0 oy
1,041 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar merhaba 21 yaşındayım ve 3.ye gebeyim kızımın biri 2 yasında digeri 1 yasında bu gebeligi istemiyorum ama sonlandirmak da istemiyorum bakamiyacagin cocugu da dogurmak istemiyorum diyeceksiniz ki madem istemiyordun neden korunmadin inanin ki spiral taktirdim kanamam hic durmadi dogum kontrol hapi kullaniyordum ve geri cekilme yontemi yapiyordu esim o halde hamile kalmisim

51 Cevaplar

+4 oy
(273 puan) tarafından
Yapılacak bise yok hayırlı olsun  nasibi varmış o çocuğun sakın zarar vermeyi düşünme Allahin takdiri olmuş 
(1 puan) tarafından
Zarar vermek isteseydim simdiye kadar coktan vermistim zaten rabbimin bildigi var demekki diyorum ama cok korkuyorum bakamazsam diye
-Reklam-
+2 oy
(988 puan) tarafından
Olan olmus canım bosver bakarsın Allah o gücü kuvvetj verıyo emın ol 25 yaş 3. Hamıleyım bende :)) 
(852 puan) tarafından
Hay maşallah canimmm yaaa.benim yaş 30 daha 2 yaşında bir kızım var ...mesleğimi elime almak istediğim için yapmak istemiyorum çünkü bir tane dogurursam daha da alamam mesleğimi elime ...bakanım falan xa yok maddi durumda yok .ustelikte esimde istemiyor şimdilik. Ama bazen ben istiyorum yaşım da var baya bir tane daha olsun diye ama işte...
+1 oy
tarafından
Canım ikisinden birini tam yapmamışsij yoksa ya hapı icmedin ya esin içine bosaldi
+1 oy
(1,278 puan) tarafından
İkiz gibi büyürler işte kucuguyle yardımcı olacak biri var midogumdan sonra 
+1 oy
(9,550 puan) tarafından
Destekçin varsa dert etme canım 
+1 oy
(7,924 puan) tarafından
Okadar koruma yöntemlerinde nasıl olur ya ? Hem hap diyosun hem sprial diyosun bence bazen salliyosunuz yanlış anlama ama imkansız yani bu kadar korunurken şaşırıyorum.
(888 puan) tarafından
Bisey soracağım siz Allah vergisi diye birsey duydunuz mu ? Bunu anlatamıyorum bi türlü ya tüplerini başlattığı halde hamile kalanı duydum ben
(4,431 puan) tarafından
Valla bacım Allah verecek olduktan sonra nereni.baglarsan bağla veriyor nasip ya ama o evlat sana nasip değilse kendini parçala istersen kalmak için kalamazsin hamile evet tedbir önemli alıyoruz hepimiz ama Allah ol dedimi olur yani
(4,431 puan) tarafından
İllaki kacmadn tabiki olmaz demek istediğim başka birseydi ama Allah vermedikten sonra her kaçan sperm de hamile bırakmıyor:)
(7,924 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir o sperm kaçması kimisi kalmaz kimisi kalır :D zevk suyundan bile kalan varki.
(4,431 puan) tarafından
Ay evet anneannem de öyle derdi bazısi kokusundan kalıyor diye:D
+1 oy
(1,316 puan) tarafından
Demekki hapı doğru kullanmamışsin ay sonra kullandım demeyin ya yüzde birlik dilimde hep bu platformda hapla hamile kalanlar onun saati bile geçmeyecek hergun aynı saat geri çekilme bir yöntem değildir diye artık kör cahil bile biliyor korunarak hamile kaldım demeyin ya demekki yaptığınız yanlış birşey var 
+1 oy
tarafından
Korkunç bir durum cidden tavşan gibi üremek
(563 puan) tarafından
Hele bide o yaşta daha kendi çocukken Allah esirgesin
0 oy
tarafından
Evet korundugun halde olmuş yapicak bişey yok hayırlısıyla gelsin 
0 oy
(565 puan) tarafından
Rabbım yardımcın olsun bacım işin çooook zor bende senın gıbıym cocuklarımın araısnda 1 sene var sadece ve 3 olacak dıye odum kopuyor 
0 oy
(415 puan) tarafından
Canım korunmayıp hamile kalan ve ben napicam diyen insanları da gördüm ona tahammülüm yok madem ki istemiyorsun niye önlem almazsın.... ama seninki öyle değil bi çok yöntem denemişsin vardır bunda da bir hayır kötü düşünme nasibi olmasaydı rahmine düşmezdi Rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah 
0 oy
(650 puan) tarafından
Allah kolaylık versin olacağı varsa her şekilde oluyor işte
0 oy
(17,718 puan) tarafından
Korkunççççççç
(6,053 puan) tarafından
Hahaha Allah canini almasin guldum
(17,718 puan) tarafından
Gülme kız valla kabus gbi
(6,053 puan) tarafından
Yorumuna guldum kiz
(6,053 puan) tarafından
Yorumuna guldum kiz anse
0 oy
(48 puan) tarafından
Çocuk rızıkla gelir herşeyi denemişin olmuş demekki bunda bir hayır var bende çok istiyorum ama rabbim elimden aldi kalbi durdu isyan etme hiç hayırlısı olsun
0 oy
(565 puan) tarafından
Ayrıca gebe kaldıgını nasıl anladnn
0 oy
tarafından
Bebek rizkiyla bereketiyle gelir canım olan olmuş artık rabbim onu nasip etmiş sana ananemde 7 çocuk doğurmuş en küçük dayımı aldırmak istemiş ama büyüdüğü için karında almamuskar doktor ananeme bak gör bu çocuk bakacwk sana demiş öylede olmuş hayirli evlat olur İnankı sıkma canını banada dua et bebegim olsun 
0 oy
(812 puan) tarafından

Erkek misin 17 dk önce kaydolmussun dalga mı geçiyorsun:ermm:

tarafından
Kız bunda dalga geçilecek ne var.
0 oy
tarafından
Ahh bacım yaşında çok gencmis daha Allah kolaylık versin tuplerini baglat derim bu saatten sonra 3 çocugun olucaksa bu yaşta daha çocuğun olur ilerde sen bilirsin yine ama gerçekten çocuk büyütmek çok zor üçüz gibi büyütüceksin onları Allah yardımcın olsun 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Nasibi varmış çok da gençsin Allah yardımcın olsun 
0 oy
(351 puan) tarafından
Bakarsın Allahın izniyle hiç öyle düşünme ikiz üçüz bebeği olanlar var annenler yahut kayınvaldienler yakınsa yardımcı olurlar Allah bi kapı açar o kadar tedbire rağmen olduysa demekki Allahın bi bildiği var doğumların normal miydi cnım

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 155 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Yagmur06 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 815 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu

379,120 soru

11,348,882 cevap