0 oy
523 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (196 puan) tarafından
Hacamatta yalnızca bir kaç damla kan geldi , neden olabilir bilgisi olan var mı

1 cevap

0 oy
(2,761 puan) tarafından
Hayvansal gıdayı en az 3 gün önceden kesip en az 1 gün oruç tutup gidersen hacamattan tam verim alirsin. Çünkü bu şekilde deri de direnç kırılır ve birikmis toksik kan atımı artar. 
(196 puan) tarafından
Ben şimdi 20 mayısta yaptırdım haziranın 6 dı erken olur mu acaba, yerleri şuan mor halen acıyor biraz
(1,278 puan) tarafından
Arkadalon dediği günler en iyisi bn uyamıyorum yanlız. Yinede kan geliyor. Eğer gelmediyse orası uyarılmış oluyor bi sonraki seferde gelir. Yoksa sülük takılıp orayı açtırırsınız. Bi kere bnada olmuştu kortizondan sebep karaciğerim den gelmedi. Üçüncü seferde söküldü bu sefer. Yani yemek işiyle alakalı değil. Bölgenin sıkıntısıyla alakalı
(2,761 puan) tarafından
Tabi ki yaptır kuzum faydasi olmaz mı ben ilk dogumumu bile çok çok rahat yaptım bu sayede. Kesin git yaptir. Ne kadar toksinler atılırsa vücut görevini daha rahat yerine getirir. Özellikle kuyruk sokumunun olduğu yer rahmin yeri. Rahmin sağlığı için çok faydası olur.
(1,278 puan) tarafından
Bizimki seansların arasına 1 ay müddet koyuyor. Daha erken almıyor. Aynı şekilde bol dualı yapıyor sağolsun
(2,171 puan) tarafından
Ayy sağol canım erken mi olur ki aceba diyodum ama içim rahatladı çok teşekkür ederim
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 74 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 4,451 göst.
7 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 114 göst.
0 oy
3 cevap 154 göst.

381,803 soru

11,430,444 cevap

34,990 kullanıcı

...