0 oy
132 göst.
Aile kategorisinde (2,112 puan) tarafından
Allah nasip ederse kız bebeğin olacak tahmini tarih 27 haziran görünüyor ama sezeryan olacak büyük ihtimalle yani 38 39.haftalarda da gelebilir belki de erken gelir vs ama bu ihtianllere göre ikizler görünüyor bebişim.

Burçların karakterde etkisi olduğunu düşünüyorum ama bu inanışların bağımlısı değilim işin fal kısmında hele hiç değilim. Sorum tamamen karakter analizi ile ilgili.

Ikizler kız bebeği olup da burç özelliklerinin hangilerini taşıyor söyleyebilir mısınız 

5 Cevaplar

0 oy
(12,719 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
ben ikizler burcuyum. 20 mayıs alındım doğuma o gün doğsaydı kızım boğa olurdu 22 mayıs geldı ikizler oldu.

Çok uysal, kolay bebek oldu gazı fln hiç olmadı , aşilar yan etki ateş yapmadı , 9 aylikken hastalandi ilk defa ona kadar hiç ateşi bile çikmadı.

Karakter olarak uysal kıskançliği hiç yok , yabancilamıyor çok sosyal. Uykusunu alsın tamam kendı kendine yetebilen bebek oynar oyuncaklarıyla 

sağlıcakla kavuşun inşallah
-Reklam-
+1 oy
(8,384 puan) tarafından
Ben ikizlerim 

Karar vermekte zorlanıyorum 

Birazcık dengesizim ani patlamalarım var iki dk sonra bakmışsın melek gibiyim daha sayayım mk:) 
(1,937 puan) tarafından
Aynı kızım
(968 puan) tarafından
bende ikizlerim beni anlatmış
(8,384 puan) tarafından
Seviyorum ikizler olmayı her yere ayak uydurabiliyor ve çok eğlenceli eşim diyor iyiki seninle evlendim yanında hiç sıkılmıyorum
(12,719 puan) tarafından
ikizler candır yahu bende kızım da kaynanam da ikizler :)
(8,384 puan) tarafından
Ne mutlu ikizler burcu olanlaraaa:)))
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Benim kızım ikizler burcu ikizler burcu herkes tarafından sevilen sayılan değer verilen bir burç çokta  zeki bir burç ama maalesef ki çift karakterli ikizler burcunun çoğunu taşıyor yükseleni Başak onun da taşıyor
0 oy
(4,240 puan) tarafından

İkizler erkek malesef hem ikizler hem erkek var gel gerisini sen dusun hareketli  suan kapi bacaya tirmanio suan daha 1 yas  karakteri belli degil:)

(12,719 puan) tarafından
paşa mayıs sonu doğumlu mu ? Defne de 22 mayıs
(4,240 puan) tarafından
Yok 3 haziran. Erkene geriye ceksem bile kurtarmio du:)))) ikizler ilmasini istemezdim oynak karakterli burc ya:)ama bakalim nasil olacak bi 8 ay sonra falan belli eder rengini:)
(12,719 puan) tarafından
yok ben kendim de ikizlerım memnunum:)
ama kız erkek çok fark edee
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Cocugum değil ama ikizler bir arkadaşım vardı çok dengesizdi çok zorlanıyordum sonra arkadaşlığımızı bitirdik, ama ilginç kısmı mesela Ben koç burcuyum biraz kararsızlık ve ani duygu durumu değişikliğim oluyor yukselenim ikizlermiş belki onun etkisi olabilir ama sen yinede cok takma , her zaman olacak diye bişey yook iinsanın karakteri değişebilirr
(2,112 puan) tarafından
Ben de arkadaş terörü yüzünden bi korktum da. Annem ve gorumcem iki?ler onlar problemsiz karakterler hayırlısı olsun bakalım ınşaallah

İlgili sorular

+2 oy
49 cevap 363 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 982 göst.
29 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Aleyna Yalçın (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 510 göst.
14 Nisan 2019 Aile kategorisinde Selin07 (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 512 göst.