0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (321 puan) tarafından
Cidden bu huyuna tahammülüm kalmadı kızlar okulda tiyatro duzenlemisler herkes davetli artı ücretsiz yani arkadaşım aradı komşum gidelim dedi ama arabayla gitmemiz lazım uzak biraz. Bende dedim ki davetliyiz gidelim çocuklar içinde bizim içinde değişiklik olur gurbetteyiz hep ev sıkıldık. Çok eski kafalı tutturdu hayır götürmicem sizi diye bu nedir eski köye adet tiyatro da neymiş v.s v.s.  Arkadaşim beraber gideriz eşin goturmezse dedi  sözümün üstüne söz söyleyip gidersen de sen bilirsin ben götürmem dedi. Kızlar insanların herşeyi abattığını dusunuyor  böyle şeylere gerek duymuyor herşeye karşı bıktım valla ne varki bunda 

5 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Evet ben de gerek duymam amaa giderim yani. Değişiklik olsun da. Afedersin ama değişik Bi eşin var
(321 puan) tarafından
Kuzum herkes gidiyor nolcak sanki bizde gitsek
(984 puan) tarafından
Tamam canım ben de onu diyorum. Gitseniz nolcak sanki çalacaklar sizi. Garip valla
-Reklam-
0 oy
(9,009 puan) tarafından
Köy artık eski köy değil birinin uyandırması lazım.... Ne var yani gitsen götürse...
(321 puan) tarafından
Tiyatro 19 Mayıs 23 Nisan hepsi gereksiz onun için başka birşey kutlansa gereksiz. Bıktık ondan artk
(9,009 puan) tarafından
Ona ne gerekli acaba? Benim eşim de sevmex kutlama falan ama gitmeme bişey demez
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Bizde sürekli evdeyiz valla ..anca iş e gidip geliyor 
0 oy
(597 puan) tarafından
Nasıl gerikafalılık bu ya ben kendim alır çocuğumu giderdim o da böyle böyle alışırdı bir şekilde hep böyle şeyler olucak ileride hepmi karşı çıkıcak alışması lazım
(321 puan) tarafından
Herşeye karşı kuzum zaten 2 çocukla komşuya bile çıkamıyorum bari bunu degerlendireyim diyorum oda o karşı kaldı ki herşeye karşı değişik gerçekten herkes gitse nolmal ben gitsem normal deil
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Aman ne olacak gidip gelince kafa dağılıyor eşinde biraz değişik galiba suyuna git yumuşak bir dille anlat belki anlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 178 göst.
26 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mevah (1,487 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 766 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mevah (1,487 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 222 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 608 göst.

380,276 soru

11,385,640 cevap

34,885 kullanıcı

...