değildir neden hemen set cekiyosunuz insanlarla arnıza
(877 puan) tarafından
Aradan zaman geçti yine aradım çocuğum çok hasta dedi ama gezmeye gitmiş foto atmış
tarafından
Fotoğraf yeni mi çekilmiş. Belki eski fotoğrafı atmıştır arada ben öyle yapıyorum :)
-Reklam-
0 oy
(984 puan) tarafından
Olur canım öyle şeyler. Müsait değildir belki. Ben de yapıyorum bazen. Aşırı yorgun olduşumuzaman gelecek olana Bi şey diyorum yani. 
(877 puan) tarafından
2 .kez aradım dedim hadi ilki neyse diye aradan zaman geçtikten sonra tabi çocuk çok hasta dedi elbette hasta oluşunu anlarım ama ardından gezmeye gitmiş dışarı fotoğraf atmış çok hasta ise gezmeye nasıl gidio demi başından atar gibi bozuldum valla
(984 puan) tarafından
Hee onu bilemem o zaman canım. Öyle durumda ben de kırılırım kii başıma da gelmişti djdj
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben de alinirdim çamaşır atmak nasıl bir bahane evim dağınık isim var vs falan dese anlarim da yine de büyütmezdim ama içten içe alinirdim 
(877 puan) tarafından
Aradan zaman geçti dedim yine bir sorayım müsaitsen geleyim mi dedim çocuk çok hasta dedi hastalığı vs elbet anlarım yani ama ardından dışarı çıkmış gezmeye fotoğraf atmış
(1,271 puan) tarafından
Ya dışarı çıkacaktır gezmeye gidecektir planı vardır ya da hastalık olur ev işi olur anlarım ama çamaşır atıyorum demesi biraz gonulsuzlukten dolayı gibi geldi ya da başka işi vardı soylemedi
(877 puan) tarafından
Yorgunum başka zaman gelsen deseydi yine alinmazdim
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Oooooov hiç olmamış be çok ayıp etmişşşş
(877 puan) tarafından
İster istemez alındım
(17,796 puan) tarafından
Bilemedm ama en azından müsait değilim dese yeterliydi çamaşır atıyorum nedir ya çok saçma
0 oy
(48,690 puan) tarafından
belki musait değildir camasiri bahane etmiştir yoksa makineye camasir atma da ne var
(877 puan) tarafından
En azından geçerli birşey deseydi :))
(48,690 puan) tarafından
gecmemis belli ☺️ benimde cok samimi arkadaşimin dogum gunuydu hediye almaya ciktim aradim dedim sana gelcem gel bekir evde dedi.gelme der gibi bende gitmedim ☺️ sonradan dedim ama gelme der gibi bekiri soyledin diye☺️
0 oy
(3,692 puan) tarafından
Çokta güçlü bir arkadaşlık bağınız yokmuş belliki. Ben başka sebep arardım alınmazdım. 
(877 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
(3,692 puan) tarafından
Hayır sende böyle düşünmüyorsun, alınmışsın  sen. İrtibatı kes. Koşsun peşinden. Dost mu değil mi ozaman anlarsın.
0 oy
(1,747 puan) tarafından
Bazıları diyor ya ayyy evim dağınık kimse görmesin ben takmıyorum düzenli görmesi evet daha iyi ama düzenli değilse yapacak bişey yok kabul ederim evime utanmadan insan kusur aramak için gitmiyor başkasının evine kusur görsende susucaksın az işi var diye misafir kabul etmek bana bahane geliyor
(877 puan) tarafından
Evine gelen Dağnikligina bakacaksa kusur aricaksa hiç gelmesin yani
(1,747 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Makinaya çamaşır atmakta değişik bı bahane olmuş uyduruyon bari usturuplu uydur belki müsait değildir okey ama komik bı bahane:)
(877 puan) tarafından
İşte o yüzden bozuldum yani
(4,430 puan) tarafından
Ayıp olmuş birazcik ama belki sebebi vardır takılma fazls
0 oy
tarafından
Makıneye camasır atmak iş mi ya? Makınenın ıcıne gırıp yıkanmıyosa nedir yani bahane bu
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Evimin daginikligina bakmayacak biri dahi olsa bende evim daginikken biri gelsin istemem annem bile geliyorum dese evimi düzenlerin herkes bir olmaz canım o rahatsız oluyordur belki ne bileyim o anda bazen yumurtan unun birşeyin bitiyor e çayın yanına ne yapicam telaşı oluyor bence bozulacak birşey yok başka zmana çağırır 
0 oy
(212 puan) tarafından
Bazen kendi kendimizi çekemiyoruz gerçekten bir işi vardı yada canı kimseyle görüşmek istemedi insanların tercihi kimse kimseyi ağırlamak zorunda değil canı istememiştir sen çağır ara de bakalım bana gel şu gün diye gelirse koşa koşa o zaman seni misafir etmek istemiyor kendisi çağırmıyor almıyorsa
(832 puan) tarafından
Kesinlikle ben tam olaraktan öyleyim ama kimseye geliyorum gelimmi demedim bana diyen oldu o modda olmadım zaman birşey uydurmak zorunda kalıyorum
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Demek ki o kadar samimi degilmissiniz
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Belli ki müsait değildi ama makineye çamaşır atıyorum bahanesi biraz komik :D sanki kendi yikayacak :D 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Kuran'da bu konu hakkında ayet bile var ev sahibindan izin isteyin izin vermezse hemen dönün gidin diye bu konuyu hocalarla işledik bende e hocam olurmu misafir gücenir dedim hocada bu ayeti bilseydi gucenmezdi sizde gücenmeyin alinmayin müsait olmayabilir böyle şeyleri takmayın dedi 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Niye dariliyosunki kadının işi var makina ye çamaşırı atacak detarjanı koyacak birde düğmeye basması var akşama kadar surer seni nasıl agirlasin? :) sen söyleyince bir an bahane bulamadı herhalde komik olmuş 
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Canım musaid değildir hakikaten işi vardır.belki diyemedigi bir özel işi vardır olabilir.ya da en basiti o gün kimseyle görüşmek istemiyordur.insanin arada o gün kimseye telefonu bile acasi gelmiyor.ben dün o sekilseydim kimse bırak gelsin arasın istemedim.
0 oy
tarafından
Belki müsait değildir beni de pazar günü arkadaşım aradı eşiyle beraber sizin evin oralardayız dedi muhtemelen benden davet bekledi ama  başka planım vardı o zamanda kızı yıkadım yeni uyutmustum evime çağırmadım olabilir boule şeyler 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Cok sık mi gider gelirsiniz istemiyor olup bahane bulmuş olabilir
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Düşünceler iyi başkasının evinde kusur aranmaz çocugu varsa hele daha önceden plan yapmışsa dışarı cikicaktir demekki öyle diyeceğine  başka bişey deseymis olmamış ama yani arkadaş olarak iyiyse takılma bence bu kadar
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Müsait değildir ayrıca benim annem dahi gelse misafir gibi temizlik yapar yemekleri bile birgün önceden düşünürüm bu yapıyla alakalı kaynanam alt üst o bile napıom der gel kah e yapıyorum derim salonu hemen toplarım kordidoru falan dağınıksa yapıyla alakalı ayrıca böyle şeyler için küsülmez

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 463 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 624 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 646 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Fikose24 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 786 göst.