0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar gorumcemin evinin altina oturduk kizi 8 yasinda beyni hala 3 ya var ya yok yani gecen bn uyuyodum annesi yovmiyeye gitmis kayinbabamda gorumcemdeydi esim hastaneye goturecekti onu neyse bakmis gorumcem yok kizada sende tek kalma bizimle gel demis bunlar hastaneye gtmis gorumcem geldi kiz burda mi dedi bnde yok gormedim dedim esimi arams esim yanimizda demis snra kiz gelmis gorumceme yengem bizi gordu giderken demis bnde yoook gormedim uyuyodum bn dedim esimde gormedi o dedi dunde annesi yine erkenden yovmiyeye gidecekti yarin yengene in ama saat 9 bucuk gibi in dedi kizda banane uyansinlar dedi bende oldu dedim sinirli bir sesle bugunde annemle yigenim var meyve getrdim ortaya 2 tane elma vardi benim oglanda elmadan baska bsy yemez bende hamileyim 2 elmayi gorumcemin kizi ben oglum yedik ama ogluma bir dilim fazla verdim diger meyvelerden yemiyo diye gorumcemde asagi geldi kizi diyo ki yengemde zaten bana az elma verdi ogluna verdi hepsini diyo dedim zaten 2 elma vardi üçümüz yedik iste dedim sinirimi cok bozmaya basladi yaa

4 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
Sana mı güvenip yovmiyeye gidiyormuş çocuğu olan çocuğuna baksın deseydin keske
(1,235 puan) tarafından
Hic sorma esimde hata goturmeseydi annesi tek kalmasina izin veriyo sana ne oluyo de
-Reklam-
0 oy
(985 puan) tarafından
Bananneniz yani kızın anneannesi falan teyze veya başka yenge anlamam ki çocuğu bırakıp işe gitmek neyin kafası çalışmak ayıp mı hayır sen uyurken inmese başka yere gitse Allah korusun başına kalır senden bilirler böyle çocuklara üzülüyorum sorumsuz anne babaları yüzünden oluyor herşey
(1,235 puan) tarafından
Canm bana guvenmiyo zaten o genelde birakir gider
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ne sıkıcı bir durum ya sürekli bu çemberin içinde olman 
(1,235 puan) tarafından
Valla cokta olacagimi zannetmiyom bn bakamam sorumluluk alamam hamileyim yani kafamin rahat olmasi lazim oglumla oynuyo diye idare ediyom yoksa sert olur yani tepkim
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Sanırım burada kızılmasoçı gereken çocuk değil eğitemeyen anne ve babası 
(1,235 puan) tarafından
Valla zaten bu yasa kadar egitim verememisler bu yastan snrada iflah olmaz

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 472 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde Seher demir (3,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 329 göst.
29 Nisan 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 522 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu

380,201 soru

11,382,229 cevap

34,880 kullanıcı

...