0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Birinci hafta bitti tuvalet eğitiminde 

Oğlum üç yaşına girecek Haziran'da şuanda çişini ben götürürsem yapıyor yarım saat kırk dk da bir. 

Bazende kaçırıp son anda azıcık tutuyor gerisini yapıyor. Büyük çişini ise hiçbir şekilde söylemiyor yanında yoksam hemen altına yapıyor yanindaysam bakıyor tepkime anlıyorum bende söylemek istedigin bir şey varmı diyorum çiş diyor ve oturuyor 15 dk falan sonra yok diyor kalkıyor ama var biliyorum etkinlik kitabi bu konuda çizgi film örnekler vs herşeyi yapıyorum ikinci haftadayiz normal midir ne zaman söyler ve yapar ki

3 Cevaplar

0 oy
(13,278 puan) tarafından

3 hafta senin gibi çektim bende hep ben olmayınca büyüğü altına yaptı şükür yeni düzeldi. Biraz sabır gerekiyor bide 15 dk çok az 30 dk bekleyin tuvalette elbet yapacak. 

Ha ben gözümün önünden ayirmadim akşama kadar bekledim yapsın diye yapacağı zaman hemen götürdüm baktı başka çare yok şimdi kendi gidiyor :D 
tarafından
En az 15 dk dün yarım saatten fazla durdu ama yoruldum gelmiyor deyip kalktı umarım yapar oda
(13,278 puan) tarafından
Yapar ama gözünün önünden ayırma ikinmaya başlayınca hemen götur
tarafından
Zaten ben olmadigim zamani bekliyor bir çocuk daha var onu yatirmaya falan gittigim an tamam altına yapar. Ama farkedip götürürsem ancak ya minicik yapar ya da hiç:(
-Reklam-
0 oy
(10,313 puan) tarafından
Ayniydik canim zamanla duzeliyor ama simdi gunduz hic kacirmiyoruz nerde olursak olalim 
tarafından
İnşallah bizde başarırız valla sürekli takipte olmak saat tutmak çamaşır yıkamaktan yoruldum
0 oy
(1,170 puan) tarafından
tuvalet egitiminde ben lazimliktan yanayim ya lazizmlik varsa al oturdugunuz yere koy geldikce hemen oturalim de hemen oraya yapti buyuk tuvaletinde de bende karsisina oturup ıkınıyormuş gibi yaptim hadi yap annesi cagirgmis onu da evine gonderelim dedikce heveslenip yapiyordu sonra kosarak klozete boşalıyorduk by by yapip sifonu cekiyorduk cok rahat ogrendi hic büyük tuvaletinden de bu sayede korkmadı 
tarafından
Aynısını yapıyorum sesli klozet şeklinde lazimligi var salonda yapicam deyince getiriyorum Cok az yapsa bay bay diyoruz çok heyecanlıyım anne diyor hatta ama yok yine geldiğinde saklanıyor
(1,170 puan) tarafından
yani olsun sen pes etme o zamn birlite tuvalete gidin onunda faydasi var hadi birlikte yapalim diye sen klozete o lazimligina oturur 10 dk boyunca oturuyorsa otursun hatta cisle ilgili sarkilar var onu ac eline ver telefonu falan

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 54 göst.
4 saat önce Diğer kategorisinde Su1880 (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Minnak35 (4,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 70 göst.
7 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Pnrmtl (4,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
31 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,693 cevap

35,174 kullanıcı

...