0 oy
67 göst.
Diğer kategorisinde (871 puan) tarafından
Şimdi kızlar bnm 3 görümce var biri yurt dışında yaşıyor, ve hep geldiğinde ben davet ettim yemeğe 2 eltim hiç etmedi ve geldiğinde 1 defa tek cocuklara hediye gtrmiş birde sözde hep arıyor soruyor özlemişim diyrdu. Cok uyanıklar eşimin yanında düşünüyormuş gibi yapıp eşim yokken gercek yuzunu gördüm. Bir kac gun önçe eşime ortanda görümcemin yaptıklarını anlatım normal de boşveren bir insandı ama evlerıne oturmaya gıdınce gercek yuzunu bırde eşim gördü kayınbabamı doldurydu dıger eltımle ılgılı eşimde sen ne kadar hainsin pissin demşti. O zmndn bu zmna kdr tavranışlarında degışme var bırıne bırsey dıyım yada dıyelım hepsı bırden oyle davranıyor ya ben tartıştıgım kısıyle kuserımde barısırımda size ne oluyor hem tavır alıyrsunuz sinir oluyorum. Bırde ben kendı evime geceli 2 yıl olacak abartısız bır sekılde 2 yıl boyunca cumbır cemaat ben agırladım karsı taraf 1 kere bıle kımse davet etmedı benım evım batı rezıl oldu, kırlendı, kımse el atmadı, ortanca eltı davet etmek ıstyrms ztn bır kac gune gorumce gıdecek bende eşime kesınlıkle kımseyı davet etmiçem bu zmana kdr ben davet ettım oldum yoruldum kımsenın umrunda olmadm sımdıde sabah kalkınca aklıma geldı vıcdan mı yapyrm ailesi sonucta kotu olsada davet edeyımı sızce kızlar

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bosver bırak biraz da onlar seni çağırsın 
(871 puan) tarafından
Ben oraya pazara gıtmk ıcın haftanın 1 gunu gıdıyrm mecbur cocuklar kucuk dıye o gunde gorumce gelıyormş yurt dısında gldıgımde evde yoklardı dıger eltının haberı varmş oda gldı ama kimse evde yoktu bahcede beklyrduk ne dedı bılıyorumısz gıdın pazar gunu gelın gıdın eve pazar gunu gelın bır daha 2 nız bızım eve bır gelmeyın ayrı ayrı gunlerde gelın cocuklar durmyr ev batıyr dedı o kadr zoruma gıttıkı esıme dedım esım bunun uzerınde kızdı gırumceme 2 yıldır ben bır kere bile kovmadım kovuldum resmen
tarafından
Bu laflar insan unutamıyor işte. Bence tavrınızı belli edin. Yurt dışından geldi diye burnu havada dır
(871 puan) tarafından
Evt 40 yasında bekar bırde ne utanması var nede ınsanlıgı ya abının cocuklarıdır ev batsın ne olmş gıtmdn arkalarını topluyrm cocuklarıma sus otur kalkma yerınden gıt eve o zmn dyrlar bn saygıdan bırsey demıyrm mecbur kalıyorum kucukler  bırakıp gıdeck kımsem yok pazara gıtmk ıcın
tarafından
Ne pazara giderim, ne de onlara muhtaç olurum
(871 puan) tarafından
Bende gıtmek ıstemıym bu kısın ıdare edeyım dedm daha kucuk kızım yuruyecek ıkısnı alır yurıtecem onlara muhtaç olmıcam ınslh pekı evım mustakıl kaynanamda cok sevıyorlar mustakılı dıgerlerı apartmanda yasıyrlar nasıl mesafe katacam dırek soylımı kendınıze kendı bahcenızde kucuk topragınızda ekın dıye oyle zırt pırt bızde olms oluyorlar bırde benm adıma karar verıp kafasına gore yapyrlar
-Reklam-
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Yani eltin demek ki biliyo ne b.o.ok olduğunu ondan sesini cikarmiyo sana ve ailene zarar veriyosa çağırma cnm
(1,529 puan) tarafından
Yüz verme ozmn
(871 puan) tarafından
Kız ztn bnm bu ıyı nıyetım benı oldurecek acıyorum uzulyrm ama perısan olan benm bır daha yaparsa benm evıme benden habersiz mısafr cagırmayın dıye soylcm ben bırının evıne gıderjn utanırım bır baskasınıda davet etmeye yuk olmım dıye
(1,529 puan) tarafından
Bak cnm herşeyi alttan alan biriysen sırtına binerler ama sesini bir iki çıkar asla senden habersiz bişey yapamazlar
(871 puan) tarafından
Herseyı alttan alan bırıyım gercektn de bırsey oldugundada kaynanam gıle karsı dılım kılıtlenıyor 3 yıl berbar yasadık ya orda hep bastırıldm kavgalar tartısmalar oldu sımdıde kendı evımdeyım bırsey oldugunda panık oluyrm strese gıryrm onlarla karsılasmak bıle ıstrmyrm huzursz oluyrm depresyona mı gırdım ben bılmyrm hata doktra gıdıp cok takıyorum cok strese gıryrm bunu cocuklara ve esıme yansıtıyrm devlete varmıdır guzl dınleyen anlayan doktr hangı bolume gıdılıyr bılmyrm ılk defa gıdecm
(1,529 puan) tarafından
Git doktora konuş içini dök rahatlarsın.
Ama hayatına yön vermek senin elinde şunu asla unutma ki cnm evlatlarından daha kıymetli kimse yok.
Bende bu yollardan geçtik toparlanmam baya zaman aldı ama başardım inşallah sende başarırsın

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 210 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 167 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Sima7 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 349 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Seymeryem (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 364 göst.