0 oy
61 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (769 puan) tarafından
Kızlar 6 aylık bebegimde crp 27 çıktı 2 gündür çok inatçı Bi ateş var 39.5 leri görüyoruz 2 kere götürdüm doktora antibiyotik ve ağrı kesici verdi ama ateşi aniden yükseliyor düşürmek çok zor oluyor calpol parol fitil artık doğru düzgün etki etmiyor mama falan da doğru düzgün içmiyor ne yapmam gerekiyor bilgisi olan varsa yazabilir mi lütfen 

2 Cevaplar

0 oy
(3,358 puan) tarafından
Geçen hafta da 3 yaşına girecek oğlum da çıktı 68 ama verdiği ilaçlar iyi geldi çok şükür hatta domuz gribi teşhisi de koydu
(769 puan) tarafından
Amoklavin verdi sadece agri kesici hariç gevmis olsun size de
(3,358 puan) tarafından
Kanda ki enfeksiyon ilk 3 gün ciddi ateş yaparmış zaten ilaçlara devam edin düzelir inşallah
(769 puan) tarafından
Taam teşekkür ederim canm
-Reklam-
0 oy
(441 puan) tarafından
6 saat ara ile düzenli şekilde ateş düşürücü veriyor musunuz? Ateşinin çıkmasını beklemeyin. Antibiyotik etki edene kadar ateşi olması normal. Ama çok yükselirse dikkat edin. Düşüremezseniz acile gidin. Birde hafif soğuk bezlerle koltuk altı, alnına, bacak aralarına soğuk uygulama yapın. Zıbınla dursun bir süre. Giysi giydirmeyin
(441 puan) tarafından
Bezleri ısındıkça değiştirin
(769 puan) tarafından
Üstünde sadece zibin var ilac 4 saatte bir veriyorum ıslak bezler Dr koyuyorum ama çok inatçı Bi ateş düşürmesi çok zor oluyor ve çok çabuk yükseliyor anlık yükseliyor 1 saate zor düşüyor
(441 puan) tarafından
Calpolı günde 4 defadan fazla vermemeye çalış. İnatçı ateşler öyle oluyor aniden çok yükselebiliyor. Dolven yazdılar mı peki?
(769 puan) tarafından
Hayır calpol parol yazdılar karışık veriyorum sırayla
(441 puan) tarafından
Şifa olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 61 göst.
9 Haziran 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Serap12v (1 puan) tarafından soruldu
0 oy