0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
3 yıllık evliyim ama bu 3 yılda eşimin bana karşı çoğu kez hatası oldu, hep düzelir mi acaba diye beklerken daha beter oldu ve bende hiç bir zaman kendime güvenemedim kendi başıma çocuğuma bakabilecekmiyim vs çünkü ailem hep evliliğini bir şekilde kurtar dediler destek olmadılar ben hiç iş hayatına atilmadim 24 yaşındayım çok fazla korkularım var,  Neyse bu pislik herşeyi yapıp seni seviyorum bırakmam diyordu, öyle yalanlar soyluyoki hep inanıyordum. Birkere whatsabta yakaladım kadının tekiyle cinsel muhabbetler yapmışlar kadında evli çıktı. Bana dedi daha olmicak sözler verdi kandım, ikincide yine yaptı bana bu sefer evi terk ettim gittim yine kandırdı yine döndüm ama şeytan hep durtuyordu telefonuna bakmam için uzun zamandır karıştırmiyordum gece kalktim telefonuna baktım galeride şifre vardı ozellikle dikkatimi çekti fotoğraflardan baktım önemli diye kaydetmiş kadın resimleri vardı bide kadin göğsünün üstünü çekmiş morarma izi vardı. Kadın havlulu resim atmis havuzun içinde bikinili resim vardı. Bide telegramdan gelen resimler vardı. bütün fotoğrafları kendime aktardım tam gece uyandı nerde telefonum felan dedi sonra telefonumdan bütün resimleri sildi kanıt olarak elimde bişey kalmadı. Sonra bana birsuru yalanlar saydı. Artık kanmak istemiyorum nasıl kurtulucam boşanmam diyor. Gerçekten böyle birine nasıl denk geldim. Hayatim mahfoldu.

11 Cevaplar

+2 oy
(4,216 puan) tarafından
Sana bişey soyliyeyim mi bu haytta herşeyi afedebilirsin ama ihaneti asla çünkü bunu yapanin kendine saygısı yok ki sana olsun boşver öyle bir insan senin haytinda olsa ne olmasa ne birak gitsin kimle yatip kalkiyorsa yapsin sen kendi hayatına bak yaşın daha çok genç çalış kendi paranı kazan inan bu kadar zor bişey deil bana göre öyle bir insanla aynj hayati paylaşmak daha ağır emin ol umarım hakkında hayırlısı olur
(16 puan) tarafından
Haklısın... Teşekkür ederim
-Reklam-
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Her boku yesin Bir de boşanmam desin ne ala memleket 

Topla pılısını pırtısını koy kapının önüne bacım defolsun gitsin eşşşek gibi de nafakanı ödeyecek
(16 puan) tarafından
Ben bu evde kalamam canım rahat bırakmaz beni. Çok başa bela birisi aşırı yapışık.
(14,428 puan) tarafından
Allah kolay getirsin canım,kendine güven korkma
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Bosanacaksin tek care bu 
0 oy
(8,360 puan) tarafından
En başta kendine güveneceksin...

Çalışmadın ama çalışabilecek durumdasın dürtmeyle evlilik yürümez kişi kendi değişmek isterse değişir sen değiştiremezsin 

Ailene git baktın istemiyor bir kaç zaman sığınma evinde yaşarsın çocuğun için nafaka kendin için nafaka talebinde bulun savcılıktan hattının incelenmesini iste
(16 puan) tarafından
Hattını inceledim ama numara bulamadım büyük ihtimal telegramdan konuşuyorlardı.
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Şimdiki telefonlardan bisey silinmiyor Gmail.in kayıtlı açık ise kayitliyor resimleri ordan bulup boşanma davası açabilirsin 
(16 puan) tarafından
Gmailim açık ama.yedekleme depolaması dolmuş kaydetmemis.
(1,224 puan) tarafından
Silinen fotoları geri getirme uygulamaları var onu indir. Hepsi değil ama çoğu foto geri geliyor. Yeni silindigi için gelirvbence.
0 oy
(588 puan) tarafından
Daha 24 yaşındasın birçok üniversite mezununun daha hayata yeni atıldığı yaştasın taşı sıksan suyunu çıkarırsın. Bu adam boyle devam eder duzelmeyecek boşanmaktan başka çare yok yada göz yumacaksin yaptıklarına ikisinden birisi. Çocuğun var mı ? 
(16 puan) tarafından
Var evet 22 aylık olucak oda :( , lise mezunuyum üni okumadım. Kendime nasıl düzen kurucam bilmiyorm çok çaresiz hissediyorum.
0 oy
(15,268 puan) tarafından
O boşanmasa da hakim bosar bu durumda bence 
(16 puan) tarafından
Elimdeki resimleri sildi :( önceki şeyler var ama sayılırmi bilmiyorum
0 oy
(7,974 puan) tarafından
Böyle birinden kurtulman en hayırlısı silinen fotoğrafları geri getirme uygulaması var 
(16 puan) tarafından
Yükledim ama geri gelmedi
(666 puan) tarafından
Farklı uygulamalarla da dene
(16 puan) tarafından
Çok denedim başka gelmedi o fotolar
(7,974 puan) tarafından
Ozaman eşinin telefonuna yükleme lazım uygulamayi
0 oy
(666 puan) tarafından
Çok zor bi durum Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Eşimle evlenirken ilk söylediğim şey "Asla Affetmeyeceğim 2 şey ; dayak ve aldatmak olur. Bu iki şeyi yaparsan yüzümü ömrün boyunca asla göremezsin aslada affetmem seni isterse 10 tane çocuğumuz olsun" dedim çok şükür ki öyle bir sorunumuz yok ama ihanet affedilmez bacım . Yapan bir daha yapar. Boşanmasın hiç sorun değil mahkeme bir şekilde boşar emin ol. Havlayan köpek ısırmaz yani 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Canım ne dedi de kandırdı mesela seni neyine inandın hadi bi şans verdin ikinciyi neden verdin hadi kendine aktardın hızlı olsaydın ya resimleri inceleyeceğine sonra bakar evi terkeder mahkemede kanıt olarak sunardın
(16 puan) tarafından
Evet haklısınız kendime aktardım sonra onun telefonunu karıştırmaya devam ettim ordan hemen başka biryere aktarmak aklıma gelmedi :( sürekli seviyorum seni herşey güzel olacak çocuğumuz için şans ver vs vs..
(6,441 puan) tarafından
İnşallah herley yoluna girer iyi düşün kararını ver huylu huyundan vazgeçmez sanki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 177 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Safbiri66 (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
11 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 642 göst.
8 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Berivankarakus (163 puan) tarafından soruldu

380,617 soru

11,396,215 cevap

34,914 kullanıcı

...