0 oy
358 göst.
Diğer kategorisinde (736 puan) tarafından
Kızlar gereksiz diyenlere aldanmayin bence cok gerekli tencereye fırına ihtiyacıniz kalmiyor. Kek bile yaptim. Ayfer kara kızı bsgendim ben kararsiz olanlar icin post acmak istedim

Kalabalik oldugumuz icin philips xxl benimki

9 Cevaplar

+1 oy
(11,013 puan) tarafından
Ay bende aldım geçen gün :) tavuk hiçte fırında piştiği gibi değil dışı kızarık içi yumuşacık oluyor vallaha ben bayıldım . patates te öyle oluyor.hem de çok az yağ ile.
-Reklam-
0 oy
(755 puan) tarafından
Canım yanlış anlama amacım kotulrmek değil de. Kek tavuk patetes hepsi fırında da oluyor farkı ne yani
(465 puan) tarafından
Ama bir ocağın fırını kadar da kocaman değil sonuçta iki yada üç kişilik bir aileye ideal tabiki ama kalabalık bir ailenin beklentisini karşılamaz diye düşünüyorum
(7,768 puan) tarafından
Hayır canım olr mu öyle şey tabi ki fırın kdr olamaz ama koca bir bütün tavuk sığr benimkisi rahat 7 kişiye menü çıkarır küçük değil senin ihtiyacını karşılamayabilir ama dediğim gibi arz talep meselesi benm olmazsa olmazım oldu
(465 puan) tarafından
Allah seni ayferle (airfry ile) yaşlandırsın ne diyim :))))
(7,768 puan) tarafından
Tövbe de kız yeni şeyler çıkar daha :D beddua mı ediyosun teknolojiye uyarız :Dd
(755 puan) tarafından
Ahahah saol canım açıklama için ama çok pahalı ya şuan onceliklerim var:)
0 oy
(120,002 puan) tarafından
şu 7 bin tl lik olanmi aldin vallaha bugun kuzenim istedi neyse parasi 2 katini vercem dedi 
(736 puan) tarafından
Cnm hepsiburadadan 5800 e aldim. Bahsettigin   bir ust model ona tek bir tus daha eklemisler ama benimkinden farki yok
burdada suan 130 euro ama haziranda ibdirimler basliycak 80veya 90 a duser kuzenime alcam
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Bi ben almadım heralde (⁠◔⁠‿⁠◔⁠) güle güle kullan canım 
şu kablolu dysonlar falanda istiyo kuzeblerim hani turkiyede 12 bin bura alip tl cevirince 4 bin falan ciddi fark var
(6,526 puan) tarafından
Kız baya ciddi fark var yap valla sen bu işi ben olsam hemen yaparım
iste burdan goturmek sorun arabaya ne kadar sigarki
(220 puan) tarafından
Getirirsen bende talibim valla
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Benimde var ama gerekli birşey mi diye sorarsan pek değil. Sadece acil durum müdahale aracı gibi birşey :D  Daha çok çalışan anneler ve kalabalık bir aile için ideal olabilir 
tarafından
Ama şunu da belirteyim cihazın pişirmesi çok iyi pratik yani
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Eti kurutuyor ve pişerken değişik bir koku oluyor annemin var o aldıktan sonra vazgeçtim ven onunki de philips
tarafından
Benimki Xiaomi benim öyle bir sorunum yok canım
(736 puan) tarafından
Tavuk kanat yaptim soslu tavuk gayet guzel oldu cnm. Kokuda o kadari normal bence
tarafından
Tavuk kanat airfryda mangal tadı veriyor
(7,768 puan) tarafından
Benimde philips eti kurutmuyor hiç kokuda olmadı kanat olsun bütün tavuk olsun dışı çıtır içi yumuşacık oluyot
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Evet bende eşime kızıyordum gereksiz aldı kalabalık falan diye ama kızartmalara çok pratik oluyo heryer tertemiz kalıyor
(736 puan) tarafından
Evt bende daha önce niye almamışım dedim bugun
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Kız patates kızartması ni kaç dakikada kizartyorsn ya bn bı turlu beceremiyom ck kizaryor
(1,975 puan) tarafından
Yok olurmu yini yeni aldım hemde yeni cikanini konusanli
(7,768 puan) tarafından
Üretim hatası olabilir canım yoksa bi patateste niye sorun çıksın
(1,975 puan) tarafından
Ben ayarlyamym cnm
(7,768 puan) tarafından
Yani kuzum ayarlayamıcak bişey yok onu anlayamadım ki 180 derecede pişir ara ara salla sorun var gibi duruyoe
(1,975 puan) tarafından
180 derce kaç dakika cnm
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bende çok memnunum temizliğinede alıştım zorlamıor artık philips xxl özellikle tabuk kanat mükemmel oluyor
(736 puan) tarafından
Evt daha önce niye almamışım diyorum. Mikrodalgam yok çünkü mikrodalga görevi de goruyor
(7,768 puan) tarafından
Her açıdan mükemmel

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 93 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (797 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 484 göst.
2 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Zumra rana (4,152 puan) tarafından soruldu