0 oy
724 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
Bebegınız mama alıyorsa ve bitane daha oğlunuz varsa

48 Cevaplar

+3 oy
(48,652 puan) tarafından
gitmezdim ilk ekmek almaya ciktigimda bes aylik falandı dunya turu gibi gelmişti ☺️tatile hic gidemem
(4,153 puan) tarafından
2 aylik aldim tatile gttim:)) kabus gibiydi ama esimle nobetlese yuzduk:))
(48,652 puan) tarafından
bebegi birakip gitmezdim. kizimin bebekligi.zordu.gazdan.sabahliyoduk hep kolikti tuvalete zor gidiyodum bide uyumayan bebe yapmisiz kafeye gidemiyodum ki tatile gideyim☺️
(7,410 puan) tarafından
Aynen valla bende gidemem canim ya. Abooo kurban olsun annesi nasil birakayim☺ suan dusuncesi bile icimi acitti valla
(48,652 puan) tarafından
napiyor benim sari kuzularim❤️
(7,410 puan) tarafından
Oglusum hastaydi bayramdan beri zor duzeldi teyzemiz. Tam iyi oldu simdide 3 gecedir uyku yok dismi çıkaracak napacak. Elosum prensesim nasil benim guzel kizim❤
-Reklam-
+1 oy
(2,692 puan) tarafından

4 yaşındaki çocuğumu bile bırakmam. 

Çocuk sahibi olan kişilerin, çocuklarla etkinlik yapma değil de çocukları nereye satsam da yalnız takılsam sevdasına, bi anlam veremedim gitti. Eşim yemeğe dışarı çıkalım çocukları anneme bırakalım deyince bile, yazık ya onlar da farklı mekan pek görmüyor onlarla gidelim diyorum. Aklım onlar da kalır, onlar da yeseydi bundan derim. Velhasıl birlikte mutluyum ben <3

+1 oy
tarafından
Bunu düşünmek bile çok üzücü.. Diğer çocuk ne alaka anlamadım birinin gönlü olacak diye diğeri daha 2,5 aylık anne den uzak mı kalsın yani Bi anne olarak bunu düşünmüş olman bile çok tuhaf üzgünüm 
(98 puan) tarafından
Sordum ben sadece
(2,692 puan) tarafından
Sadece sordum diyorsun ama öyle değil işte. Çoğunluk git tabi ki dese gideceksin yani. Neden bu kadar rahat bi anneyim, diye kendini biraz sorgula bence. Anlam veremiyorum çünkü. Ben ikinci doğuma giderken ilk çocuğum 16 aylıktı. 2 gece ayrı kalacağız diye aman Allahım ne streslere girdim. Ne önlemler aldım kendimce. Aklımdan bi an çıkmadı. İmza verip çıkmayı teklif ettim kabul etmedi doktor. Yoksa her şeyi göze alıp çıkacaktım. Kaldı ki tatile gitmek...
tarafından
Ben de şöyle hissettim bayanda zaten Bi karar vermiş ama vicdanını rahatlatmaya çalışıyor.. Bu benim düşüncem  içini kendi bilir..
0 oy
(15,656 puan) tarafından
Gittim diyelim yani o tatil tatillikten çıkar çünkü ruhen orda beynen çocuklarda olur aklım ve bebeğin çok küçük üstelik 
(98 puan) tarafından
Eşim bılet alımış gelemem dedim ama küfür etti
(15,656 puan) tarafından
O zaman bebeğini de götür eşin de yani sormadan
(98 puan) tarafından
Hasta olurmu
(15,656 puan) tarafından
Olmaz canım dikkatli olursan
(981 puan) tarafından
Annenide gotur
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Tabi ki hayırrrr o kadar küçük bebek anneden ayrı kalır mı hiç 
0 oy
(1,752 puan) tarafından
Tabi ki hayır. 2.5 aylık ya mama alsa bile bana benim ilgime şevkatime ihtiyacı var.. 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Asla gitmem.. 
0 oy
tarafından
Benden bile iyi bakar belki ama yinede bırakamam 1 2 saat bıraksam bile aklım kalıyor yapamazdim şimdi 3 yaş olacak yine tatil bırakmam gerçi 
0 oy
(486 puan) tarafından
Hayır gecen sene doğum yaptım oğlum o aylardaydı eşim gidelim mi diye sordu hayır dedim o kadar da değil acelesi ne ki şimdi bir yaşına giricek hep birlikte gidicez nasip olursa 2,5 aylık anneye ihtiyaç varken ne gerek var ki 
0 oy
(2,586 puan) tarafından
Şakacı seni:)))
0 oy
tarafından
Çocuklarımıda alır giderim 
0 oy
(872 puan) tarafından
2.5 yaşında tek başına lavaboya bile gidemeyen ben :) şaka şaka. Şahsen ben gidemezdim, yavrumu anneme güvenirim ama asla acil durum yoksa bırakıp gidemezdim.
(1,521 puan) tarafından
Aynen bizde 2 bucuk yasindayiz senin yorumu gorunce ben mi yaptim acaba diye dusundum lavaboya gidemeyen ben :D
(872 puan) tarafından
Demekki hepimiz öyleyiz:)
0 oy
(261 puan) tarafından
Gitme kısa ve net :)
0 oy
tarafından
Benim bebeğim 2.5 aylıkken aşiriiiiii ağlıyordu. Katılarak hiç durmadan saatlerce ağlardı. 8-9 aya kdr böyle devam etti. Ondan sonrada çok hiysuzdu. Daha yeni normallesiyo 2 yaşinda 

Amaaaaa aslaaa birakamazdim. Çarşıda işim oluyo ayda bir kere 2 saat bırakıyorum da nasıl vicdan yapiyirum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bırakmam ben nereye evlatlarım oraya
0 oy
(174 puan) tarafından
Vermem ben ya kıyamam hele tatil falan yok sağlık sorunu falan olsa mecbur kalsam belki 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bebeğimide götürürüm öyle giderim 
0 oy
(5,288 puan) tarafından
Birakılmaz canım ya. Bebeginide götür. Sen zorlanirsin ama ogluna iyi gelir belki
0 oy
(15,171 puan) tarafından
Daha 2.5 aylık bebeğin anneden ayrı ne işi var. Yeni dünyaya gelmiş. Yazıktır. Acil bı durum.olsa neyse de tatil yani. Ya onunla giderim ya da gitmem ben. Gerekirse eşimi ve büyük cocugumu gönderirim. Kendim gitmem bebeğimle.kalirim 
0 oy
(2,521 puan) tarafından
Gitmezdim mama da alsa daha çok küçük anneye ihtiyacı var kokusuna en çok 

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 843 göst.
0 oy
59 cevap 820 göst.
14 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Fairytalee (2,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 605 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 456 göst.

379,417 soru

11,357,263 cevap

34,835 kullanıcı

...