0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Bebek arabası alcgm hangi özelliklere dkkt etmem lzm bu olsa daha iyi ddgnx ne var memnun oldgnz onerdgnzodel var mı bu konuda bna yardımcı olun smdidrn tskr edrm.

4 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Ben travel sistem olanından almıştım dört senedir kullanıyorum baya memnunum ama daha hafif olsun dersen baston al oda bebeklik döneminde kullanilmiyor malesef travel sistem olanlar hem pusetle uyumlu oluyor daha rahat her dönem kullanılıyor sadece ağır taşımak falan zor oluyur
(337 puan) tarafından
Travelin özelliği ne peki
(4,216 puan) tarafından
Travel iki parça oluyur bebek yeni doğduğu zaman pusetli şekilde biraz daha büyüyünce büyük parçaya geçiyorsun icinde uyuyabiliyor yatabiliyor uzun süre kullanabiliyirsun
-Reklam-
0 oy
(2,141 puan) tarafından
Ben com araştırdım en mantıklısı hafif olup kolay katlanabilen taşınabilen modeller. Bu modellerin genelde puseti olmuyor ama onların da puset takılabilen modelleri geliştirilmiş. O yüzden ben puset takılabilen kabin boy bebek arabası aldım. Birkaç markanın var özellik ve bütçeye göre karar vermek mantıklı. Ben chicco goody plus aldım yanında puset ve puset adaptörü ile birlikte. Travel sistem kullanan ne akdar tanıdığın varsa hepsi pişman. O yüzden kabin boy aldım ama puset ile kullanılabiliyor yabi travel a dönüşebiliyor ama asıl özelliği kabin boy olması 
(337 puan) tarafından
Bana da en mantıklısı kolay kapablr kolay da acolablr olması tekim yanımda kimse yok bebek kplumda olck kim arabayı kapatıp açacak öyle bsy almaulym ki hemen kapansın
0 oy
(11,470 puan) tarafından
Ben baby4 kullanıyorum benim için önceliği sürüşü kolay olmasıydı kimi bebek arabaları zor oluyor ağır yer kaplıyor falan ama buğu alacak olsam gene öyle alırım baston bebek arabasi var bide onları sevmiyorum sürüş aşırı zor geldi bana çift tekerli olmamasına dikkat et derim tek tekerli olsun
(983 puan) tarafından
Bende onlardan aldim ama henuz kullanmak nasip olmadi insallah memenun kalirim :)
(11,470 puan) tarafından
İnşallah canım öncelik önemli ablamda baston vardı işi bitince annemlere koydu güzün bi pazara çıkayım onunla dedim söylene söylene isim bitti benim olsa çöpe koyardım travel sistem ben tipi hoş diye aldım ama ablamdan biraz tecrübem de var büyük tekerlekliler rahat sürüş sağlıyor
(337 puan) tarafından
Baston nasıl olyr ki
(11,470 puan) tarafından
Kucuk bisi daha kibar daha az yer kapliyor
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Travel sistem arabamı satıyorum 1 sene oldu kullanalı 

Kabin boy alacağım kabin boy tavsiye ederim 
(337 puan) tarafından
Travel ne olyr kabin ne olyr nelerini begndnz ya da beğenmediniz .. ben kolay kapanblr istyrm dolmuş için kolay olur tek kısım hem bebek hem araba zor olyr
(2,226 puan) tarafından
O yüzden kabin öneririm tek elle açıp kapanıyor bebek kucağındayken acıp kapayabiliyorsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 297 göst.
5 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 201 göst.
9 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ozgen (925 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...