0 oy
709 göst.
Aile kategorisinde (425 puan) tarafından
Arkadaşlar eşim evlendigimiz günden beri en ufak şeyde bu lafı söylüyor babası annesine derken şahit oldum birkaç kere işte eksik sofra hazırlığı yapınca falan neyse bize gelelim annesi yemek yapmayı bilmez ev temizlik falan bilmez ben buna fazla olduğum için bu laflar bana demesi zoruma gidiyor  neymiş ben senden iyi kadınlık yaparim diyor bana eşim ona ben değilde evi kirden pislikten yemek yapmasını bilmeyen biri lazımmış da utanmadan bu lafları bana diyor ben ona fazlayim eğitildiği yetiştiği ortamı gördüm birşey demiyorum birde benden birikimim var maddi onları istiyor araba alacagim diye kadınlıgima laf ettiği için veresim gelmiyor siz olsanız ne yaparsınız 

24 Cevaplar

+1 oy
(2,615 puan) tarafından
Aklini kullan

Boyle insanla bokumu vermem parayi alir arabayi ustune geçirir sonra kadinlik yapamiyorsun diye koyar kapinin onune
(425 puan) tarafından
Tşk ederim moralim çok bozuk beni hep ezdi seven insan öyle laflar etmez çevresinde destek olacak kimsesi yok herkes kuyu kazma peşinde ama hakkım helal değil
(2,615 puan) tarafından
Tek diyecegim sakin parani verme
Guvenilir insanlar degiller
-Reklam-
0 oy
(981 puan) tarafından
Verme verme.babasindan gordugunu yapar erkekler.versen iki gun yuzune guler ucuncu gun yine aynisi olur huyu degiscek degilki.bosver sen konussun.benimkide herkese bal bocek konusur tum gun musterilerden biktigi onlara abi cektigi icin tum ofkesini eve gelince bana kusar bi laf etsem buyutur.o yuzden yorgun gordugum gunler hic yanasmam bile yemegini cerezini veririm takilir bilgisayarinda telefonunda.azalttik yani tartismayi insan gunden gune ogreniyo
0 oy
tarafından
Boşver konuşsun dursun seni begenmiyo niye senin paranı istiyor herşey karşılıklı nasıl değer görürsen öyle değer verirsin öncelik ona aittir kadını svemek zorunda dir ki kadında onu sevsin ondan ötürü o sevmeye kibarliga dair adım atmadığı müddetçe asla taviz verme 
(425 puan) tarafından
Seven insan bunları der mi Allah aşkına
tarafından
İste sevmeye dair adım atmadığı müddetçe diyorum zaten yanlış okumussun ne demek isteidgimi
(425 puan) tarafından
Sinirden ne okuduğumu bilmiyorum ki kafam bulanık
tarafından
Evet birdaha oku
0 oy
(1,195 puan) tarafından
Tamam sana dediği yaptığı yanlış ama senin de kaynanan hakkında söylediklerin yanlış bence herkez kendine göre iyi yemek yapar elinden geleni yapar yemek yapmayı temizlik yapmayı bilmez demissin belki kadının elinden bu kadarı geliyor bu kadar kotu olmayin ya 
(1,195 puan) tarafından
Eşin seni rencide ediyor sen başka bir kadını başka bir anneyi ediyorsun yakıştıramadım
(425 puan) tarafından
Babası rencide ediyor okuyun öyle yorum yapabilirsiniz
(1,195 puan) tarafından
neyse bize gelelim annesi yemek yapmayı bilmez ev temizlik falan bilmez ben buna fazla olduğum için
Yazılmış farkında mısın ?
(425 puan) tarafından
Ahmak kesmek sana mı kaldı farkinda misjn yazms birde sanane kardeşim sanane sanane
(1,195 puan) tarafından
Zoruna gidiyorsa alacağın cevaplar  hiç post acmayacaksin kendi egonu tatmin etmek için soru soruyorsun gelip burda bana artistleniyon
0 oy
(249 puan) tarafından
Senin kadınlığını mi beğenmiyor hayatında kaç kere kadın olmuş acaba bir kadını kadinligiyla yargılıyor sende onu erkekligiyle yargıla erkek olsan benim birikimimle değil kendi paranla alırsın de ben bu lafı bir kere duydum o hafta düşük yaptım bıraktım seni bosiyacam dedim gözü korktu biraz yalvarttim sonra barıştım hamile kadına söylenecek laf mı 
(425 puan) tarafından
Alışmış çevresi de etkiliyor cevresindeki yobaz erkekleri örnek alıyor kaybeden o olur çevresinde karısıyla çok mutlu olan insanalr buna karına şöyle davran dersi veriyor bu da onları öyle yapıyor sanıyor bana öyle davranıyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Vermem ne vericem oda biriktirsin alsın sonumta sen o parayı harcamışda olabilirdin 
0 oy
tarafından
Adamlık yapamayanların Kadınlık yapamıyorsun dediği dünyadayız ne diyim bacım 
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Bu erkek milleti kadar nankör bir tür yoktur şu dünyada ne yapsan yaranamazsın.
0 oy
(3,687 puan) tarafından
Kadınlığıma laf eden adamın arabası yok diye adamlığıyla dalga geçerim. 
0 oy
tarafından
Bu kadar laftan sonra bir zahmet verme terbiyesizlik yaptıkları 
0 oy
tarafından
Sana saygı duymuyor ne demek kadınlık yapamıyorsun defolup gitsin madem yapamiyormussun o nasıl bı laf öyle günahını bile verme o adama tabiki 
0 oy
(3,689 puan) tarafından
Vermem net. Kadınlık yapamıyorsam benden erkeklik beklemesin. O da erkeklik yapsında senden para istemesin. Sakın verme.
0 oy
(1,457 puan) tarafından
Verme kızım hem seni adam yerine koymuyo hem hakaret ediyo hemde parani istyo ne guzel dünya kadinlik yapamadigin halda hamilesin bide yapsan nolur bilmem kafana takma belliki cahil ailede yetisti he de gec minigini düsün
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Oyle adama tırnağımı vermem adamda dememde neyse lafını ne tutuyorsun geldiğin yer belli de temizlik yemek düzen gördün benden kötümü oldu de ben duramam yani
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Sakın ha sakın elindekileri verme o kozu da verme onun eline çok pişman olursun 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Eğer azıcık aklın varsa kuruş vermezsin bacım verirsende aradan biraz zaman geçince kocama parayı verdim pişmanım diyeceksin adın kadar emin ol buna, sana kadınlık yapamıyorsun diyen adam sana değer vermiyordur, sana değer vermeyen adamda verdiğin para için sana teşekkür etmez aksine verdiğine vereceğine bin pişman eder, Eskilerin bir lafı vardır çok severim, malım seni verim de mi kötü olayım, vermeyim de mi kötü olayım, en iyisi vermeyip kötü olayım...
0 oy
(31 puan) tarafından
Valla canım insan eşini sevse eksiklerini görmezden gelir bende hergun hergun yemek yapmıyorum arada dışardan arada hazırda ne yapsam eşim hiç birşey demez keza ev temizliğinde bazı zaman oluyor hersey heryerde bana bir gün olsun sorun yapmiyor zaten çocuklu olunca düzen tertip herzaman dört dörtlük olmuyor hele şu hamilelik zamanı başımı kaldıramıyorum demem şu ki birikimini verme arkadaşların dediği gibi bı iki gün iyi sonra aynı olur sana değer kıymet verse senin benim olmazdı ama açıkça görüyorsun 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Birikmisini sakın verme gitsin çalışsın kendisi alsin
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Tabi ki de verme 

Böyle bir insana para değil günah bile verilmez.

Benim annem sorumlu bir bayan değildi bana da birşey öğretmedi yemek temizlik vs. Rahatına düşkün biri oldu hep erkenden evlenince ben sağolsun hep eşim yardım etti yeri geldi temizlik yaptı yemek yaptı ben yapamadığım için ben sana kızmıyorum annene kızıyorum dedi beraber işe vs girdik bende yavaş yavaş öğrendim şimdi yeni eve taşınma sürecim var eksiklerim vardı eşya konusunda yemek temizlik yapamıyordum tam inşallah şimdi tam olucak birde bebeğim de olacak elimden geldiğince yapacağım eşime hakkını ödeyemem çok eksiğimi kapattı yüzüme vurmadan bazen kavga ederken sınırlı anında olmuştur bir kaç kere sonra özür diledi zaten ki sen benim gibi tecrübesiz de değilsin yapıyorsun işini çok biliyorsa kendi yapsın araba yerinede b... Sürsün 
(425 puan) tarafından
Ya ne güzel kız ben elimden her iş geliyor hamile halimde hamur açıyorum hergun temizlik sen düşün kadınlık ogretiyor bana affetmicem
(1,010 puan) tarafından
Vallahi kusura bakma ama hep anneler yüzünden bu Kaynanalar çok poh poh büyütüyor bunları Allah nasip ederse oğlum olacak el bebek gül bebek büyütmek yok tabi ki gözüm gibi bakacağım ama küçüklükten iş te yapsın bana yardım etsin sadece bu işlerin kadına ait olmadığı psikolojisi küçükten girsin kafasına eşim de bana yardım etsin ondan da örnek alsın görsün ki ilerde karısına yardımcı olsun
0 oy
(107 puan) tarafından
Sakın verme verirsen ilerde çok pişman olursun

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,117 göst.
19 Mart 2023 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 592 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 965 göst.