0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (557 puan) tarafından
Kızlar annem doğum nedeniyle 1 aydır yanımda ve sigara içiyor. Üst komşu anneme sigara içme demiş. Biraz önce  bebeğimi hava alsın diye çıkardım . Annem de yanımda oturuyordu sigara içmiyodu . Tepemizden halı silkeledi ve balkonda olduğumuzu duymuştur. Sanki halıyı bilerek pisletmiş gibi iğrenç şeyler düştü hep. Bende abla napıyon dedim. Kadın bildiğin saldırır gibi konuştu pislikler ben sizin sigara kokunuzu çekiyorum flan dedi. Ve ben bu kadının bir yıldır ne pisliklerini hamile halimle çektim banyosu akıttı 6 7 kere kapısına gittim balkonuma afedersiniz kıllarını saçlarını attılar kendi evinde de sigara içen var ama bilmiyor yada bilmezlikten geliyor. Yıkayıp astığım çamaşırlarının üstünden halı çırptı kıyafetlerim hep sigara külü olmuş bişey demedim. Üste çıkar gibi ben size daha neler yapcam diyor tehdit eder gibi. Ben bu kadını şikayet etsem mi 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Terbiyesiz o ne demekmiş ya ben size neler yapicam diye kiraciysa ev sahibine şöyle bence
(557 puan) tarafından
Maalesef ev sahibi oda. Şimdi de evi gözetliyor. Eğilip bakıyor balkonumuza. Ben yansımasını görüyorum
tarafından
Ay ne münasebet Allah yardımcın olsun valla hiç ugrasilmaz bu tiplerle
(557 puan) tarafından
Amin amin inşallah. Tüm bina biliyo bu kadının ne olduğunu. Daha önce eltisi varmış burda kadını kaçırmış davalık olmuşlar.
-Reklam-
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Arsız la arsız olmak lazım başka türlü başa çıkılmaz 
(557 puan) tarafından
Öyle olmak gerekiyomuş bugün onu anladım. Bende birikmiş şeyleri söyledim
0 oy
(935 puan) tarafından
Dayak istiyor belli
(557 puan) tarafından
Edepsiz işte. Kapıma gelip söylemiyo da balkondan bağırıyor
0 oy
(622 puan) tarafından
Videosunu cekıp sıkayet et
(557 puan) tarafından
Bu aklıma gelmedi yaparsa çekip edicem
(622 puan) tarafından
Evet ses kaydı suc ama videosunu cek benim ablam da oyle yaptı
(557 puan) tarafından
Bakalım bi daha aynı şeyi yaparsa çekeceğim.
0 oy
(5,756 puan) tarafından
Şikayet etmelisiniz. Pardon biri evinin balkonunda sigara icmeyecek de nerede içecek? Alt komşumdan bana da geliyor sigara kokusu ama ne yapabilirim. Kendi yaptığı ise baya baya bilinçli bilerek rahatsız etmek. 
(557 puan) tarafından
Dengesiz bi kadın ya binada herkes ondan şikayetçiymiş bende yeni öğrendim.
(5,756 puan) tarafından
O zaman yöneticiyle konuşacaksınız bütün apartman imza vereceksiniz. O zaman ev sahibi de olsa evden çıkmak zorunda kalır. Çocukken oturduğumuz yerde öyle bir kadını çıkartmışlardı. Tam kapı komşumuzdu ve kadın hayat kadınıydı. Baya baya resmi yani. Evine falan da geliyordu müşterileri, bizimkiler kapıyı üstümüze kitleyip işe gidiyorlardı. Bütün apartman hatta site imza topladı, ev sahibi olmasına rağmen evi satıp gitti
(557 puan) tarafından
Ama o durum çok farklı değil mi canım
(5,756 puan) tarafından
Farklı evet. Ama apartmanda da bir düzen olur, apartmanın belli kuralları olur. Bu kurallara uymak zorundadır herkes. Herkesi rahatsız eden bir durum varsa şikayet edilir. Evden çıkamasa bile milletin elinde bir güç olduğunun farkına varır. Ya kendi isteyerek çıkar gider ya da çeki düzen verir kendine.
Herkesin hem fikir olması lazım bu konuda. Aman beni o kadınla muhatap etmeyin dememeli kimse
(557 puan) tarafından
Herkes onu diyor sanki kimsenin umrunda değil. Balondan yüksek sesle tartıştık kimse çıkıp bakmadı. Ben 1 yıllık evliyim yeni doğum yaptım. Hamile halimle o kadının ne pisliklerini topladım da ağzımı açıp bişey demedim uğraşmak istemedim. Keşke baştan uğraşsaydım
0 oy
(552 puan) tarafından
Aynı model bende de var bildiğin şizofren ben de balkonlara perde yaptırdım çamaşırı da içeri kurutmalık aldim ona asıyorum arabaya kafayı taktı onu da başka yere park ediyorum şimdi uğraşmıyor çıldırıyor 
(557 puan) tarafından
İnşallah yapar
(1,015 puan) tarafından
Kız gadasini aldığım :))) sende sabah çocuk uyanır uyanmaz aç süpürgeyi halıyı supurdumu kaldır parke şupur ohhhh hem sıcaklardan supurgen patlamaz hemde için bı sogur rahat rahat oturursun keyifle yaparsın süpürgeyi :)))
(557 puan) tarafından
Ay yok alt kattaki de yeni doğum yaptı üstteki ***** yüzünden o kadını çocuğu rahatsız edemem
(1,015 puan) tarafından
Ay pardon bı kafam karıştı altta sandım sicaklardan maruz gör :))))
(557 puan) tarafından
:)) ne demek canım unuttum gitti :)))
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Halı sirkeleyemez yasak yasada da yasak sigara konusuna bende karşıyım ama yapcak bişi yok elinde olsa icmezdi herhalde ama yasada yasağı yok. Halı sirkeleyemez polis ara birde bağırarak hakaret ederek cevap veriyor de 
(557 puan) tarafından
Elinde olmasa tabi içmez evimizde bebek var sonuçta. Bide kadın 1 2 aylığına gelmiş anneme söylemeye hakkı yok. Bide kadına senin evin mi içeri gir gibi saçma sapan cümleler kurdu. Güvenlik kamerası var inşallah ona sesler gitmiştir onu delil olarak gösterip şikayet edebilirim.
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Balkona attığı pisliği toplayıp kapısının önüne dök, hatta sigara külü, izmariti falanda at arasına. Bazılarına kibar olmayacaksın.
(557 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu pislik karı geri tepemden atar onları. Annemin çok güzel bi fikri var :) çamaşır asıyolar annem de şırıngaya çamaşır suyu koyup sıkacam dedi. Büyük bi zevkle bende yapıcam
(2,119 puan) tarafından
Mantıklı öxhfcjlf
(557 puan) tarafından
Bence de :)
0 oy
tarafından
Edebilirsin.. 

Sende ağzının payını verseydn 
(557 puan) tarafından
Gece de gündüz de uyumuyorum. Gecenin bi vaktin oklavayla tavana mı vursam acaba :)
tarafından
O ses yaparsa vur benimde üst komşum ile sorunum var bende artık o ses yaptıkça sopayla vuruyorum çünkü laftan anlamıyor
(557 puan) tarafından
Ne dengesiz insanlar var ya. Güzelce geçinip gitmek varken sorun çıkarmak niye
tarafından
Yok geçinmek istemiyorlar
(557 puan) tarafından
Dengesizler işte
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Belli gunler belirlenmeli bence apartmanlarda hali kilim vs silkelemek icin. Kafasina gore olmazki. Yoneticiniz yok mu 
(557 puan) tarafından
Kuzum iki tane balkon var o arkada benim için sorun değil ordan istediği kadar silkelesin. Hem haftada 1 gün arka balkondan silkelemeye izin de var. Ama bunun amacı bilinçli olarak rahatsız etmek
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Bı dahakine videoya çek at show TVye kendini izlesin bı rezil olsun 

Sanki çıkıp onun evinde sigara içilmiş gibi o kim ev sahibi diye senin evinin içinede karışamaz 
(557 puan) tarafından
Ay bu hiç aklıma gelmedi çok mantıklı :)))
0 oy
(1,129 puan) tarafından

Sonra diyorsunuz ki Şiddete hayır !! E bu karı evire çevire dövmelik değil mi??:angry:

(557 puan) tarafından
Gelde beraber dövelim kız valla iyi sinir stres atarız
(1,129 puan) tarafından
Tutmayın küçük enişteyi geliyorum kizz :))
(557 puan) tarafından
Şaka bi yana nerde yaşıyorsun :) yakınsa çık gel hemen :))
0 oy
(1,763 puan) tarafından

Yani ben en üst katta oturuyordum benim de alt mj yan mı bilemiyorum artık hangisi sigara içiyorlardı yatak odamın penceresini açmak zorunda kalıyordum yazın o kokuyu o rahatsızlığı çok iyi anlıyorum yaz olduğu için insanlar mecbur kalıp kapısını penceresini açıyor ama şöyle de bir şey var siz de tiryakisisiniz birakamiyorsunuz mecbur balkonda iceceksiniz balkonda icemeyecekseniz nerede iceceksiniz sizin açınızdan da durum böyle 

Ama sonuç olarak eğer komşunuz rahatsız oluyorsa bence bkr çözüm yolu bulmalısınız İslam'da komşu önemli ev alma komşu al demişler düşün yanj kadjn nasıl rahatsız olduysa bu kotu harekette bulunuyor senin gibj onun yaptığı da kul hakkı 
(557 puan) tarafından
Kendi evinde de sigara içen var. Her kimse arka balkondan gizli içtiği belli çünkü benim çamaşırların üzerinde küller vardı. Ben gidip bişey demedim o sıkıntı yaratıyo her şeyde. Yanlış mı gördüm bilmiyorum kendisi içiyo sanki. Pencere yansımasından gördüm elinde sigara vardı gibi çırptı ağzına götürdü flan
(1,763 puan) tarafından
Kadın kimle oturuyor kızı falan var mj
(557 puan) tarafından
Onlar kalabalık kaç çocuk var sayamadım. 23 yaşlarında bi oğlu var 19 yaşında kızı var orta okula giden oğlu var bebeği var kalabalık yani
(1,763 puan) tarafından
O zaman ya oğlu ya da kızı gizli gizli sigara içiyor dur kokusu çamaşırlara siniyordur kadjn da sizin ictiginjz sigaralar yapıyor sanıyordur
(557 puan) tarafından
Çamaşırla alakası yok canım iki balkon var çamaşırları hep arkaya asar. Bu balkonda rahat oturamıyorum diyo
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ev kendininse cam yaptır havlasın dursun terbiyesiz
(557 puan) tarafından
Perde taktık canım şu an ona gücümüz yetmez çok uçmuş fiyatları.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 777 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 630 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 562 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 512 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...