+2 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (177 puan) tarafından
Selam kızlar. Benim 4 buçuk aylık bebeğim var ve gündüz uykumuz çok sıkıntılı zor uyuyor ve en ufak sesten uyanıyor. Uyumadigi için de çok huzursuz oluyor gözleri kıpkırmızı hiç halı kalmıyor. Bir komsumuz var işi gücü yok yanında bir de 4 yaisnda torunu var pat diye geliyor. Bebek uyuyacak mi diyor evet diyoruz hala bağıra bağıra konuşuyor torunu bir yandan çene yapıyor yine bebegimi zar zor uyuttum onun sesinden korka korka uyandı deli oluyorum ya bu insanların gamsizligindan. Sabah gelir ayy bu saatte kahvaltı mi edilir akşam gelir ayyy bu saatte yemek mi yenir bebeğe niye onu giydirdin bunu niye böyle yaptın biz şöyle yapardik vs önüne ne gelirse karışır cevap vermem terslerim bazen hala aynı gercekten bir gün kovmamak için zor tutuyorum kendimi. 

6 Cevaplar

+3 oy
(6,203 puan) tarafından
Vallahi iyi tavırlısın ben şimdi çoktan kovmuştum Sana ne benim kahvaltı yaptığım  saatten yemek yediğim saatten
(177 puan) tarafından
Gerçekten çok az kaldı benim de kovmama
-Reklam-
+2 oy
(957 puan) tarafından
Çok basit kapıyı açma 
(177 puan) tarafından
Müstakil evde oturuyoruz havalar ısındı artık kapıyı açık tutuyoruz bu yüzden. Bir sürü komşu var biri de içeriye girmez bebek var diye bahçede otururlar bir bu böyle yapıyor
(957 puan) tarafından
Kapıyı kapat camları açık bırak o da mı olmuyor :(
(177 puan) tarafından
Yarın öyle deniycem artık canım
0 oy
tarafından
Görüşmeyin o zaman birazda siz dişli çıkın canınızı sıkamasınlar 
(177 puan) tarafından
İnan o kadar tersliyorum ki bazen çoğu zaman hoş geldin bile demm ısrarla aynı şeye devam ediyor
tarafından
Yüzsüz insan nerde olsa tanırım
0 oy
(435 puan) tarafından
Benim karşımdada yaşlı bi teyze var çok iyidir bikaç kez geldi bana yine gelmek istedi kahveye musait değilim dedim bikaç kez daha gelecek gibi oldu hiç oralı olmadım mesafe herzaman iyidir çat kapı geleni hiç sevmem meraban olsun yeterli ya 
(177 puan) tarafından
Gerçekten öyle çekilir dert değil böylesi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Açma kapıyı açmak zorunda değilsin ya da arala müsait değilim de bir açma iki açma öyle öyle gelmez
(177 puan) tarafından
Canım bahçeli evdeyiz direkt kendi açıp geliyor her seferinde annem bir bahaneyle evden yolluyo sonra yine geliyor yine geliyor
(7,768 puan) tarafından
Canım kapınızı nasıl açabiliyor kapında anahtar koyma kapınıda kapalı tut
0 oy
(441 puan) tarafından
Ben olsam bebeğim uyuyacak başka zaman der gönderirdim. Neden izin veriyorsın böyle insanların evine girmesine çocuğuna yazık bak uyuyamamış. Ayıp olcak falan deme alma evine. 
(177 puan) tarafından
Artık öyle yapicam çocuğum rezil oluyor onun keyfi için

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 379 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 556 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Seherl (541 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 312 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu