0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından

Benim burcum Akrep kocamın Aslan kafalar çok karışık:))) iki kıskanç patlayacak bomba gibiyiz:))) bebişim zamanında doğarsa Terazi olcak 3 zıt burç:))

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız köfte dudak maşallah sana ❤️ bn koç eşim kova asiri zittiz :)
(447 puan) tarafından
Güzel gözlüm benim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Son derece uyumsuz:)) eşim ikizler ben koç :getlost:

0 oy
(130 puan) tarafından

Ayni burç:D yay erkekgi ve yay kadını diyeceğim şu iki yay bir araya gelmemeliydik:D siz Anlayın artk ne kdr uyumluyuz

0 oy
(217 puan) tarafından

Kiiiz tarazilerle isin olmasin coook sevimli bi burc:P onun kadar temiz onun kadr iyyy bi burc gormedim kendimde taraziyimde:D esim yay iyy anlasiyoruz bazen odunluk yapiyor ondada kusuyuyorum gelib barisiyor olusumda insallah oğlak olucak vaktinde gelirse <3

(2,564 puan) tarafından
Ben terazi
eşim oglak
Oglumda  yay
0 oy
(54 puan) tarafından
Ben kova eşim balik bebegimde ins yay olcak :) ben hic laf dinlemem esimde baba gibi dizginlemeye calisir beni :D evde temizlik konusunda benden iyidir efendime kuralcidir espirilidir bende o bana kizsa bile gülerim hic takmam :D 
0 oy
tarafından
Ben akrep , eşim aslan. Kızımızda boğa olacak. :))
0 oy
(1,887 puan) tarafından

Ben başak eşim akrep başaklar uysal olduğu için anlaşala biliyo bir çok burçla kızımda kova burcu:) 

0 oy
(10,046 puan) tarafından

Ben ikizler eşim kova ikimizde hava grubundan iyi anlaşıyoruz arada benim huysuzluğumu saymazsak :)) bebişimde aslan olacak inşallah :P

0 oy
(704 puan) tarafından

Ben akrep esim ikizler :D ikizler cidden asiri zor bir burc biz akreplerede oyle diyolarda hiicte bilee :angel: kızımız vaktnde gelirse yengec olcak anası gbi uysal su grubu oh mis benle anlasicagi kesin babayı dışlayabilirizz :) seninde akrep oldugun gozlerinden belli zaten canım can alıcı bakışlarn var Maşallah :)

0 oy
(110 puan) tarafından
Esim oglak ben boga cok uyumluyuzzz
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Uyumunu filan bilmiyorum  valla burclardan pek anlamam  :) ama ben basak esim oglak canım kızım da kova 

0 oy
(6,820 puan) tarafından
Ben yay eşim başak birbirinden uzak durmadı gereken iki burç amaa ne olursa olsun biz birbirimizden kopamıyoruz ama çok zitiz
0 oy
tarafından

Boga ben:D o koc aramizda 3 gun var 18nisan 21 nisan:))

0 oy
(1,048 puan) tarafından

Ben koç eşim aslan. Zıt tamamen. Kıskançlıkta da öyle. Mahkeme kararıylada değişmiyor ki nalet burç :D

0 oy
tarafından
Benim burcum balık eşimin ki terazi kızımız da balık :)) bu ikinci kızımızda ya boğa yada ikizler olucak inşallah :)) 
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Ben boga esim yengec kizim aslan olacak :)

E yani uyan tarflarmzda var uyamayan kisimlarda :))

0 oy
(2,032 puan) tarafından

İkimizde aslanizzz eşimle :D

0 oy
(104 puan) tarafından

Ben kova eşim kova oğlum kova :ermm:

(3,695 puan) tarafından
Iyi denk gelmis ☺☺☺☺
0 oy
(81 puan) tarafından
İkimizdr boğa inş oğlumuzda boğa burcu olcak :) 
0 oy
(64 puan) tarafından

Ben yengeç eşim koç kızımda aslan olcak :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 745 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Tekcocuk (1,214 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 132 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kaavi (2,036 puan) tarafından soruldu
+2 oy
49 cevap 361 göst.
15 Mart 2022 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 980 göst.