0 oy
1,721 göst.
önce Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Bayanlar geçen günlerde konuyla alakalı yazmıştım ilk gece eşimle rahat girdim ilişkiye kan falan da gelmedi yani bir sıkıntım olmadı ama bakire olarak evlendim bundan önce cinsellik yaşamadım ben kesinlikle eşim girerken bi perde gibi bişey olmadığını direkt girebildiğini bunun mümkün olmayacağını söylüyor bunu yaşayan yok mu benim de ilk tecrübem çok korkuyorum doktora gitsem bakire değil dese eşimden önce bozulmuş olabilir mi acaba farklı sebepten kafayı yiyeceğim artık bunalıma girdim şu kan gelmedi diye

55 Cevaplar

+17 oy
önce (4,572 puan) tarafından
yav yeni evlenmiisn kafayi niye biyle sacma ***** seylere takiyorsun ki . esinin sana bunu demesi bile terbiyesizce dusunsun icinden perde gbi bisey olmasi lazim bunu hissetmedim diye de sana demesi  asagilikca bence. ömrunde kac kiz bozdun da icerdeki perde gibi seyi nasil

hissedecegini biliyorsun diye soramadinmi.? birak o kafayi yesin
önce (311 puan) tarafından
Kesinlikle katiliyorum ne iğrenç birşey bırde cıdden nerden biliyor yok öyle birşey mal o adam
önce (406 puan) tarafından
Son cümlen kesinlikle yerinde bı cevap olurdu
önce (13,845 puan) tarafından
Okurken aynı şeyi düşündüm hissetmesi gerektiğini nerde tecrübe etmiş acaba
-Reklam-
+7 oy
önce (1,374 puan) tarafından
Canım şimdi ayıp olacak ama eşinin şeyi küçükse de öyle olur . 
önce (81 puan) tarafından
Hahahahahah:)) eşine senin pipin küçük dese aslında iyi bir cevap olurmuş
önce (48,967 puan) tarafından
adam der bu sefer kac sey gordunde küçüklüğünü biliyon post sahibi de cananin yorumdaki son cümleyi der
önce (4,355 puan) tarafından
Ahahahah kahkaha atmalik
önce (2,443 puan) tarafından
Yorumlar kahkahalik
önce (1,374 puan) tarafından
Yani kızlar insan kadında kusurlar buluyor ama kendi kusurunu görmüyor :D insan önce kendine bakmalı ama daha kaç şey gördün diyebilecek bir adamsa ne okumuş ne etmiş ne araştırmış ne denir böyle insanlara hiçbir şey bamya :D
+2 oy
önce (343 puan) tarafından
Bak ben senin yerinde olsam ne yaparım biliyor musun ailemi ararım böyle böyle bir durum var gider raporumu alırım suratına şak diye çarpar o kapıyı da vur çıkar giderim
önce (120,057 puan) tarafından
bu yorum en guzel cvp olmali
Öyle ama sanki adam bakire gelmis kazada bos yapio
önce (6,912 puan) tarafından
Aynen. Bu tarz sorularda çoğalır oldu .Allah'ım yardımcısı olsun kardeşimizin.
önce (120,057 puan) tarafından
bosanmak icin super bi neden vallaha ilerde cok ceker bu adamdan
+1 oy
önce (351 puan) tarafından
Kiminde gelmiyor o kan esnek olabilir
+1 oy
önce (65 puan) tarafından
Sizin için demiyorum ama ilerde ki kızlardan bakirelik beklemiyoruz çünkü maşallah park da sokak da özellikle sahil de öğrenciler bile elletiyor kendini .... Sizin içinde geçmiş olsun bazılarında olabilir diye düşünüyorum doktora gidin başka sebepten niye  bozulsun ki bakirelik hemen öyle bozulan bişey değil bazı kızlar da esneklik varmış diye duymuştum normal yani 
+1 oy
önce (494 puan) tarafından
Daha önce başkasıyla girdiğinde perdemi varmış nerden biliyor Esin . Tuhaf . Başka şeyle bozulmaz . Doktor konuşuyordu . Kendinden eminsen çok kafana takma 
+1 oy
önce (5,503 puan) tarafından
Bendede tek damla dahi olmadı pembe leke bile olmadı eşim bunu hiç sorgulamadı benim ilkim olduğundan adı kadar emin. 

Beyaz çarşafım tertemiz di :) 
önce (5 puan) tarafından
Kan gelmedi diye bir şey demedi mi eşiniz ya ne güzel yoksa eşinizle doktora gidip ispatladınız mı esnek olduğunu ne güzel anlayışlı eşleriniz var
önce (5,503 puan) tarafından
Korku olmamasına rağmen bende kasıyormuşum :) baya ağrılı geçti
Sevgi yok canım ne ispatı bir hafta yapamadım daha ne ispatı olacak :D ama ağrılı geçmesede eşim ispat falan istemezdi.
önce (7,925 puan) tarafından
Yok ben yapamıyorum diye acaba bir hastalık mı var diye doktora gitmek istedim. Doktor dedi ki senin kızlık zarın yırtılalı çok olmuş. Kabul etmezsen seni şikayet ederim. Polisler seni tutuklar filan saçma sapan konuşma yaptı. Eşim böyle saçma şey mi olur. Benim eşime ne demeye çalışıyorsunuz dedi. Çok sinirlendi. Terkedip geldik. Hiçbir işlem de yapılmadı. Pislik doktor resmen şantaj yaptı ve ben de bakireydim. Nasıl böyle bir şey söyler anlayamıyorum. Çok şükür eşimin beni savunması çok mutlu etmişti o zaman
önce (5 puan) tarafından
Aaaa ne alakaymış canım ay ne saçma iş bu yapamıyorum diye gitmişsiniz çoktan yırtılmış demiş bir de orda ya anlayışsız bir eş olsa nasıl yırtılmış falan dese Allah gerçekten doktorun da iyisiyle karşılaştırsın ilk defa böyle bir şey duydum eşin açısından da çok şanslısın çoğu erkek şüpheye düşerdi bu durumda
önce (7,925 puan) tarafından
Evet evet kesinlikle. Çok şükür Allah'a ki anlayışlıydı bu konuda. Hatta diyorum ya. Olmuyordu ilk bir ay ne demek?? Eşim olabilir. Zorlamaya gerek yok diyordu hep Allah razı olsun. Bir de zorlayarak olsa ne yapardım. Gerçekten bu konuda asla hakkını ödeyemem. Allah razı olsun eşimden
0 oy
önce (7,677 puan) tarafından
Ne kadar saçma bu devirde artık pesss.
0 oy
önce (144 puan) tarafından
Benim yengemin de böyle olmuş doğumda bozulmuş, doğuma kadar da kan gelmemiş. Bekaret raporu alıp eşinin yüzüne neden çarpmıyorsun?
önce (8,708 puan) tarafından
Neden kendinden emin olan biri birilerine bir şeyi ispat etmek için gidipte o masaya yatsın. Evlilik karşılıklı güven gerektirir, yoksa herkes kendi yoluna..
Ben kadınların bu kadar hor gorulmesini kabullenemiyorum canım. Zaten boşanmak isterse de o raporu mecburen alacak mahkemeye kanıt olarak sunmak için
önce (4,572 puan) tarafından
guveni gec. hayir daha once kac tane kiz bozdun da perde gibi seyi nasil
hissedecegini biliyorsun yani ilk once bunu sormak gerek.
Ve emin ol boşanmasa da ömür boyu bu durum başa kakılır neden şimdi kanıtlama durumu varken kanıtlamasın ki
0 oy
önce (692 puan) tarafından
İkinci nazlı vakası. Buna tek çözüm doktora gitmek. Kendin için git. Eğer kendinden eminsen zaten bekaret raporunu suratına carparsin
0 oy
önce (5,692 puan) tarafından
Niye kendine bu kadar sıkıntı yapıyorsun ki kendinden eminsen bayramdan sonra gidersin doktora ak mi kara mi çıkar ortaya 
0 oy
Acaba kendim ilk bakireliğini Sende mi yaşamış kız boş ver aklıma geldikçe Çıldırıyorum böyle şeylerde Millet şimdi dul alıyor ya Vallahi bak bunu dert etmiyor
0 oy
önce (559 puan) tarafından
Bu soruyu görmüştüm,cevaplarida okudun daha önce.Burda kimse sana yardımcı olamaz canım.Cunku bu piskolojikte bir durum,ne kadar fiziki gorunsede .Evliliğinizde huzur olmaz.Baskalarinin dediği gibi kendini kanıtlama demicem ama ilk önce kendi içini rahatlatmak için doktora git öğren ne varsa,kendin git Sonra eşinle git eğer onada birşey anlatmak niyetindeysen,evliliğimde huzur olsun diyorsan,istersen .Eğer bir problem yoksa ki yoktur bence çift terapistine falan gidin ki bu durumu atlatıp, kabullenebilin bu durumun normalliğini
0 oy
önce (1,276 puan) tarafından

Eşin nereden biliyor o perde olmadığını :angel:

0 oy
önce (4,127 puan) tarafından
Ben gecen de yazmıstım canm gelmedi dıye. Esın sana guvenmıyor demek kı.Eger bozylmammıssa doktorda bozylmş gibi cıkmaz korkma. Ama rapor almayı dusunursen de burnundan getırmeyı unutma
Ayrıca perde merde seyını ben bile blmiyorum esınn enrden biliyo. Bbenm esım hıc neden böyle oldu demedı bı de blmiyorum afedersın darlıgından felan anlaslmaz mı ya.
önce (5 puan) tarafından
Sizin eşiniz kan gelmedi diye nasıl bir şey demedi ben de dememesini çok isterdim ben kendim de dedim kan gelmedi diye siz demediniz mi
Ben dedım esım de dedi tabi. "ama olamaz nası olur" tribine girmedik.  dedğim gibi ıkımızın de bellıydı ılk oldugu yanı.eşim de cahil biri değil. Beraber baktık ınternnetten esnek olabilir vs dıye üzerınde durmadık. Bi de doğum yapınca doktorlar böyle böyle dedi diye söyledim sornadan.
Ha öyle daha önce bısı oldugundan bır an şüphrlenseydı de anında boşardı. Öyle modernlık adı altında geniş bı ınsan değil
0 oy
önce (983 puan) tarafından
Valla kimse ksuura bakmasın da bunu kabullenir sen eğer suçlamayi ozaman sende bunu kabul etmiş olursun 

Hem sende onun suratına vur nerden biliyormuş ki 
önce (5 puan) tarafından
Yani doktora gideyim mi
Git tabikdie kendini bilmiyor musun sen eminsen git
0 oy
önce (6,786 puan) tarafından
kendinizi niye bu kadar ezdiriyorsunuz? aciz misiniz ***** mı? 
önce (5 puan) tarafından
Bilmiyorum yaşınız kaç hepinizin ben de daha gencim ilk evliliğim böyle bir şey yaşayacağımı hiç düşünmemiştim sizin başınıza gelse doktora gider miydiniz lütfen akıl verin bana
önce (6,786 puan) tarafından
eşim bana güvenmiyorsa birlikte giderdim ama o raporu aldıktan sonra boşardım onu
önce (185 puan) tarafından
Kac yaşındasın ki canım
önce (5 puan) tarafından
24 yaşımda
önce (185 puan) tarafından
Çokta küçük değilsin kız
0 oy
önce (4,694 puan) tarafından
Kocan ger.izekalı mı bacım. Ki öyle. Onu onun hissetmesine imkan yok. 
önce (5 puan) tarafından
Yani yaparken hiç zorlanmamış direkt girdi diye bunu söyledi ki evet gerçekten de ben de zorlanmadım açıkçası garip bi şekilde
önce (4,694 puan) tarafından
Yol yakınken boşa sen bunu
0 oy
önce (580 puan) tarafından
Öncelikle bunu senin daha iyi bilmen lazım yani evlenmeden önce bir ilişki yaşadıysan kan gelmesi normaldir şayet herhangi bir iliskiye girmediğin sürece de kesinlikle iki ihtimal vardır esnek zar ya da eşinin organı küçük olabilir sen kendini eminsen sorgulama ama o kadar kötü düşünüyorsan kadın jeneolog tavsiye ederim
0 oy

Biz Beyaz çarşaf kullanırız adettendir yada açık pembe üzerine küçük havlu parçası temiz 

Hani görünür sizde öyle yapsaydı biz hiç gelmese bile geliyor yani yarım şırınga gibi düşün o.kani 
önce (532 puan) tarafından
Ay ne alaka benden hiç gelmedi kuzenimden bir damlanin yarisi kadar aciikk bir şey gelmiş. Ve ayrıca ben aşırı acı çekmiştim ona rağmen asla kanama olmadı.

İlgili sorular

0 oy
49 cevap 1,656 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Sevgiselamn (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
59 cevap 2,064 göst.
0 oy
2 cevap 73 göst.
0 oy
0 cevap 67 göst.
21 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Erkekannesigg (4 puan) tarafından soruldu

384,928 soru