+1 oy
2,017 göst.
Diğer kategorisinde (9,626 puan) tarafından

image

Oglum yeni 3 yaşına girdi kızım ağustosta 2 yaşına giricek 3.ye hamileyim bana akıl sağlığı dileyin  :D 

65 Cevaplar

0 oy
(2,093 puan) tarafından
Hayalim olan bir seydi ama su an zor bir hamilelik gexirdigim için sırf hamilelik süreci yüzünden aşırı gözüm korktu

Hayırlısıyla bana da nasip olsun 30 umdan önce çocuk meselesini bitirmek:D
(9,626 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canim  ❤️ benimde artık bu sondu Rabbim olmayanlara nasip etsin inşallah
(2,093 puan) tarafından
Amin  ınşaallah <3
-Reklam-
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Benim oğlumda 3 yaşında ayyyyyyyyyy kendimi senin yerine koydum da :D :D Allah yardımcın olsun inşallah ne diyim :D 
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun vardır Rabbimin bi hikmeti bakalım sonum hangi ruh hastalıkları hastanesi olur :D
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Kız arada bı basın ağrısın boş geçtigin sene yok masallah
(9,626 puan) tarafından
Bundan sonra sanırım zaten olmaz  :D kökten çözmeyi düşünüyorum  :D
0 oy
tarafından

Aboooooo ne ettin bacımmm :D hayırlı olsun sağlıkla sağ salim kucağına alırsın inşallah canim 

(9,626 puan) tarafından
Daha 2 hafta önce eşimle konuşuyoruz diyorum ki bi oğlumuz bi kızımız var bi oğlumuz daha olursa kızımın 2 tane dağ gibi abisi kardeşi olur diyodum şom ağzıma tükürsünler  :D
0 oy
(7,959 puan) tarafından
Mrk ettiğim şey nasıl böyle her sene yapıp bakabiliyorsunuz yaa aklım almıyor bende sorun mu var yada Çok mu uslular neyse maşallah diyim:)
(7,959 puan) tarafından
Kız masallah masallah Allah kolaylık versin
(9,626 puan) tarafından
Allah razı olsun canim darısı isteyen herkese inşallah
(7,959 puan) tarafından
Kız banada dua et bana Cesaret gelsin 3 üncüncüsünü bende yapayım küçüğüm senin büyüğünden daha büyük yinede cesaret edemiyorum eşim çok istiyor
(9,626 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin istiyosan yap valla kızımla oglum pespese oldu nasılsın büyüdüler anlamadım bile,kızım doğunca hemen düzene oturttum sanırım o yüzden endişem yok yani bunda da ayni şeyleri yaparım pek zorluk çekmem Allah izin verirse,şuan sende ikisinde yeterli düzeni ayarlarsan üçüncü de inn zorlanmazsın
(7,959 puan) tarafından
Şükür benimkiler büyük..  kızım 7 yaşında oğlum 3 buçuk yaşında
0 oy
(2,945 puan) tarafından
2 tane bebeyle ne ara fırsat buluyorsunuz bu iş için masallah :)
(9,626 puan) tarafından
Ayda 1 kere fırsat bulduk onda da hamile kaldım  :D
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Rabbim analı babalı büyüsün inşallah.. ben on yıl sonra buldum mucizemi oda tedaviyle çok isterim bir kardeşi olsun ama buna şükür.. ne güzel bir nimet bilen için tabi bu normal yolla hamile kalmak.. dilerim Rabbim hiç bir kucağı boş bırakmasın 
(9,626 puan) tarafından
Masallah canım Rabbim ona ömür versin elbet yine olur sıkma canını ben çok gördüm ilkini tedaviyle hamile kalıp ikincinin doğal yolla olduğunu,stres sıkıntı yapma nasibi varsa zaten olur  ❤️
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Anaaam kız sen yine mi hamilesin. Ayy rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım aynı zamanda sabır versin güç versin
(9,626 puan) tarafından
Evet ne zaman görseniz hamileyim  :D Amin canım Allah razı olsun Rabbim olmayanlara versin inşallah
0 oy
(192 puan) tarafından
Hey maşallah Allah arttırsın :))
(9,626 puan) tarafından
Rabbim olmayanlara nasip etsin canim 3 tane bana yeter  :D
(192 puan) tarafından
Aynen benim de üçüncü yolda ama daha yolun başında rabbim yardımcımız olsun ne diyelim
(9,626 puan) tarafından
Amin canim olur korkma verdiyse vardir bi hikmeti,bende daha bugün öğrendim Rabbim olmayanlara herkese nasip etsin bize bende yeter bu kadar  :)
(192 puan) tarafından
Amin amin bence de yeterli :)
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Üçüncüyü doğurunca 4.yapma fikri çık aklımdan :))
(9,626 puan) tarafından
Bende bu sondu darısı 4. 5. 6. Cocugu düşünenlere  :D
(1,529 puan) tarafından
İnşallah bende başka düşünmüyorum allahım isteyenlere versin bebek hasreti çekenlere nasip etsin bağlatmayı düşünmüyorum bakalım doktor kabul ederse 31 yaşındayım
(9,626 puan) tarafından
Amin canım öyle tabi Rabbim isteyen ve olmayan herkese nasip etsin inşallah,benimkini zaten bağlarlar üçüncü sezeryan bide üçüde peşpeşe o yüzden ben sormadan bile bağlayalım der zaten artik yasa bakmiyolar esinin imzasi olunca baglarlar
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Gebeyim...gebeyim... Sülüman bir sehzademiz daha olacak gebeyim sağlıkla gelsin:D
(9,626 puan) tarafından
Ay Allahım ya  :D Hürremden eksiğim yok onu farkettim bugün :D
(4,430 puan) tarafından
Olsun evlat iyidir bacım:D
0 oy
(1,054 puan) tarafından

Gözün Aydın canm benim ♥️♥️♥️

Bende 3. Ye hamile yım 

Rabbim kolaylık versin bize inşallah 

(9,626 puan) tarafından
Sagol canim seninde gözün aydın olsun inşallah sağ salim kucağına alırsın inşallah ❤️❤️ öyle tabi ya Rabbim elbet gücünü kuvvetini verir ❤️
0 oy
(1,191 puan) tarafından

Kuzuuuuuuummmm hayirlı olsun:D

(9,626 puan) tarafından
Sagol canim benim Allah razı olsun  :D sende üçüncüyü istiyodun benimki erken oldu  :D
(1,191 puan) tarafından
Ben  vaz geçtim☺️ ay bakamıyorum
0 oy
(1,311 puan) tarafından
İyi cesaret valla. Ben bir taneyle başa çıkamıyorum 3 tane olsa kafayı falan yerim herhalde 
(9,626 puan) tarafından
En kısa zamanda seninde ikilemen dileğiyle  :D hamilelerin duası kabul olurmuş beni gaza getirmeyin hepinize 3 5 cocuk için dua ederim  :D
(1,311 puan) tarafından
Seneye olsun inşallah oğlan bı 3 ü geçsin :)
0 oy
(690 puan) tarafından
Hayırlı olsun sağlıkla alın kucaginiza hepsini sağlıkla büyütün ins ne diyeyim hep beraber büyürler 
(9,626 puan) tarafından
Sagol canım Allah razı olsun e tabi illa zor olur ama Rabbim verir elbet kolaylığını sabrını,ilk ikisi de pes pese oldu ama çok şükür iyi geciyodu bunda da düzene girer elbet
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Korktuğum tablo :)) sağlıkla gelsin hayırlı olsun ❤️
(9,626 puan) tarafından
İnşallah seninde vakti zamanında olur yoksa nanayı yersin  :D  sagol canım Allah razı olsun  ❤️
0 oy
(19 puan) tarafından
Kolay gelsin kafayı yiyorum şuanda iki hafta oldu 3. Yu doğurdum daha 3,5 yıllık evliyim :-D
(9,626 puan) tarafından
Benim yine 6. Senem ilk 2 sene yapmadım seninki daha kötü olmuş :D Allah sabır versin analı babalı büyütsün inşallah  ❤️☺️
0 oy
tarafından

Vatana millete hayırlı uğurlu bi evlat olsun

Ben yandım sende yan :D

(9,626 puan) tarafından
Hepimiz bu dünyada yanmaya gelmiş gibiyiz  :D Amin canım Allah razı olsun Rabbim seninkileri de sana bağışlasın insallah
tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(672 puan) tarafından
Maşallah Allah nazarlardan korusun :) 
(9,626 puan) tarafından
Sagol canim Allah razı olsun  :)
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Maşallah maşallah ilk  çocuktan sonra ikinciye cesaret edemeyen ben bunu çok beğendi :D

Hayırlı olsun inşallah ❤️

(9,626 puan) tarafından
Darısı sizin başınıza inşallah ❤️  :D  sagol canım Allah razı olsun  :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 666 göst.
0 oy
16 cevap 652 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 474 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,093 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 440 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,342 soru

11,388,336 cevap

34,892 kullanıcı

...