0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Kizlar merhaba doğum yapalı yaklaşık 8 ay oldu tabi benim kilo da aldı başını gitti şu an 92 kiloyum ve eşim ilk defa artık zayıfla dedi ama kendimi durduramiyorum emziriyorum bana onerebileceginiz emizrirken kullanabileceğim çay yada ödem atıcı biseyker varmı şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim 

4 Cevaplar

0 oy
(1,090 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne yediğin ne ictigin seni zayıflatmaz dediğin gibi ödem arttırır. Zayıflamanın tek formülü dengeli beslenme, spor ve bol hareket canimm 
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Yavrum bekle diğerine cevap gelsin peş peşe post açma kapanır 
tarafından
Puhahahaaaaa ere walle emineee yaz geldi bacı ne olacak bu halimiz hee ☺
(12,486 puan) tarafından
Esmanın kahve limon kürünü deneyeceğim hülyoş hele bakalım bide böyle deneye zaten   midem büyükşehir belediye çöplüğüne döndü sjsjsjsjsj
tarafından
Aman Allahim kahkaha attım Allah iyiliğini versin bacım ben onu da yaptım daha önce yok bana ters tepti canim ☺☺☺
(12,486 puan) tarafından
Heee gördüm yorumunu :)) bende deniyim inşallah bana da düz teper de incecik olurum :))
tarafından
Hade inşallah sana yarar canim bol şans ☺☺☺
0 oy
(6,198 puan) tarafından
Bacım gel sana bir tavsiye sabah akşam aç karınla yemekten yarım saat önce 

Bir bardak sıcak suya Nescafe klasik 1 tatlı kaşığından fazla koyuyorsun üzerine yarım limon sıkıp iciyorsun tadı biraz acı ama dehşet tok tutuyor ve kilo verdiriyor bende şuan yapıyorum dene ve gör onu yaparken zaten iştahım diyiro aburcburu ekmeği pilavı makarnayı çıkar hayatindan
(831 puan) tarafından
Limon çok ya ben kahve çeşitleriyle açlığı bastırmaya çalisiyorum hemen kahvaltı yapmıyorm nee kdr yesem daha çok açıkiyorm
0 oy
(15,036 puan) tarafından
Senin yediğin ictigin herşey bebeğe de geçiyor. Ödem attırıcı tarzı şeyler emzirirken kullanılmaz. Çocuğu da ishal yaparsın Allah korusun. O yüzden abur cubur ekmek şeker tarzı şeyleri kesersen biraz faydası olur. Bunlar herkrsin bildigi ama uygulaması zor olan seyelr tabi. Emzirirken iştah çok açık oluyo insanın. Başka çaren yok yediklerine dikkat edip bol bol hareket etmen gerek. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 86 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
21 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamze 35 55 (1,943 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 218 göst.
0 oy
26 cevap 481 göst.

378,368 soru

11,325,381 cevap

34,777 kullanıcı

...