0 oy
465 göst.
Aile kategorisinde (447 puan) tarafından
Anne olduktan sonra annenizlr aranız nasıl merak ediyorum ben hiç yaşayamicam 

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şimdi iyi şöyle böyle yazsak senin iyice moralin bozulcak
(447 puan) tarafından
Yok yok olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Annem menopoza girecek sanırım çok huysuz bu aralar herşeye tamam diyorum çaresiz dediği lafı demedim diyo tamm anne diyorum napim idare eder diyeyim 

tarafından
Benim annemde öyle oldu yaa baya şişti bideee doktora gidecem gidecem diyo hep aksatıyoo senin annen kaç yaşında canım
tarafından
50 yaşında canım
tarafından
Benim annem 45 yaşında canım
tarafından
Kız daha erken değilmi
tarafından
Evet aynen erken ama işte hep aksatıyoo en son ben alıp götürecem onu ya
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kavga kıyamet valla :D 
(447 puan) tarafından
O derece neden yav
(25,224 puan) tarafından
Ben temizlik konusunda hassasım baya onlarda değil. O konuda çıldırıyorum ve genelde o yüzden kavga ediyoruz
(447 puan) tarafından
Kavga konusu sence de çok sey degilmi :)))
(25,224 puan) tarafından
Benim için önemli mevzu:)
0 oy
tarafından
Annemle mi? anne olunca anneme karşı nefretim bir kere daha artı benden uzak Allah'a yakın olsunlar kimle en ufak kan bağım varsa
(447 puan) tarafından
Aaa neden ki
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Yıllardır konuşmuyorum 18 yıl aradan sonra buldum konuştuk 1 sene kadar sonra tekrar konusmuyoruz
(447 puan) tarafından
Neden ki niye gitmiş
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Çokta birşey farketmedi çünkü annem benden daha çok çekmiş babamdan dayak aldatma yok ama ruh gibi bir adam yani
(1,790 puan) tarafından
Amin kuzum çok sağol
(1,790 puan) tarafından
Senin annenin de mekanı cennet olsun inşaallah umarım kayınvaliden iyi bir anne olmuştur sana canım
(447 puan) tarafından
En acısı o zaten
(1,790 puan) tarafından
O zman evladınla yoldaş ol sende canım o da kendi annen gibi kendinden bir can ve Rabb'im var yanında her zaman unutma
(447 puan) tarafından
Oyle zaten annem öldükten sonra çok çektim her açıdan evledım yine tabi ben herseyi anneme bağlıyorum o olsa izin vermezdi bu yaşananlara kızım ana rahmine düştü başladım konusmaya
0 oy
tarafından
Niye olamayacaksın yanlış anlamasan 
(447 puan) tarafından
Annem vefat etidr ben 11 yaşındaydım
tarafından
Mekânı cennet olsun
(447 puan) tarafından
Aminn canım
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Bende anne yok maalesef olsada pek birsey değişemezdi sanirim
(2,969 puan) tarafından
Bende delirmeyim diye aylar sonra soyledi esim. Bende o an deseydin ya agzinin payini vereydim dedim. Lohusaydin kotu olma diye demedim dedi
tarafından
Maşallah canm kocan düşünceli
(2,969 puan) tarafından
Allah razi olsun o benim herşeyim
tarafından
Allah başından eksik etmesin cnm
(2,969 puan) tarafından
Amin canim sağolasın :)
0 oy
(356 puan) tarafından
Annem bitanedir rabbim başımızdan eksik etmesin 2 çocuğum var hala bebek gibi sever beni arkadaş gibi sohbet ederiz yeri gelir tartışırız ama güzel tartışma canım annem iyiki var torunlarınıda çok sever senin ki rahmetli mi öldü cnn allah mekanını cennet eylesin öyleyse hepimiz ölecez 
(447 puan) tarafından
Aynen canım rahmetli oldu ama sanki annem olsa anlattın gibi olurdu
0 oy
tarafından
Cok iyi Allaha şükür 
(447 puan) tarafından
O acıdan demedin ya neler oluyor anne oldun annen yaşıyo
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Çoook bağlıyım halada öyle o olmazsa biterim günde en az 4 5 kere konuşuruz annem gibi mükemmel olamadığım için sırf mükemmelletçiliğim yüzünden psikolojik destek aldım o derece çünkü annemin bize verdiği değer hoşgörü bambaşka çevreden de hep annemi övdükleri için kızımı büyürken eksik olduğumu düşünüp psikolojim bozuldu 
(447 puan) tarafından
Aynısı bende de var herkes ornek verir ama benım annem vefat etti için sanırım hoşuma gidiyor onun gibi olmaya çabalamourlö
(1,120 puan) tarafından
Benim için de zor ama kendime zarar yani
(447 puan) tarafından
Untmamalısın çocugun un yanında olupta onu seven her anne mükemmel
0 oy
(2,280 puan) tarafından
Eh işte  idare eder ne iyi ne kötü yuvarlanip gidiyoruz 
(447 puan) tarafından
Güzel bunda şükür
(2,280 puan) tarafından
Aynen canım buna şükür
0 oy
(924 puan) tarafından
Annemle aramız çok iyidir bekarken o yorukmasin diye hergun temizliğe gittim onunla o bizim için çabalıyor destek oldum oda bana gelin olurken fazlasıyla yaptı herşeyimi  şuan bile maddi manevî destekcim Allahım başımdan eksik etmesin 
(447 puan) tarafından
Aminnn valla ne güzel boyle şeyler duymak Allah hiç ayırmasın
0 oy
(262 puan) tarafından
Annem sorumsuz vurdumduymaz bencil bir kadın.hic bi zaman yanımda olmadi.2 ablam var hep onların yanında.bana sanki camiden bulunmuşum tavrı yapıyor hep.nikahimda 20 dk durdu gitti babamla.2 ablam var 2 side aynı mal.onlsr hiç gelmedi nikahıma düğünüme.ailemden kimse gelmedi düğünüme.hamileyken 2 kere geldi annem 1 saat oturup çayını icio defoldu.hayatimda hicbir faydası olmadi .sevgisini de hissetmedim.hic annem.gibi hissetmedim.ablamlarda aynı onun gibi.onlar ev hanımı ve boşanmışlar.ben memurum ve mutlu bir evliliğim var diye kıskanıyorlar.dogum yapacağım 15 gün sonra kimseye haber vermicem.zaten gelmezler.yazik....insan ister ki ailesi sahip çıksın bebeğine baksın.ne bileyim bir torununu sevsin saysın.esimin ailesi daha beter.ne kendi ne eşimin ailesinden yüzüm gülmedi.hepsi uzak olsun tek dileğim bu.ck şükür ki eşim ile çok mutluyuz.
(447 puan) tarafından
Kıyamam canım ya inan bana etrafında seni üzecek yuvana golge düşürecek kimse olmasın zaten anne abla abi baba kim olursa yuvanfa elhamdülillah mutlusun ya oşmyıversin onlar
(262 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(478 puan) tarafından
Ben öyle polyannacılık yapmayacağım anne olursa anlarsınlar falan. Annemi tabiki çok seviyorum ama bebeğim olduğundan beri eskiden anne olanların çoğunun bebekleri için doğru annelik yapmadığını düşünüyorum. Bizleri büyütme şekilleri, verdikleri eğitimler, yedirip içerdikleri, maruz kaldığımız kişiler veya ortamlar... Madem çok işleri vardı arada neden çocuk yaptılar ki ? Ben bebeğim olduğundan beri her şeyi doğru yapmak için çok çabalıyorum. Tamam her şeyin doğrusunu öğrenmek bu kadar kolay değilmiş o zaman ama en azından biraz daha fazla ilgi alaka olabilirmiş ki bunu söyleyen ben çok agrasif bir kız çocuğuydum. Dediğim dedik falan benimle çok uğraşıp ilgilendiler ama kesinlikle benim yapmaya çalıştığım anneliğin zerresini göremiyorum eski annelerde. Aramız çok iyi ama çocuğuma falan karıştırmam kesinlikle ben ne dersem odur. Annem ve kayınvalidem de karışmaz. 
(447 puan) tarafından
Dogrı haklısın Bi yönden başka bir bakış açısı ama ben sevgi haricinde onlar kayınvalidrm anneden ogrenmişler herseyi yalan yanliş tıpkı bize suan dayatılan gibi.. Sevgiyi de onlarin gözlerime girebilmek için bize heba etmişler rahmetli annem o kadar degildi tek kızdım şımarıktım tekne kazıntısıydım o yüzden biraz farklıydı benım hayatım
(478 puan) tarafından
Ya böyle deyince seni çok şımarttık ondan böyle falan diyorlar:) ben de tekne kazıntısıyım.
(447 puan) tarafından
Bende şımarıklık yapıyorsun diyom o zaman :)))))
0 oy
(2,368 puan) tarafından
kotu kotu kotu
(447 puan) tarafından
Neden neden neden
0 oy
tarafından
Anne olduktan önce de sonra da durum aynı . Annem olsun yanımda gerisi fasa fiso
(447 puan) tarafından
Yaaa mükemmel
tarafından
☺️☺️❤️
0 oy
(1,161 puan) tarafından
annemle   hic aram olmadi. ben onu cok severim. asla  burakip gidemem. ama  bana cok cektirdi. simdide  bir kizim var. baskasinin torunu gibi davranir. hic    bir  gun bile  yarim saat karsisina  alib oynadigini gormedim sadece uzakdan sever.   beni sevmez. erkek kardeslerimi daha cok duskun.  ama  her kes anneneme  sana kalan kizin olacak hep der. bana  nasil davranirsa  davransin nedense  annemi cok seviyorum. ona  olan kalbimdeki boslugu boyle  dolduruyorum
(447 puan) tarafından
Bu şey gibi annesinin dayagından annesine sıgınan çocık
(1,161 puan) tarafından
oyle de denile  bilir
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Çok çektirdim hani  ergen derler ya tamamen ergendim .

Kapı vurmalar,kalp kirmalar.

Ama şuan öl dese ölürüm iyiki var
(447 puan) tarafından
O ergenlik donemindr yapmayan yohtrı Bee bende başkasına kızardım hıncımı alıdım pişmanım
(25,224 puan) tarafından
Merveninki ergenlik seğik edepsizlik :D püü sana
(13,702 puan) tarafından
Nalet olası uyanmış :D
Sen bilmezsin ergenlik nedir selin,
Unutmuşsundur

1800lere dayanır senin ergenliğin :D
(447 puan) tarafından
:))))
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Doğumdan sonra çok yardımcı oldu maddi manevi yanına taşındık birlik şuan ama 35 yaşındayım hala beni yönetmeye çalışıyor. Bir de kavgasız gürültüsüz gün geçmezdi eşim de bir o kadar sakin inan evimdeki huzuru özledim. Nerde çalışmak istediğime bile hala o karar vermeye çalışıyor. 
(447 puan) tarafından
Oooo yonetmek mi bilmiyorum ama en iyisi olsun istedi içindir
(13,202 puan) tarafından
Öyle de ben mutlu değilim onun istediği yerde

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 262 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde sweetlady (622 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 352 göst.
0 oy
25 cevap 389 göst.