0 oy
423 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,270 puan) tarafından
Kızlar yarına ne yemek yapacaksiniz? Evde kıyma et yok sebze de pek yok kabak haricinde. Tavuk marketten alabilirim en fazla ama sulu yemek istiyorum Ne yapsam ya siz neler yapacaksınız?

25 Cevaplar

+1 oy
(48,389 puan) tarafından
nohut yaptim bugun onu yerim
-Reklam-
0 oy
(7,632 puan) tarafından
Kız daha dur :) Bi kahvaltı yapmadık :)) 
(1,270 puan) tarafından
Oooo erken kalkan yol alır cnm şimdiden plan yapmak lazım :)
(7,632 puan) tarafından
Bu saatte yarını düşünemem kuzum ya beynim eror veriyor yemek denilince :)
(1,270 puan) tarafından
Ben her gün yemek yapmıyorum cnm çalıştığım için annemlerde falan yiyoruz genelde yarın evdeyim o yüzden heyecan yaptım hahaha
0 oy
(7,867 puan) tarafından
Yarın evde yokum Allah'ım sana şükürler olsun Yarabbel alemin:)) dünde yoktum :))
(1,270 puan) tarafından
Ohhh en sevdiğim :) ben yarın akşama kdr evdeyim plan yapmam lazım
(7,867 puan) tarafından
Bulursun cnm daha sabah bile olmadı:))
(612 puan) tarafından
Evde yemek yemeyince huzursuz olan bı ben miyim:) çocuğum misafirlikte ekmekten başka pek bişey yemedigi için içim rahat etmiyor öyle olunca da bı yerlere gitmenin hafifligini hissedemiyorum
(7,867 puan) tarafından
Ben babamlara gidecem cnm bazende kız kardeşlerime giderim kaynanamada bunlar dışında biyerlerde bende pek yemek yemem
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Kız dur daha strese sokma beni akşam yemeğini  yeni yedik
0 oy
(7,506 puan) tarafından
Biber ve lahana dolması düşünüyorum bakalım 
0 oy
tarafından
Yarın belki misafirim gelir ona göre tavuk patates biber falan atarım fırına yanına da pilav taze fasulye ve mercimek çorbası yaparım tatlı da revani bu kadar ☺
tarafından
Hahahaha eşşek paklasi mi tövbeee nimet ama Allah affetsin midem bulanıyor ismi de tam ona göreymiş ama biz bir pakla ekmiştik bahçeye eşim yaptı soğanla falan suyuna da dereotu mu ne onu koydu işte üstüne de yoğurt falan mı döktü neydi hiç sevmedim onuda offf ☺ burda sadece kanlıca mantari ıslama ve etli ekmek sevdim ☺☺☺
tarafından
Ablacım misafirim yan komşu teyzem gelecek inşallah ☺ onunla vakit geçirecez yaa Abla burda taze fasulyeye demiyorlar başka bir şey var böyle dikenli gibi üstü evet o da.ayni taze fasulye gibi ama değişik bu biz bir sene eşim bahceyede ekmişti
(4,986 puan) tarafından
Teyze kafandansa iyi kuzu
Benim eski evde karşı komşum yaşlı teyzeydi sabahları kahvesini alır gelirdi hadi bir kahve yapta icek derdi otururduk saatlerce sohbet ederdik çok severdim onu
Paklanizi yemeden sevmedim ☺️
tarafından
Hahahhaa yakin olsaydıkta gönderseydim abla belki severdin ☺ ayyy çok severim abla o da aynı şekilde kızım der bana Allah senden de ondan da razı olsun bugün de oy kullanıp geldi hemen oturdu bir kahve yapayım dedim hade yapta içelim diyor evde yapiyorum hiç tadı tuzu yok dayina da diyorum kızımın daha lezzetli oluyor diye  ☺ Rabbım hep iyi insanlarla karşılaştırsın abla yaa ne güzel
(4,986 puan) tarafından
Öyle bir anlattinizki hiç yiyesim yok valla ☺️☺️
Yaa ne güzel sana bir ses işte kuzum
Rabbim seninde hayirlisiyla tez zamanda rızkını kaldırsın başka güzel bir memlekete insallahhhhh
Amiiiinnnnn
0 oy
tarafından

Kabağı mücver yap yanına bir çorba yap 

Tavuğu da baharatla kızart mis

Yarına ne yaparım henüz karar vermedim 
(1,270 puan) tarafından
Sağol kuzum o tarz bir şeyler yaparım muhtemelen ama eşim de sulu yemek seviyo yaaa:)
tarafından
Tavuk sote yap sulu :D hahahah
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Patates soğan varsa tavuk al haşlama yap 
0 oy
(1,406 puan) tarafından

Ay sırf su soruyu düsünmekten otelde yaşamayı istoyorum yaaa:Ddaha düsünemedik bugunu zor atlattik bacim

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Yarina manti yapmayi dusunuyorum
0 oy
tarafından

Fikir olsun diye posta girdimde herkeste aynı sorun :D

0 oy
(392 puan) tarafından
Eşim görevden gece gelecek diye sarma sardım,et suyuna mercimek çorbası yaptım kaç gündür dağın başında yatıyordu hasta dedim uyi gelir,tavuk dogradim sote yapacaktım aradı gelmiyorum diye...

Corbam var,sarma pisti,yarında sote yaparim yanina bide pilav yeter...❤️
0 oy
(2,033 puan) tarafından
Taze fasulye dilimledim yarın onu yapcam Allah nasip ederse bide plav :) 
0 oy
tarafından
Yarına ekmek arası köfte ve çorba yapcam inşallah.
(1,270 puan) tarafından
Bnm bugünkü menümdu afiyet olsun canım:)
tarafından
Sagolasin
0 oy
(2,499 puan) tarafından
Taze fasulye pilav cacık yapıcam kısmetse canım 
0 oy
(531 puan) tarafından
Sulu Patates yap tavukta atabilirsin içine bezelye varsa bezelye de koyarsın lezzetli olsun diye yanınada pilav güzel gider.
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Patatesli kuru fasulye yesil mercimek yemegi ve corbaa yaptim yarina da yensin artik
0 oy
(911 puan) tarafından
Kulak yapcak annem.sagolsun :D bide yogurtlu bakla 
0 oy
tarafından
Yeşil fasulye ,nohutlu pilav cacık tavuk mantar çorbası birde karamelli muhallebi yapacağım yarın misafirlerim var çünkü:)) olmasaydı mantar çorbası ve fasulye pilav salata yapacaktim:)
0 oy
tarafından
Yeşil fasulye ,nohutlu pilav cacık tavuk mantar çorbası birde karamelli muhallebi yapacağım yarın misafirlerim var çünkü :))

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 16 göst.
20 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 294 göst.
13 Şubat 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
64 cevap 1,048 göst.
23 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 475 göst.

377,297 soru

11,291,071 cevap

34,706 kullanıcı

...