0 oy
110 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (981 puan) tarafından
Selamlar kolonya ve isimli cikolata yaptirmak istiyorum ben şurdan yaptirdim memnunum diyeceginiz bi sayfa varsa paylasirmisiniz

6 Cevaplar

0 oy
(1,279 puan) tarafından
Canım ben bebek görmede değil doğum gününde yaptırdım. kilo olarak satılan folya kaplamalı madlen çikolata aldım etiket yaptırmıştım ki kendim tasarladım teker teker yapıştırdım kutu her yerde var ister sepet vs sunumluklarda da koyabilirsin.  Nette çok beğendiğim bir yer vardı hem uygun hem güzel linkini bulunca yoruma ekleyeceğim atölyeli birşeydi ismi.
(1,279 puan) tarafından
Bu arada söz çikolatami Maltepe'de haciserifin şubesine yaptırmıştım netten de yapıyor Hacı Şerif
(981 puan) tarafından
Hazir isimli gelenlerden daha uyguna mi geldi yoksa kendiniz tasarlamis olmak icin mi oyle yaptiniz
(1,279 puan) tarafından
Ben hepsi aynı olsun istedim, etiketi eğer ucuza bastirabilirsen eğer tabi daha uyguna gelir. bizim burda 9o liraydı etiket fiyatı arkadaşımın tadigi ben hallederim demiş 3o- 4o lira gibi bir şey vermiştim Aralık'ta. Farklı biyutlsrda bastılar kolonyaya dikdörtgen çikolataya kare vs.
-Reklam-
0 oy
(1,279 puan) tarafından

image

etiketi sordurabilirseniz güzel olur.
0 oy
tarafından
 Ahh canım çikolata çekti ahaha şaka bir yana internetim bitti şifre lazım kızlar 
tarafından
Kız Allah aşkına hangi operatörsün :D
tarafından
Niye kız Vodofone
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Ay bende çok istedim yaptırmak onu sagolsun eski eşim ne gerek var diye diye hevesimi bitirdi
0 oy
(8,318 puan) tarafından
Hacı serif pahalı ama güzel yapıyo sitesine girip bakabilirsin
0 oy
tarafından
Ben kendim yapacağım hem daha uyguna geliyor hemde daha süslü birşey olmuş olacak 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 183 göst.
29 Kasım 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 368 göst.
0 oy
44 cevap 643 göst.
7 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 521 göst.
23 Aralık 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu