+1 oy
677 göst.
Diğer kategorisinde (5,132 puan) tarafından
Ahhhh Allah'ım sana bin şukur yavrum sağ salim dünyaya geldi. 

5 gündür baş ağrım vardı, tansiyon normaldi.. 

Bugün normal kontrol diye geldim, doktor bakıyordu kalbi çok hızlı atıyor dedi,  

Nst 10 dakika sürdü kalbi 240 atıyordu 5 dakika içinde kıyafetimle, sadece pantolumu çıkartarak genel anestezi ile bebeği çıkardılar.  Plasenta ayrılmaya başlamış... 37+2 de doğdu  3800 gram, plasenta işleyişi bırkamaya başlamış yarına kadar içimde vefat edebilirdi. Aklıma geldikçe..... 

Şuan çok hızlı nefes alıyor ama genel durumu iyi, daha göremedim bile sadece fotoğraf çekti hemşire... 

Ağrılarım bir yana yavrumu düşünmek bir yana. 

Dua istiyorum sizden. Daha emzirmedim süt gelir mi Allah bilir 

29 Cevaplar

0 oy
(7,453 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kavuştursun maşallah tosuncuga nazar değmesin benimki de 37+2 de sancimla geldi 2190 gr 46 cm.di (⁠≧⁠▽⁠≦⁠) 
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
CANIM KURTUŞMUŞSUNUZ SEN ONA ODAKLAN RABBİME ÇOK ŞÜKÜR YANINDA DA MORAL VEREN İNSANLARI TUT GÜZELE ODAKLAN  ,bebeğin iyi ben hissediyorum sütün önemli pompa kullan. GÖZÜNÜZ AYDIN CANIM VE GELMİŞ GEÇMİŞ  OLSUN
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ayyy cokk sükürr  bin sükür Rabbime sag salim grlmis bebisin canim .uff cok kotu oldum adina ama bin sükür ikinizde iyisiniz dahada iyi olacaksiniz Allahin izniyle .
0 oy
tarafından
Ben de 37+3 'te normal doğurdum sizin bebiş yine iyi kilo maşallah benim ki 300 gram azdı sizinkinden hay maşallah :) her şeyin bir nedeni vardır bu gün kontrol olmanızın sebebi bebeğinizi kurtarmakmis bu dünya da bir düzen üstüne değil mi zaten Allah ın izniyle sen onu kurtarmışsın annesi kötü şeyleri düşünmeyi bırakın artık bebeğinizi geçici göremeyeceksiniz ondan sonra hep kucak kucağa koklasa koklasa emisirsiniz  ♥️ eğer kendinize bastan dert edinirseniz sütünüz hiç gelmez akışına bırakın yavrunuz yaşıyor kalbi atıyor siz onu o sizi bekliyor Allah sağlıklı ömürler versin kalbine hep mutluluk versin nenizi sağ sağlık analı babalı büyütün  sakin kalın :)
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah sağ salim kavuştursun canim. şifa diliyorum 
0 oy
(17,332 puan) tarafından
Gözün aydın olsun dostum. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın çabucak. Çok şükür zamanında farkedilmis. 
0 oy
(1,520 puan) tarafından
Allahim sağ salim bebisin kucaginda cikmayi nasip etsin insallah sifasini versin melegin Anali babali buyutmeyi nasip eylesin 
0 oy
(16,085 puan) tarafından
Canım benim Rabbım ikinizede şifa versin inşallah 
0 oy
(941 puan) tarafından
Rabbim onu sağ saglim sana kavuştursun inşallah yoğun bakım kapısında beklemenin nasıl bişey olduğunu çok iyi bilirim üzülme diyemem ama dua et Allah çok büyük 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 863 göst.
24 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Kuzeyin Anası (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 490 göst.
+1 oy
6 cevap 115 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Masallinam38 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 234 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Meteberra (18 puan) tarafından soruldu