0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,943 puan) tarafından
Kızlar kendinizi nasıl motîvê ediyorsunuz ne diyetler yapıyorsunuz ne kadar sürede kaç kilo verdiniz 

2 Cevaplar

+1 oy
(4,091 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

sen bihter ziyagilsin aptallik etme . ben bu cama yansiyan kadini taniyorum ayni hirs ayni ofke ayni ihtiras ayni intikam:)

(4,091 puan) tarafından
cok asiri kilolu degilim bi resim daha ekledim. 58 kiloyim 55 falan olsam super 52 lere dussem benden iyisi yok:) bulasiklari makinaya atip geldim iftar sonrasi cok yedim iftrada biraz eritip sindirmem laizm
(1,943 puan) tarafından
E zayıfsın kız niye spor yapıyon boşver yapma benim gibi 1. 55 boylu 82 kilo olsan neyse dicem
(4,091 puan) tarafından
:) benimde kendime gore takintim :) leslie falan yap. oruc tutuyorsan iftara bi saat kala  yag yakimi daha fazla olur . acken vucut  yaglari yakar enerji kaynagi icin . toklen ilk once karbonhidrat ve seker ve protein yakilir.. iftar oncesi vucut deli gibi yag yalar enerji bulmak icin cunku cok uzun sure ac
(1,943 puan) tarafından
Ben oruç tutamıyorum hem bebk var uyuyamadığım içn hemde zaten 8 gündür adetliyim
(4,091 puan) tarafından
bise degismez ozaman ac oldugun vakit yemek
oncesi spor yapmaya calis. üc bes hareket yapsan bile kar. vucut uyanir
-Reklam-
+1 oy
(23 puan) tarafından
Ben çok stresli bir dönem geçirdim resmen duyusal açlık yaşıyordum ve çok kilo aldım haliyle ama artık kendimi çok kötü hissediyordum en son tartıda 82 yi görünce bi dur dedim . Diyetisyen eşliğinde başladım . 6 günde 3 kg verdim bu hafta daha tartılmadım.
(1,943 puan) tarafından
Diywtin resmini atarmısın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 173 göst.
0 oy
7 cevap 647 göst.
+1 oy
10 cevap 280 göst.
0 oy
19 cevap 273 göst.
29 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...