0 oy
66 göst.
Diğer kategorisinde (194 puan) tarafından

Mrb canlar oğlum 25 aylık tuvalet egitimi vermeye çalışıyorum 3. Gün bugün hâla söylemiyor altına kaçırıyor ve büyük çişini tuvalete yapmaktan korkuyor altına kaçırıyor:( ne yapmam gerek alışması için psikolojisini bozmadan acaba hazır değil mi diyede dusunuyrm :(

4 Cevaplar

0 oy
(228 puan) tarafından
Benim oğlum 25 aylık baslayim diyorum lazimliga oturmuyor tuvalet terliği aldım korkuyor girmiyo klozete oturtmaya çalıştım bezini gosteriyo al tak diye ben de zorlamiyorum ama napacagimi bilemedim  galiba hazır değil seninkide
(194 puan) tarafından
Ay çok zor ya. Bilemiyrm belkide hazır değil ama yaşları geçtikçe de zor olur diye korkuyrm.  Kimi Dr 2 yaşta verilmeli diyor kimisi de 2 buçuk 3 yas arası bilemedim :/
-Reklam-
0 oy
(33 puan) tarafından
merhaba benimkide 26 aylık 20 gün oldu biz başlayalı ve 7 günde falan söylemeye başladı. Anne çişim geldi diyor kakasını ya karnım ağrıyor yada popom açıyor tarzı seylerle belli ediyor daha çok.ama ilk bir hafta sürekli altına kaka yapti gündü 2 3 4 malesef biraz sabredin alışacak.
(194 puan) tarafından
Çok zorlu bi süreç ama sanırım bnm oğlum hazır değil ağlıyor İlk gün bisey yoktu ama bugün ağlıyor
(33 puan) tarafından
yani benimkide ağladı falan oturmak istemedi zorlamadin altına yaptı ama takmadım bezi kesinlikle dışarıda çıktım yinede takmadım tam pes edecekken bir anda söylemeye başladı 7 gün ve bidaha sıkıntı yaşamadık çok şükür Allah'a ama ben 3 4 aydır gece asla bez takmıyorum akşamdan yaptırıp yatırıyorum ve çise kalkar bazen bazen kalkmaz.
(194 puan) tarafından
Ne güzel darısı bize cnm yaa
0 oy
tarafından
29 aylık tam 1 hafta oldu. Kendisi çok hevesliydi zaten sadece ilk 2 gün çiş kaçırdı altına. Tam 5 gündür kakayı da çişi de tuvalete yapıyor hiç kaçırmıyor çok şükür. Bekle bir kaç ay daha Belki hazır değildir 
(194 puan) tarafından
Ne guzel darisi bize insallah cnm.. sen nasil ilerledin oglen ve aksam uyuturken bezini bağladın mı gece tuvalete kaldrdn mı? Bende öyle düşünüyrm bikac ay daha bekleyim öyle alıştırrm geç sayılmaz:/
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Tuvalete otururken ağlamıyor istememezlik yapmiyosa böyle devam edin..ilk zamanlar zaten hep altına yapiyolar. Bir kaç hafta sürüyor. Belki sizinki daha kısa sürer. Ama.altina yaptığı zaman hiç kızma. AA altına mi kaçmış. Hadi gel temixlenelim. Bı dahakine tuvalete yaparız oğluşum dersin. Sen gelince bana soyle de. Ve ilk günler özellikle 15 20 dk en geç yarım saate tuvalete götürmek lazım. Tuvalette biraz vakit geçirmesini sağlamak.icin oyuncak kitap türü şeylerle oyalayabilirsin. 5 10 dk beklediniz hala yapmiyosa gelmemiş mi cisin kakan hadi kalkalım gelince yaparız dersin. Ben hep bu şekilde yaptım. 2 3 haftaya gündüz tamamen kendi söylemeye başladı. Geceleri kaçırma olayı 4.5 ay sürdü. Şükür o da geçti 
(194 puan) tarafından
İlk gün aglamıyordu ama bugün ağlıyor oturmak istemiyor cnm :/ çok teşekkür edrm önerilerin için insallah bizde alışırz:/
(15,235 puan) tarafından
Alışır inşallah. Sevdirecek şeyler yapmaya çalışın. Ben çizgi filmle kandirirdim. Telefondan açardım. Biraz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Munise001 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 110 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Canveannesi (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 481 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 35 göst.