0 oy
252 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Bu babalar gününde eşim ilk kez babalar günü kutlayacak. Kızımızın tam 2. ayı o gün. Kullanılacak bir eşyadan ziyade uzun süre saklayabileceği anısı olacak bir şey yaptırmak istiyorum. Doğum gününde kızından mesaj olan bir çerçeve yaptırdım. Şimdi nasıl bir hediye alabilirim?

13 Cevaplar

0 oy
(5,433 puan) tarafından
Ben giysin diye tişört almıştım :D çünkü giymeyeceği şeyleri kullanmıyo çakmak yaptırdım bı kere öyle sandık bekliyo çalarlar iş yerinde benden durdurmazlar diyo vs vs 
tarafından
Ben de çakmak aldım ve ayni nedenden kullanmadı beğenmedin mi dedim çalarlar iş arkadaşlarım diyor :))
(5,433 puan) tarafından
Ben pek inanmadım bence benim tahminim ikimizin baş harfleri yazıyo birde oppo mu ne diyorlar ondandj
-Reklam-
0 oy
tarafından
Babalar günü ne zmn
(887 puan) tarafından
18 hazirandı sanırım
tarafından
Bizimde ilk babalar günü bakalım sjsj ama galiba gözlük alırım çünkü eşimin gözlüğü kırıldı yanına saat yada tişört alirim
tarafından
Kızıyla birlikte fotografi olan birntisort olabilir ben düşünüyorum
tarafından
Eşim onu asla giymez boşuna yaptırmış olacam ben gozluk sipariş verdim bile yanına pasta yapacaz kızımla
0 oy
tarafından
Ben hamileyim bende alsam mı acaba 
(54 puan) tarafından
Bende oyle muhtemelen dogmus olur o zamana
tarafından
Doğum gününde hamileydim ultrason fotoğrafları ile bur tablo yaptırdım kızından mesaj diye kızının dilinden seni görmek için sabırsızlanıyorum falan diye yazdırdım çok beğenmişti önerebilirim
0 oy
(8,021 puan) tarafından
Biizimde ilk babalar günümüz olacak şuan cüzdana ihtiyacı var yırtıldı deyip duruyor sanırım cüzdan alacağım 
tarafından
Bence bazı yerlerde isimli baskılı yapıyorlar onlardan alın kızınızın ismini falan yazdırın ya da ilk babalar günü hatırası falan diye yazdırın hem ihtiyacı olan bir eşya almış olursunuz hem de anısı olur
0 oy
(252 puan) tarafından
Kızıyla olabir fotosunu ve yanınada bir hediye.cüzdan olabilir saat olabilir.kızıyla çekilmiş bir fotosunu resimli kupa bardak yaptırabilirsin.çay kahve içer içinde.üzerinede güzel bir yazı.ilk babalar günün kutlu olsun babacığım sözü
tarafından
Cüzdan saat falan bunları hep hediye aldım ya. Bardak iyi fikir düşünüyorum ama hem kırılır giderse kötü olur hem de o eskiden bardak baskısı işi yapıyordu şimdi ona baskılı bardak almak tuhaf geliyor:))
0 oy
(968 puan) tarafından
Bizimde ilk babalar günü olacak anneler gününde kızımız adına bana çiçek almisti bende cüzdan alicam geçen aldı kartlikmis hiç biseyi sığmadi üzüldü kaldı öyle onun cuzdanindan alırım kendisine hiç bişey almıyor bize almaktan bare ben alayım dedim yoksa hayatta almaz 
tarafından
Benimki de çiçek aldı :) aslında cüzdan iyi fikir ama benim kardeşim ona kısa süre önce cüzdan hwdiyw etti şimdi ben de alsam saçma olacak
(968 puan) tarafından
İhtiyacı olan bişey alabilirsin canım yaz geliyor tişört olabilir
0 oy
(348 puan) tarafından
Çiçek sepetinde resimli LED lambalar var ya ben onlardan yaptıracağım ikisinin resmini güzel birde babalar günü mesajı 
tarafından
Onları ben de gördük aslında
(348 puan) tarafından
Güzel oluyor canım iki sene önce işiyle alakalı aynı hediyeden almıştım hala çalışıyor yine aldım sanada fikir olsun
0 oy
tarafından
Hamileyken ona isimli termos almıştım o zamanlar almayı düşünüyordu hem ihtiyaç hemde isimli olunca almıştım
tarafından
Aslında güzel fikir ama termos tarzı şeyleri hiç kullanmıyor bize biraz boşuna olur
0 oy
(244 puan) tarafından
Bizimde ilk babalar günümüz burda bekleyeyim 
tarafından
Bakalım:)
0 oy
tarafından
Bende burda durim esiminde ilk babalar günü
tarafından
İnşallah güzel bir şey buluruz
0 oy
(7 puan) tarafından
Bence kızının saç telinden tesbih yaptırabilirsin çok güzel oluyo hem manalı değerli bi hediye olur.
tarafından
Henüz pek saçi yok yavrumun keltos biraz :))
(7 puan) tarafından
Hmm başkada aklıma bişey gelmedi valla
0 oy
(1,011 puan) tarafından
İlk babalar gününde benim oğlumda 3 aylıktı canım. Elinin olduğu kum baskılı gibi bir çerçeve yapmistim ve anlamlı 3sayfalik bir yazı yazmıştım. Hatta eşimi ağlamıştım bile o yazı ile hala kendim çok duygulandım okudugumda :) Bir de pasta yaptırmıştım uzerine "İLK HECEM SEN OL BAA-BAA"  yazdırmıştım. 
tarafından
Nerede yaptırdınız acaba gerçekten çok güzel fikirmjs :)
(1,011 puan) tarafından
Çerceveyi aldım el izini kendim yaptım canım hangi malzemeleri kullandım el izi kumu için hatırlamıyorum ama netten arastirabilirisin. Yazıyı da kendim özel yazmıştım. Pastayı çiçek sepetinden yaptırmıştım yazı ile :)
0 oy
(177 puan) tarafından
Biz ilk bebeğimizi kaybettik doğumda maalesef. İlk anneler gününde eşim kutladı sen de bir annesin diyerek ben de aynı şekilde onun babalar gününü kutladım bizim için çok acı geçmişti. Diğer insanlar bebeğimiz uanimizda olmadığı ickn kutlamaya gerek olmadığını düşündü demek ki çok üzülmüştüm. Eşim böyle günleri pek sevmez kutlamayı ama ben ona güzel bir hediye almak istiyorum bana da fikir olsun aklimda hiç bişey yok çünkü 
tarafından
Allah rahmet eylesin. Bizim de bir kaybımız oldu erken dönemde geçen sene. Anneler günü çok ağlamıştım  ama Allah tekrar bağışladı. Şu an siz anne babasınız o sizi izliyor bekliyor ben kendime hep bunu söyledim. İki çocuğum var biri yanımda değil beni izliyor inşallah

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 237 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
6 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
24 Kasım 2023 Aile kategorisinde Fairytalee (2,398 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.