0 oy
261 göst.
Aile kategorisinde (601 puan) tarafından
Annem çok ezildiği için piskolojisi bozuk benimle yakın olanıyor ilaçta içmek istemiyor yan etkileri varmış diye.Sizin annenizle aranız nasıl kızlar sıcak mı

22 Cevaplar

+2 oy
(392 puan) tarafından
Çok şükür aram iyidir annemle❤️inşallah herkesin de öyle olur kuzum 
-Reklam-
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Sen post açıp açıp cevap vermiyorsun sinir oldum sabahtan beri 3 u postun cevap yazdım dönmedin 
(6,441 puan) tarafından
Ay nehir yaaaa hahahhaja
(7,121 puan) tarafından
Vallah kız soruyor gidiyor
+1 oy
(48,496 puan) tarafından
bizim annemle kusmelerimiz meşhur küstük bugun barisir gibi olduk☺️
0 oy
(13,889 puan) tarafından
İyi çok şükür canm annene üzüldüm yanında ol hep eglendir elinde değildir unutamiyorudr 
0 oy
(1,540 puan) tarafından

Kankişkom annemmmm küseriz barışırız dertleşiriz o benim en yakın arkadaşım Allah başımdan eksik etmesin cennet kokulumu <3

0 oy
(6,836 puan) tarafından
Benim annemde çok çekti valla ilaçta kullandı bıraktı da çok sorunlar yaşadı gençliğinde ben çocukken hep bende çıkarmış gücü bana yetmiş ama sağolsun şimdi iyi yani fena değil bazen kırıyoruz birbirimizi ama anne kizarasinda olur öyle şeyler 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Çok şükür çok güzel. Günde 3 4 kez telefon da konuşuruz haftada bir iki ben giderim yâda o gelir 
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Benim annemde sıcak bende ama evlendikten sonra daha çok bağlandım yada o da çalışıyordu bende vaktimiz mi yok mu bilmiyorum şimdi ki aklım olsa yıllık izinlerimde onuda alır tatile giderdim yada ehliyeti erken alır araba alır kiralar gezer gezdirirdim çok kavgalarımız da oluyordu tabi küslüklerimiz ama hep çok iyi anne oldu başka annenin bilmemesi gereken duymaması gereken herşeyi söylerdim sırrımı hep bilirdi yanımda destekçim olurdu iyi mi yaptı kötü mü bilemem ama yoruldu yıprandı zaten babam da iyi biri değil hep dövdü hep sövdü bazen saf gibi davranıyor dayaklardan bence bide emekli memur annem hâlâ babama bakar hala kendi maaşı doğru düzgün eline gelmez abim desen karısının aklıyla yukarı çıkıp inmez bende anneyim zormuş çok zor
0 oy
(531 puan) tarafından
İyi gayet canım maşallah ama senin annenin elinde olan birsey değil çünkü benim teyzemin de psikolojik problemleri vardı kuzenim ona karşı hep tepki gösteriyordu yakın olamadıkları için ama teyzem psikiyatriye gitti ilaç kullandı düzeldi şükürler olsun 
0 oy
(2,369 puan) tarafından

İyi gibiyiz dışarıdan et tırnak ama içi beni dışı eli yakıyor açma yaralarımı 

Beni öyle derinden yaraladiki anlatamam ben 
Düştüm birde annem vurdu 
Onu çok seviyorum ama kalbim 
Hiç düzelmiyor affedemiyom 
Onu Allah affetsin 
(12,893 puan) tarafından
Bir anne ne yapabilir ki öyle :0
(2,369 puan) tarafından
Nemi yaptı bebeğim amaliyat olcak hiç bilmediğimiz bir şehre geldi bizimle size destek olacağım dedi ve o gün uyudu kardesimde uyudu oda biri restorantlar da yemekler kahveler biri evinde misafirler yokmuş gibi davrnamalar hakkımı helal etmiyorum
Ben yapistim.hastane köşelerinde gözüm yaşlı kaldım kaldıran annem ablam yoktu  çocuğum şuan iyi herkes iyi can ciğer ama.ettiklerini cekiyolar
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Çok şükür annemle de babamla da çok sıkı fıkıyız, Allah basımdan eksik etmesin, varlıklarına bin şükür..  günde 1 er kez konusmazsam mesajlasmazsam içim içimi yer günüm kötü geçer..
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Çok şükür annem bana hiç annelik yapmadı. Hep arkadaştık. Her şeyimi rahatça söylerdim. Hiç yargilamazdi. Evlendikten sonra ister istemez ben kendi ailemin sirlarini sakladım. Ama yine de her zaman destektir. Sadece tek sorun çok mükemmeliyetçi. Mükemmel yapmadığım bir iş yüzünden yüzünü düşürür.
0 oy
tarafından
En yakın arkadaşım Annem
0 oy
tarafından
Annem benim elim ayağım iyi günümde kötü günümde her zaman yanımda Allah başımdan eksik etmesin 

Ama biz anne, kız bazen çok tartışırız :) 

Mesela ben rahat bir yapıya sahibim annem daha tertipli, düzenli birşeye taktığı zaman sürekli söyler evime gelir o niye orada bu niye burada gibi gibi yorumlar bu huyunu hiç sevmiyorum 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Görüşmüyoruz hiç annelik görmedim ama keşke diyorum keşke iyi bir anne olsaydı 
0 oy
(3,257 puan) tarafından
İyidir. Yani öyle çok sıcak değiliz ikimiz de soğuk insanlarız. Ama bir sıkıntımız yok. 
0 oy
tarafından
On numara tabikide annem hepimizlearasi iyidir anneyle arasi kötü insanın nasıl olurki
0 oy
tarafından
Walla ben anneme hiç bir sorunumu anlatmam sonra çok kafasına takıyor günlerce uyumuyor. Kendine dert ediyor ben takmıyorum o kadar çok. 
0 oy
(246 puan) tarafından
Şöyle diyeyim annem de çok ezildi ilaç ta kullanıyor yıllardır çok dönük bir kadın.yani öyle beni aman aman düşünmez birşey olsa üzülür eminim.ama hasta kadın birşey beklemiyorum cunki kendisi gün yüzü görmemiş anam.saygida kusur etmem arar ilgilenirim.beklentiye girmiyorum.ama keşke iyi olsaydı zor zamanlarinda dimdik yanımda olsaydı.ama dediğim gibi olamıyor çok normal görüyorum.evlat olarak bizim daha sıcak yakın olmamız gerekiyor.
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Ne kadar uzak olursak o kadar iyi oluyor aramız 
(13,824 puan) tarafından
Ins baslamaz canim kotu haber bizim de 20 gun sonra baslamisti:)
(8,777 puan) tarafından
Hatim indirmeye başlayayım o zaman böyle kalsın diye çok rahatım ben böyle yaa keyfim bozulmasın:))))
(13,824 puan) tarafından
Kiz dur dahaa cokkkk degisecek sen hepsine hazirla kendini artik maraton basladi:) saglik olsun da bundan sonra rahat yok:)
(8,777 puan) tarafından
Hazirlansam iyi olcak sanırım:))))
(13,824 puan) tarafından
Evet yani oyle hemen bozuldu diye modunu dusurme:) daha cok duzelir bozulur :)

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 465 göst.
27 Haziran 2021 Aile kategorisinde Ketum (447 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 445 göst.
2 Mart 2023 Aile kategorisinde sweetlady (601 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 435 göst.
24 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 295 göst.