0 oy
4,431 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar cok özel bır durum burası aklıma geldi şuan arkadasım ıkı gundur evlenmıs bır turlu yapamadı korkudan yasıda kucuk 19 yasında işte oyle benden yardım ıstedı abla nasıl yapcam falan dedı tsbı benımkı cok zordu cok kanamam oldu cok canım yanmıstı ama kıza hıc anlatmadım cok kolay hıc bır sey olmaz falan dıye dıye ıkı gundur yazısıyoruz ıste neyse zorladı kendını benden cesaret aldı yapmıs sımdı msj attı abla kan gelmedı dıyor nr yapacam dıyor 15 dk dır yaptık dıyor esımın moralı bozuldu falan dıyor bılıyorsunuz erkek mılletı kotu dusunur dedım canını sıkma herkeste kan gelecek diye bır sey yok olmazda bır doktora gıdın o anlatsın konussun esınle  ıstedıgımız kadar severek evlenelım ıster ıstemex kotu olunuyor bu duruma cok uzun oldu ama sımdı kız ne yapsın ne dıyeyım sonradan kanama olur mu acaba banyo da yapma dedım bekle bıraz dedım banyodayken de bır anda gelebılır esın hıc gormez daha kotu olursun dedım yardımcı olsanız bende daha 1 senedır evlıyım cok bılmem  ya
notu ile kapatıldı: Müstehcen icerik

35 Cevaplar

+6 oy
(13,705 puan) tarafından

Ovvvv en sevdigimlinpostlar:woot:

(13,705 puan) tarafından
Sjsjsj   opcem hepinizi snajja
tarafından
Vala bılmıyorum olayı ama cok güldüm:))
tarafından
Bilgi nehri yakışıklı Süper ultra zekalı kaslı mükemmel hocamızla programımız başlıyor insallah
(6,796 puan) tarafından
Hahahahaha:)))))))
(13,705 puan) tarafından
Maşallah maşallah sjsjsj
-Reklam-
+1 oy
(7 puan) tarafından
Benimde gelmedi o gecede 7 senedir evliyim 
tarafından
Ya işte kımı ınsanlar cıdden cok kotu cok cahıl ya
(7 puan) tarafından
Maalesef
(349 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Dr gitseymiş eşiyle. Kızlık zarı her kadında aynı deilmiş. Kimisi esnek kimisi dar.
+1 oy
tarafından
Yazık üzüldüm kıza şimdi adam ne düşündü kim bilir . Bence evlenmeden kesinlikle terapiste gidilmeli durumu erkeklere anlatılmalı uaa
tarafından
Bunu editörler tek yapamıyor muydu merak ettim kötü birşey dememşsn aynen hahahhaha
(2,332 puan) tarafından
Artıladım gitti eksi oy ☺️☺️
(2,332 puan) tarafından
Yanlışlıkla vermişlerdir bence
tarafından
Hahahha ulan bizede glsin bu özellik
tarafından
Sanmiyom.canim çekemeyen çok var ama olsun artık yapacak bişey yok  teskur ederim cansın:**
0 oy
tarafından
Benim ilk gece 10 dk sonra geldi ilişkiden bazıları öyle oluyor korkulcka bisey yok ya bence
tarafından
Yanlış anlama da tükürük en iyisini hahahaha
tarafından
Bırnsey bıldıgımız yoktu kı:)
tarafından
Bende bebek yağı ile yaptimm
(161 puan) tarafından
Manyak kızlar sesli güldürdünüz :) biz evlendik 1 ay korunduk marketten de eşim prazervatif bakarken bende yüzüm için krem aldim kasiyer ikisini görünce yanlış anladı güldü krem demişken aklima geldi hehdjwjdj
tarafından
Kız napak konu açıldı bizde kosnutik ben almadım korktum normdle evimizin dibinde bm var 101 var ben gittim tanımadığım yerden aldım
0 oy
(161 puan) tarafından
Bendede olmadı o bende 17 yaşında evlendim belki ğenetiktir yada esneklik kızlık zarı eşide niye hemen suratını alıyor tanımıyor mu eşimi benimki tepki bile vermedi tanıyor çünkü 
tarafından
Ya işte daha 1 sene olmadı nısanlandı evlendı bızım 4 yıllık ılıskı bır sene nısanlılık vardı yanı 5 senelıktı bızım evlendık ılk gece zor oldu bya ondam sonra bır daha korkudsn yapamadım 2 ay ılıskuye gıremedım doktor krem falan verdı oyle enfeksıyonda vardı ondandı hep ama sagolsun esım hıc ses etmedı ıkı ay aynı yataga arkadas gıbı gırdık sadece ılk geceyı tek yapmıstık
(161 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(4,136 puan) tarafından
1 tandigimda olmuştu  o sey taaa en arkadaydi.. demişlerdi dogum yapinca cikar felan
tarafından
Ya öyle benımde cok zor oldu baya hıssettım bu fıyor abla hıc bır sey hıssetmedım sadece acı oldu dıyor ne dıyecem bılmıyorıö ya
0 oy
tarafından
Esnek olabilir bazilarindan da kan gelmez pembe acik bisey gelir oda kaybolup gitmistr zaten anlasilir ilk oldugu ne mal erkeklerlr var dokdora gotrsun
tarafından
Zaten ***** kocası dengesız kıza dıyorum yapmadınız mı dıyor abla kocam dıyor oldu dedım ne dengesız bu oyle oldu dıyor hıc mı anlamıyor guya ıkı gundur oldu dıyor mal daha bugun oldu kız dıyr canım cok acıdı dıye dedım daha yenı oldu ıste ıkı gundur sana dıyoruö daha olmamıs dıye
0 oy
tarafından
Kaç tane doktor söyledi kan gelecek diye bişey yok hatta doktorun birisi fizyoterapist  benden kan gelmedi dedi .Vala bunları ancak doktor söyleyip inandırabilir adama. başka türlü hep sorun yaratır gibime gelio
tarafından
Kesınlıkle bende oyle dedım eger bende dr olmasaydı esıme dedım sen bana guvenseydınde ben rahat etmezdım gıderdık doktors
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Doktora gitsin zarı esnek olabilir 

tarafından
Söyledım vala canım dedı gıdıyoruz sımdı cok kotuyum dedı kendını bellı etme guven kendınr dekı ıcım rahat falan yoksa esın de sana guvenmez dedım bakalım ya
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Benim doğumda patlattılar 
tarafından
Oyle bır durumda var dımı bak bunu ılk defa duydum
(1,254 puan) tarafından
Benim kan geldi ama tam patlamamış esnemiş oyuzden birazda orda yaptilar
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Aslinda kan gelmesi demek kadının ilişkiye ağır olmadığını eşi tarafından zorlandığının göstergesiymiş zorlandığı derken zorla yapmak değil burda sarfedilen aydınların %50sinde kan gelmezmiş zaten de banu çiftçinin youtube video su var kızlık zarıyla ilgili kocasına onu seyrettirsin hepiniz izleyin çok faydalı bir video :) 
tarafından
Vala ben psıkolojık olarak ılk gun yapamadım ıkıncı gun annemle konustum kızdı dedı sankı nedır  herkes ypıyor falan bende zoruma gıttı yaptım hemen:)
0 oy
(178 puan) tarafından
Kızlık zarı esnek olabilir ve bu nedenle kan gelmeyblr bunu anlaması içinde esi ile doktora gitmesi lazım . Bazılarının doğumda kan geliyor yani bunlar normal seyler fakat erkeklerin anlayp. Anlayıs gösterdiği durumlar değil ne yazıkkki tek çözüm doktor
tarafından
Aynen canım msj attı sımdı gıdıyor ya Allah yardım etsın vala her sey zor bende hamıleyım bak 21 gunum kaldı sımdıde kıza uzuluyom kendımı unuttuö
(299 puan) tarafından
Canım hastaneden dönünce doktor ne demiş sana söylerse bizede haber et kızı durumu benide çok üzdü ilk güzel günleri bu şekilde geçmesi çok kötü
tarafından
Insallah canım yazarım zaten kızdan ızın ısteyerek buraya yazdım aylardır bu uygulamayı kullanıyorım cok yardımcı oldu herkes bana o yuzden yazdım buraya da hamıleyım oyle dua eıdyırum bır sıkıntısı olmasın erkek mılletı ınanmıyor ya
(299 puan) tarafından
Aynen bunlar düğünden önce konuşulmalı bence erkeğe anlatılmalı bence ben eşime sormuş gelmezse ne yaparsın diye gelmek zorunda değil demişti ama benimde çok fazla kan gelmiş kendimi çok kastığım için zedelenme olmuştu ondan fazla kan gelmişti
tarafından
Benımde canım cok tahrıs olmustu doktor krem fıtıl falan verdı enfeksıyın ds olmustu
0 oy
tarafından

En iyisi bir doktora gitsin canım , eşinin de morali düzelir, erkek milleti şu iki damla kanı görmese dünya yıkılır sanki...

tarafından
Ben mı sen mı var ya cok gerı kafalılar ya ben evlendım ıkı ay sonra kaynanam geldı baska sehırdeyız dıyor kı benı nıye aramadın hanı yaptık diye dedım ne alaka sen kımsın oz annemmısın sana haber edeyım ınsanın öz annesı dusunur endıselenır dedım ne yapsaydım bezımın fotosunu mu cekıp atsaydım dedım sustu
tarafından
Çok saçma bir durum ya keşke böyle birşey olmasaydı ...
tarafından
Öyle malesef ya ben sımdıden kızımı dusunuyorum esıme dıyorum vermem ben kızımı kımseye bunun ılk gecesı var hamılelıgı var benle yasaısj dıyorum esım dıyor tursunu mu kurcan mecbur vercen:)cıdden kadın olmak cok cok zormus
tarafından
Kadın olmak çok zor öyle bir zor ki anlatılmaz gerçekten
tarafından
Malesef canm Allah sabırsın versın kadınlara bak yazdı bırı bana laf edıyor acık anlatıyon bılmem ne kadının dusmanı yıne kadındır oysakı bırbırımıze sahıp cıkmalıyız burda 19 yasındskı bır kızım durumu var ve kızkardesımızde olabılırdı yardım etmek varken burda sacma sapan konusuyorlar kadın kadına yardım edecek kı o da baskasına etsın bosanıyorlar namussuz denılıyor kız degul denılıyor ölduruyorlar oysakı bır yardımda her sey degısebılıyor ama gel de anlat boyle karsı cıkanlar da hem anne hemde kız annesı yarın obur gun Allah  korusun kendı kızına da olabılır benımde kızım olacak sonuna kadarda her seyı detaylı anlatacam kızıma
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Insan sevdiği için evleniyor güya ama esli kafadan da çıkamıyor neymiş kan gelmesi herşeyi kanitlrms saçma insanın gözü Esin de olck kalbi ona ait olck tek düşüncesi ailesi olack bunlar olmadiktan sonra gerisi bos

tarafından
Kesınlıkle oyle canım bende adetlıydım evlendıgımde esım bunu bılıyordu dugun bıttı dedım kesın kaynanamlarda kalacam cok canım sıkılıyordu bır sey yapmayacaktık ama gelırdı kapıyı dınlerdı bende gırseydım o an bırakır gıderdım dıyordum ama esım surprıs yapmıs organızasyoj tutmus ev ayarlamıs falan şok oldum dedım canım adetlıyım o işi de yapamayız nıye ugrastın kı nasıl kızdı bana bılıyorum adetlısıj yapamayız ama ben o ıs olsun dıye mı yaparım bunu maksat dugun gecemız guzel sakin gecsın ıkımız tek olalım dedık ertesı gunde esımın gorev yerıne baska sehıre gıttık hıc aılelerın yanına bıle gıtmedık dugun bıttıgı gıbı vedapastık
(3,769 puan) tarafından
Allah razı olsun eşinden ne mutlu sana Rabbim huzurunuzu bozmasın kuzum
tarafından
Amin canım Allah razı olsun cumlemızın ınsallah
0 oy
(7,200 puan) tarafından

https://www.instagram.com/p/CB0kVWUp9pC/?igshid=c35fmr6bcj4g

O kıza iyilik etmek istemiyor isen bunu okut . 

0 oy
tarafından
Kızlar bizim annemin uzaktan akrabası bi kızın başına gelmişti.kizim başına çatıştığı yerde bi iş gelmiş uyutularak bubu nişanlısına söylememiş  korkudan 3 gün eşine hiç yaklaşmışmış sonra çıkmış ortaya  eşi demiş bunu bana söyleseydin  benim umrumda olmazdı bu 2 damla kan ama şuan kendimi.kandirilmis hissediyorum sonra ayrıldılar sonra 8 yıl sonra tekrardan birbirleriyle evlendiler kader nasip 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Kötü bi durum benim ki hemen gelmişti ve ben çok mutlu olmuştum bu gibi durumlar olur die korkuyordum 
tarafından
Aynen canım ıster ıstemez beklıyorsun sende eşinde o durumu beklıyor cıdden ne dıyecegımı bılemedım buraya sordum cunku baktım aynı durumu yasayanlar var ekram goruntusu alıp arkadasa attım ona soyledım soruyorum dıye bırsx da olsa ıcı rahatlasın
0 oy
tarafından
Kıza yazık inşallah Bi sorun yaşamaz. Benim Bi arkadaşımda aynı sorunu yaşadı eşi mahsus doktora gitmedi ben sana güveniyorum demişti karaktersiz ama meğerse herkese söylemiş kızda duydu eşinin kuzenleri senden kan gelmemiş fln deyince kız rezil oldum diye 6 aylık bebeği varken boşandı Rabbim kimsenin başına getirmesin.. 
tarafından
Aminn cok kotu vala ben dedım esın guvensede gıt sen dıye gıdıyorlar sımdı
tarafından
Aynenn gitsinler ilerde başına kakarlar
0 oy
(625 puan) tarafından
Bende evlendiğimde gelmedi açıyordu ama gelmedi hamileyim doğumda patlar belki
tarafından
yeniden gösterildi
Ya normal bu tur seyler kadının bırı yazmıs acık anlatıyorsun bılmem ne kıza bıle anlatmamamıssın dıyor ben okadar korkan kıxa kendın durumumu nasıl anlatsyım
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Kızlık zarı geride ve esnek olanların kan gelme durumu olmuyor, bir arkadaşımın öyleydi hastaneye gitti sadece normal doğumda kızlık zarı bozulur demişti. 2 çocuğu var sezaryan doğum yaptı hala kızlık zarı duruyor :d
tarafından
Ya ıste erkek mılletı anlasa keske zaten doktora gudıyorlar sımdı dedım yarın obur gun laf eder ınanmaz sana sen gıt ıcınız rahat etsım
(2,119 puan) tarafından
Kız için çok zor bir durum. İnşallah bu doktor muayene olayının etkisi kalmaz ilişkilerinde.
tarafından
Insallah canım bakalım gelsınde yazarım ben yıne

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 71 göst.
4 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gull23 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 511 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbbir garip yolcuu (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 149 göst.

380,465 soru

11,391,375 cevap

34,899 kullanıcı

...