0 oy
593 göst.
Aile kategorisinde (781 puan) tarafından
Kızlar kızım 19 aylik ..bana aşırı düşkün ve hala emiyor ama kızımı 4 yıl bekledikten sonra kucağıma aldım.. yaşım 35..2.cocugu istiyorum ama kızımın asiri kıskanmasını huyunun suyunun değişmesinden de korkuyorum..bir taraftan da ya yine hemen olmazsa boşa mı korunuyor diye düşünüyorum..(Tabiki Allah bilir bunu söylemeye gelmeyin lütfen.. sadece tecrübeli annelerden fikir istiyorum..)

25 Cevaplar

0 oy
(880 puan) tarafından
Bence getirin cocuk hem yaşınız gecıyr hemde ne kadar  zor olursa olsn ıkıncı cocuk ıyı benmde 2 yasında ve 10 aylık var aksama kadr o onu ısıryr o onu dovyr esımde dıyr ne olursa olsn ıyıkıde olms bende aynı fikirdeyim ama sımdı diyrm ıyıkı gtrmsım ıyıkı kazaylada olmş cok şirin ve ısırmalık:))) 
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bende ikinci düşünüyorum spirali hayirlisiyla çıkarabilirsem bakalım nasip bence istiyorsan yapmalısın canım 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Aslında yaşının küçük olması kıskançlık bakımından daha az olur ne kadar büyürse aklı o kadar erer o kadar fazla kıskançlık eder bence düşünmen gereken ikisine bir arada bakabilirmiyim demek hem yaşında küçük değil sen denemeye basla bakalim
0 oy
(3,895 puan) tarafından

Şimdi ki aklım olsaydı tek çocukta kalırdım.Bazen ikinci iyi ki olmuş diyorum yine şükrediyorum.Ama doğurmak kolay bakmak gerçekten zor oluyor.

Kızın sana çok bağlıysa kesin ikinciyi kıskanır.
(3,895 puan) tarafından
İkinci çocuk doğunca ilki sana çok bağlı değilse kıskanıyor birde sana çok bağlıymış çocuğa zarar verebilir benim ilk çocuğum çok duygusaldır ikinci doğunca ona çok büyük travma oldu.İlk çocuğum emmeye çok bağlıydı ikinci çocuğumu emzirmeye götürüyordum ya bizi gördüğü anda ağlamaya başlıyordu.İkinci çocuğuma ev terliği fırlattı her fırsat bulduğunda çocuğa oyuncak fırlatıyor vurmaya kalkıyor iki yıldır böyle ne zaman bu durum biter bilemem.
(781 puan) tarafından
Aralarında kaç yaş var..ben de böyle olmasından korkuyorum ya
(3,895 puan) tarafından
Tam üç yaş canım uzmanlar 2-3 yaş ideal diyorlar ama kıskançlık çok fazla oluyor.
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
7-8 ayda hamile kaldım yani çocuk isteyince hemen olmayabiliyor ama iki buçuk üç yaşında olan çocuk kardeşini çok kıskanıyor tecrübe ettim. :)))
(781 puan) tarafından
Zaten 1.de 4 yılda anca oldu doğru diyorsun..artık hayırlısı bakalım ne yasayacagiz
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Haklısın bence yap bir tane daha kiskanir ama alışacak sanki büyüse kıskanmaz mi benim kızım 3 buçuk yaşındaydi oğlum doğdu tamam rahatım tuvalete gidiyordu konuşuyordu vs ama çok kiskandi şimdi kızım 7 yaşında az once oğlumu yaz okuluna bıraktım kızımda orda kardeşinin yanında kalmak istedi tamam dedim ben tam çıkarken oğlum anne beni öp dedi öptüm kızım öyle bir baktı ki dedim annem özür dilerim senide çok seviyorum onuda öptüm geldim yani hala kıskanıyo baznw kiziyo sen sadece oğlunu sev zaten ..birde yasin 35 yapmalısın 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 489 göst.
1 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 41 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,565 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 121 göst.
1 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Annebebek34 (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 782 göst.

380,380 soru

11,389,180 cevap

34,894 kullanıcı

...