0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde (1,937 puan) tarafından
Kızlar eşimin kuzeni giyimde çalışıyor ondan sonra ona bir işimiz düştü eşim onu ara sor dedi normalde numarası bende vardı telefonum sıfırlanmıştı onun numarası da gitti onun yengesini aradım dedim ki işte onun numarasını bana verebilir misin  numarasını kimseye vermek istemiyormuş iş yerinin numarası var onu da ben bilmiyorum eğer dükkana gidersen konuşursun o da oradaysa yoksa kendi şahsi numarasını hiç kimseye vermek istemiyor eşimle konuştum  böyle böyle söylüyor bayağı bir sinirlendi biz yabancı mıyız benim kuzenim  ve nasıl böyle bir laf söyler eşinin numarası var eşini arayacağım oradan kuzenimi isteyeceğim anlatacağım Ben de bırakmadım boş ver vermek istemiyorsa vermesin sebep olarak da şey demiş İşte insanlar beni çok rahatsız ediyor Bu yüzden ben de artık kimseye numaramı vermeyeceğim eşim bunu duyunca daha da sinirlendi o zaman hiçbir şey istemem gider başkasından alırım ama yarın gidip  dükkana söyleyeceğim kuzeniz nasıl numarasını vermek istemez nasıl böyle bir laf söyler yabancı mıyız Ben de bırakmadım ama siz bu konuda ne düşünüyorsunuz 

11 Cevaplar

+1 oy
(40 puan) tarafından
İstemez istemez kızacak bir şey yok
(1,937 puan) tarafından
Ya normalde samimiydik geliyorduk konuşuyorduk o çalışıyor Eşim çalışıyor ben yeni doğum yaptım biraz araya mesafe girdi  bu şekilde yapması eşimin zoruna gitti yani kolay kolay ondan bir iğne bile istemedik ilk defa böyle bir işi düştü ve bu şekilde bir tepki alınca bilmiyorum ki ya
-Reklam-
0 oy
(1,670 puan) tarafından
İstemiyorsa almayın boşverin 
(1,937 puan) tarafından
İşte eşimde bunu anlamadı eşim yani normalde bir iğne bile isteyen biri değiliz oraya gidince bedava da almıyoruz yani para veriyoruz
(1,670 puan) tarafından
Amaan boşver kendi kaybeder mesafe koymak istemiş saçma bir şekilde ki öncedende numarası sende varmiş şimdi vermemesi değişik
(1,937 puan) tarafından
Ben de aynısını söyledim boş ver dedim hiç takma dedim bir gün dedim bir ortamda konu gelirse lafına esirgeme ama onun dışında  yani bunun için gidip de onu konuşmaya gerek yok Adana'da giyimci mi yok başkasından alırız başkasından yaparız
(1,670 puan) tarafından
Ayn kesinlikle gitmeyin oraya
(1,937 puan) tarafından
Gitmem canım
0 oy
(330 puan) tarafından
Vermek zorunda degil yani zaten yakın olsaydınız verirdi diye düşünüyorum 
(1,937 puan) tarafından
Canım amcasının kızı normalde gidip gelirdik numarası vardı kocasının numarası hala var daha bugün görüştük yani sabah görüştük dükkanın önünde öyle konuştuk herhangi bir problem yoktu güldük şakalaştık akşam baktım ki numarası bende yokmuş ben de yengesini aradım olay böyle oldu
(330 puan) tarafından
Canım anladım yaptığı kırıcı olmuş böyle davranacaksa mesafede koysun mesela resmen 2 yüzlülük
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Evliymiş belkide eşiyle arasında bir sıkıntı oldu ve insanları uyardı kimse isterse vermeyin diye size özel olmayabilir bu durum bu kadar kızmayın 
(1,937 puan) tarafından
Bilmiyorum ki daha bugün konuştuk yani herhangi bir problem yoktu herhangi bir sıkıntı da söylemedi hani arada bir mesafe yoktu gayet böyle şakalaştık güldük
(1,663 puan) tarafından
Belki o kadın vermek istememişte olanilir sonra arada bir şey olurda ben verdim diye olay bana kalmasın
(1,937 puan) tarafından
İnan bende anlamadım
0 oy
(692 puan) tarafından
Ama buna siz dahil değilsiniz ki belkide yengesi olur olmadık insanlara verdiği iicn öyle demiştir kendin diyorsun samimiyydik diye 8
(1,937 puan) tarafından
İşte anlamadım ki eşimin de yani zoruna giden o oluyor yani bir iğne bile istemedik ilk defa bir işimiz düştü ve parasını da veriyoruz bedava bir şey de değil
(692 puan) tarafından
Söyle düşünün canım sizin için  dememiştir direk gidin dükkana öyle konuşun bence yenge kişisinin öpçeligi
(1,937 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum ki canım iş yerine gidip de hani patronunun yanında diğer çalışanların yanında bunu söylemek istemiyorum yani bu konuyu konuşmak bana yanlış geliyor bir gün bir ortama denk gelirsem söylerim yoksa böyle kalsın
(692 puan) tarafından
Ya kıyamam ne kadar naif düşünüyorsunuz valla bence alınacak bisey yok ben eğer eminsem samimiyetimizden üstünde bile durmam yada eşin eşini arasın bence
(1,937 puan) tarafından
Ya eminim ama bu şekilde bir söylem olunca insan nasıl bir tepki ile karşılaşacağını da düşünmek istiyor bilmiyorum ya bir kafamı toplamak istiyorum
0 oy
(6,206 puan) tarafından
Valla vermek istemeyene hiç bisey demem kendisi bilir.

Ben de geçenlerde başka bir hat aldım eski hattım da duruyor onu da kullanıyorum

Telefon çift hatlı olduğu için atmadım onu da vermek istediğim kişilere mesaj attım, işte hani Numaramı değiştirdim falan diye baktım 2-3 gün böyle bir bekledim ekleyenleri falan da gördüm

yani profilleri olsun falan ya da durum atıyorum duruma bakıyorlar

Profili olmayan durumlarıma bakmayan kişilerin hepsini de sildim

Demek ki kaydetmek istemediler dedim sonrasında baktım mesaj atanlar falan oldu 

Onları da bir daha ekledim Hani yoğundum Mesajına cevap veremedim ya da

ben görmemişim mesajı eşim görmüş çocuğum görmüş görüldü atmış falan bunları da Ekledim

Ama Diğer numaramdan baktığım zaman profilleri görünüp bundan görünmeyenleri ve sürekli aktif olanları da direkt sildim dedim demek ki eklemek istemiyorlar

O yüzden çokta sorun etme yani Bosver eşine de anlat ha eklesin ha eklemesin 
(1,937 puan) tarafından
Kız bir anda böyle bu şekilde mesafe koyması garip geldi daha bu sabah konuştum görüştük Öyle bir mesafe yoktu yani bu mesafenin sebebini anlamadık
(6,206 puan) tarafından
Canım sana diyorum ya çok samimi olduğum kişiler vardı ama mesaj attım Mesela bu yeni numaram diye kaydetme gereği duymadılar Mesela bir gün öncesinde gece çok güzel sohbet ettiğim kişiler vardı e Sonrasında da mesela mesaj atma gereği duymadılar Demek ki İstemediler diyorum ya olabilir o yüzden hiç takıntı etme Bırak gitsin yani çok bir şey kaybetmiş olmazsın
Hatta hiçbir şey kaybetmezsin yani ben o iki kişiyi rehberimden sildim diye hiçbir şey kaybetmedim hiçbir şey de olmadı onlar burunlarının tavana çıkmasıyla kaldılar
(1,937 puan) tarafından
Aynen öyle ben de seninle aynı fikirdeyim işte de eşim biraz böyle kırıldı yani kuzeni bu şekilde davrandı bayağı bir sinirlendi
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Belkide eşi falan rahatsiz oluyordur gerçekten bosverin sizde vermiyosa vermesin sizde biadaha gorusemyin araya mesafe koyun
(1,937 puan) tarafından
Ben de öyle düşünüyorum yani bana numarasını vermek istemeyen insanı aramam yani
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Vermemesi onun tercihi ya saygı duymak lazım akraba diye herkesin numarası rehberde kayıtlı olmak zorunda değil 
(1,937 puan) tarafından
Canım eğer samimiyetin yoksa zaten yapmazsın ama daha bugün konuştuğum bir insanın bu şekilde yapması insanı düşündürüyor ortada bir problem yoktu
(1,798 puan) tarafından
Belki size açıklayamayacak bir durumdadir
(1,937 puan) tarafından
Yani canım bilemedim ama sonuçta kuzenler mesafe istiyorsa mesafa koyarız
(1,798 puan) tarafından
Bilmiyorum bence böyle suizan etmektense yüz yüze gelip konuşmalısın bu durumu
(1,937 puan) tarafından
Sabah hayırla gelsin bakalım
0 oy
(3,584 puan) tarafından
Ortada kuzen yok şuan. Siz yengeyle muhattap olmuşsunuz, o da kimseye vermek istmyor demiş, özellikle sizin adınızı söylememiş. Kıza söylerseniz size verir belki bilemezsin. 
(1,937 puan) tarafından
Yengenin söylediğine göre kuzen demiş ama bilmiyorum ama
0 oy
tarafından

Eşin şurada iyi demiş : GİDER BAŞKASINDAN ALIRIM.. :woot:

(1,937 puan) tarafından
Bunu iyi demiş de gerisini hoş dememiş gideceğim dükkana söyleyeceğim dedi Ben de bırakmadım
tarafından
Sinirlenmiş ister istemez demiş, yani ne bilim sanki bu durum eşinin zoruna / gücüne gitmiş
(1,937 puan) tarafından
Gitti evet
tarafından
Bende olsam benimde gücüme gider şimdi, ama gidipte hesap sorar gibi nedenini sorgulamam, galiba anlayışla karşılarım, ne kadar gücüme gitsede
(1,937 puan) tarafından
İşte bende onu diyorum birgün konu gelirse laf gelirse söylersin dedim eşine
0 oy
(4,409 puan) tarafından
valla ne gider sorarım nede bir daha yüzüne bakarım o kadar
(1,937 puan) tarafından
Bende öyleyim ama eşimde böyle

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 726 göst.
2 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Sumeyyery (106 puan) tarafından soruldu
0 oy