+1 oy
2,020 göst.
Diğer kategorisinde (9,626 puan) tarafından

image

Oglum yeni 3 yaşına girdi kızım ağustosta 2 yaşına giricek 3.ye hamileyim bana akıl sağlığı dileyin  :D 

65 Cevaplar

0 oy
(5,132 puan) tarafından
Maşallah kız, Allah yardımcınız olsun 

Evliliğimizin 7.yılına girdik 3.bebrğimiz doğacak çok seviniyorum 
(9,626 puan) tarafından
Allah razı olsun Rabbim seninde yardımcın olsun bizimde aynı 6. Senemiz doğana kadar 7. Senemiz 3. Çocuğumuz olmuş oluyo  :)
(5,132 puan) tarafından
Eylül'de bizim de tam 7 yıl olacak,
Sağlıkla büyütelim inşallah ❤
(9,626 puan) tarafından
Maşallah canım sağ salim doğsun büyüsünler inşallah ❤️
-Reklam-
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Amannn Allah'ım mm☺️☺️☺️☺️☺️☺️❤️Kız postu gordum ısme bakmamıstımmm hayırlı olsun canim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah Sende bıze katılıyorsunn
(9,626 puan) tarafından
Evet bende bi kervanın içine sürüklendim bata çıka gecicez artık o yoldan  :D :D  Amin canım Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Kiz ben korkudan yarın gidip spiral kondurcam
(9,626 puan) tarafından
Bence acilen taktır  :D
0 oy
(178 puan) tarafından
Canım hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah 
(9,626 puan) tarafından
Amin canım benim insallah
0 oy
(17,817 puan) tarafından
Vayyyyyyyyyy
(9,626 puan) tarafından
Napcan işte patır patır doğuruyoruz Suriyeliler 1 ben 2  :D
(17,817 puan) tarafından
Ben 3 dkdjjdjdjdjd
(9,626 puan) tarafından
Zaten spiralde paralı olmuş ilaçlar zaten almis basini gidiyo en iyisi mühürlemek  :D sende bağlataydın yeter bence  :D
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim ikinci doğmadan adam yeter demeye başladı baglat neyin var neyin yok diyor deli adam iyi cesaret bu zamanda cocuk valla ben ikinciye dertlenirken maşallah valla sana hayırlı olsun allahim sag saglim kucagina almayi nasip etsin ins
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun benim eşimde artık tamam yeter diyo bugün öğrendi baya bi afalladı adamın rengi değişti :D
(4,061 puan) tarafından
Benimkide 2. Öğrenince aynı olmuştu ise gidecekti sabahın 6 sinda adam çorapları yolda giydi evden nasıl kacicani sasirid garibim :))
(9,626 puan) tarafından
:D adam ne hallere düşmüş  :D bizde dün ögrendik annemlerdeydik testi orda yaptım herkes uyuyodu hepsi uykusunda öğrendi  :D erkek kardeşim uyandi ona söyledik ağladı yine mi diyo :D abim inanmadı saatler sonra yanıma geldi ciddimiydiniz diyo :D onlara öyle söylerken eşim uyanmış duymuş yanına gittim duyduklarım doğrumu dedi kafasını yastığın altına gömdü kafasına vurdum kalk o b.ku yemeden önce düşünseydin dedim  :D işe gidene kadar yüzünde bi tebessüm oluşmadı haliyle üzüldüm istemiyomusun dedim saçmalama ne istememesi ben senin için üzülüyorum çok yiprandin dedi çünkü oglumla kizimda peşpeşe olmuştu o yüzden öyle dedi sonra ben biraz konuşunca gülmeye başladı kızıma diyo sen abla mı olucaksin bacak kadar boyunla  :D tabi yalan söylemiyim bende çok kötü oldum çünkü beklemiyodum ikinci çizgi çıkmaya başladıkça vücudum buz kesti soğuk terler atmaya başladım lavabodan çıktım ablamla annem kapıda bekliyo yüzüme bakiyolar gözlerim doldu testi kaloriferin üstüne koydum mutfağa gittim başladım ağlamaya  :D ellerim zangır zangır titriyodu baktım hepsi ağlıyo  :D onlar sevinçten agliyo ben şaşkınlıktan  :D
(4,061 puan) tarafından
Bende Bi 10 15 dakika kendime gelemedim oturudm falan sonra kafa yerine geldi öyle söyledim ama çok komikti valla Allah yardımcın olsun sen :)
0 oy
(7,618 puan) tarafından
İyi cesaret valla bu devirde.
(9,626 puan) tarafından
Bilerek yapılan bise olmadı ama nasibi varmış zaten bu sondu Rabbim olmayanlara nasip etsin inşallah
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Hayirli olsun Allah analı babalı büyütsün 
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
0 oy
(286 puan) tarafından
Ben sekiz senede bir tane tutturdum yarışmadan çekiliyorum ikinciyi Rabb'im bilir ama istemiyorum büyük de konuşmuyorum :)) 
(9,626 puan) tarafından
Yok yok konuşma arkadaşım ne zaman ne olucagi belli olmaz :D
0 oy
tarafından
Normal dogum arti bebek degil seninkiler melek galiba benimki canavar gibi oldüm daha 30 yasimda hayata kustum kendisi ilk ve son cocugum olucak galiba :D
(9,626 puan) tarafından
Yok yok 1 tane daha dogurursun :D benimkilerde pek normal değil ama bi şekilde büyürler herhalde  :D
0 oy
(3,540 puan) tarafından
Helal olsun baci hep suriler mi doguracak biraz da biz aşalım kendimizi :D
(9,626 puan) tarafından
E yani neyimiz eksik onlardan  :D
0 oy
(6,512 puan) tarafından

image

amaaaann hshsjsj
(9,626 puan) tarafından
Yani içimizde mi tutalım fırlatalım gitsin kedi gibi  :D
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Maşallah subhanallah;) hayırlı olsun gözünüz aydın olsun 
(9,626 puan) tarafından
Sagol canim benim Allah razı olsun ❤️
0 oy
(119,365 puan) tarafından
aboo bacim sana bi huni alalim ☺️
(9,626 puan) tarafından
Huniler alın degisik degisik takarım  :D
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ne desem bilemedi Allah evlatlarina sağlık sanada sabır versin bacim :D
(9,626 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun dayanma gücü sabır versin inşallah  :D
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun ve Allah yardımcın olsun kazayla mı oldu 
(9,626 puan) tarafından
Evet canim ikinci de kazayla olmuştu bitek oglum planlı oldu  :D
tarafından
Hayırlısı olsun
0 oy
(13,171 puan) tarafından

Kız hiç mi başın ağrımadı maşallah :) sağlıkla gelsin inşallah 

(9,626 puan) tarafından
Yani bunları pek konuşmayı sevmem ama valla 1 kere oldu onda da hamile kaldım bende anlamıyorum ne biçim bünyem var  :D
(13,171 puan) tarafından
Güzel bir ömrü olsun inşallah canım
(9,626 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkinin inşallah ❤️
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Ayy hayırlı olsun canim nasıl korunuyordun cok korkuyorum bende .
(5,345 puan) tarafından
Nasıl ya. 3 yöntemle gebe kalmışsan tek yontemle bana ne olur düşünemiyorum:/
(9,626 puan) tarafından
Bence gidin baglatin başka çözümü yok ona rağmen de olursa bilemiyorum artık  :D
(5,345 puan) tarafından
Ne yapmayı düşünüyorsun bu dogumdan sonra
(9,626 puan) tarafından
Canim bu 3. Sezeryan olduğu için zaten bağlarlar baglamasalarda ben kesin bağlatırım,günah ama diğer türlüsü sagligima da zararlı çünkü hepsi pespese oldu yani hepsinin arası yine 2_3 sene olmuş olsaydı baglatmazdim ama bu sefer baglatirim,ikinci dogumumda bile doktor bağlayalım dedi ilerde pişman olurum 1 tane daha isterim siye bağlatmamıştim cok şükür yine üçüncü de oldu bu sefer bağlatırım Rabbim olmayanlara nasip etsin inşallah,bana 3 tane yeter
(5,345 puan) tarafından
Günahsa diger türlü korunmalarda günah canım napalim durmadanda ömür boyu doğuramayiz Allah affetsin bizleri. Sağlikla gelsin insallah
0 oy
(7,747 puan) tarafından
Kız sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer demişler ama sizde o olmamış

Hayırlı olsun be diyelim yaş kaç bu arada
(9,626 puan) tarafından
Oldu aslında zırh gibi korunuyodum ama yine oldu,27 yaşındayım canim
(7,747 puan) tarafından
Hayırlı olsun inşallah aynı yastayiz benimde 3 çocuğum var büyük kızım ağustosta 7 yaşına girecek küçük kızım 3 Eylül'de 5 yaşına girecek oğlum 17 Eylül'de 2 yaşına girecek
20 22 ve 25 de anne oldum 3 Mart'ta da ben 27 yaşına girdim(⁠◕⁠ᴗ⁠◕⁠✿⁠)
(9,626 puan) tarafından
Masallah canim hepsini Allah bağışlasın insallah ❤️ sen genç anne olmuşsun yani bende gençtim ama ben 20 yasinda yeni düğünüm olmuştu  :) 2 sene cocuk düşünmedik sonra oglum oldu peşine kızım oldu şimdi de bu cücee geldi  :D
(7,747 puan) tarafından
Maşallah bende 19 da evlendim hemen çocuk yaptik。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Amin pooooo :D kız hiç mi başın ağrımadi :D
(5,345 puan) tarafından
Tekte oldu derken yani ne zaman hamile kaldığını biliyor musun.
(9,626 puan) tarafından
Cok afedersin adetim bittikten sonra 1 kere ilişki oldu o yüzden diyorum tekte oldu diye ama hangi gündü onu hatırlamıyorum
(5,345 puan) tarafından
Korunmasiz ilişkimiydi yani. Yada şüphelimi
(9,626 puan) tarafından
Şüpheli canım yani bile bile olan bise değildi biz korundugumuzu zannediyoduk
(5,345 puan) tarafından
Anladim canım sağlıkla hayırlısıyla gelsin

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 666 göst.
0 oy
16 cevap 652 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,620 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 474 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,094 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 440 göst.
21 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,389 soru

11,389,444 cevap

34,894 kullanıcı

...