0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (832 puan) tarafından
Neler verdim kendıni zorluyor yapmamak için yoruldum artık  napacami şaşırdım kaldım 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üstüne gitme altına yapsın kızma tuvalet diye zorlama yaptığında. Bu tuvalete yapılacak oğlum de belki zorluyosun inad ediyo 
(832 puan) tarafından
Yaptım canım kendim komposto yapıyorum kayısı veriyorum çerez veriyorum nromalde ishal olması gerekiyor bugün ilaç verdim zorlanmasn diye çok fazla zorlanınca kaka için hiç oturmak ıstemiyo çişinide demiyo
tarafından
Kaç aylik
(832 puan) tarafından
3 yasında 37 , aylık 2 yaşından beri hep denedik bez çıkınca kabız oluyor direk
tarafından
Ya cokda büyükmüş aslında neden istmiyor
(832 puan) tarafından
2 yaşından beri ne Zaman denesem aynı oldu olmuyor tükendim artık çok metabolizmasi hızlı bir çocuk değil beze bile baya zorluyor yaparken ama onu lazimliga yapmıyor işte o ikinmayi
-Reklam-
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Bizim kide ilk 3 gün tuttu. Karnı ağrıdı. Duphalac şurup verdim. Bı sefer altına yaptı. Müsade ettim yapmasına. Ki korkmasın diye. Yerler bile kaka oldu. Ama sonradan o kakadan sonra tuvalete yaptı hep
(832 puan) tarafından
Keşke altına yapsa yapmıyor değer bacağına faln dıye
(832 puan) tarafından
Uzun bri süreç bzmkisi geçmek bilmiyor ben neler veriyorum ilaç da verdim üstelik bugün yok
0 oy
tarafından
Altıncı gündeyiz üç gün tuttu dulcosoft verdim duphalac etki etmemişti ama kesinlikle öneriyorum dün her yere yaptı altına etrafa yani sil sil bitmiyordu ama yaptı en azından. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 96 göst.
27 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 519 göst.
0 oy
2 cevap 57 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kbem93 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
12 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,034 soru

11,437,427 cevap

35,005 kullanıcı

...