0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Ben ne yapsam da yaranamıyorum annesi babası abileri herşey de eziyolar hiç bişey demiyorum ben de ailem de asla yeter artık beni ezdiği iniz dedim diye kanlı kerim düşman gibi konuşmaya başladılar sen ne biçim konuşuyorsun felan eşim hep ezdirir ben bıktım bundan dolayı artık çok bıktım hşö mutlu değilm ne yapacağım ben artık 2 çocuğumuz var? 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım suç kocanda annanem rahmetli derdi koca eşe derse elde paşa der o saymazsa ailesi sayarmi hiç 
(267 puan) tarafından
Düzeleceğini sanmıyorum
tarafından
Valla ver cevaplarini çat mı dediler pat öyle öyle akillanirlar
(267 puan) tarafından
Eşim beni ezdirdiğine göre onlar ne derse o ben katlanamıyorum artık bunlara
tarafından
Aklında boşanmak mi var yani ben öyle anladım konuşmalarından eğer buysa aklındaki iki evladın varmış hemen bir sinirle adım atma eşinle ciddi ciddi konuş sustukça anlamayacak çünkü kaynananida annen arasın olmadı belki duzelirler
(267 puan) tarafından
Boşanmak istemiyorum ama çok sustum çok sineye çektim bana eziyetlerini annem de konuştu beni suçladılar annem tartışmadı bile düzgün konuştu
-Reklam-
0 oy
(2,733 puan) tarafından
Ozaman sen ezdirmiyeceksin kendini sen kendini ezdirsen savunmadan kocamda savunsaz bunu öyle bil 
(2,733 puan) tarafından
Tartışırlar bırak ne derlerse desinler sende susma benj artık ezemesiniz de bağır çağır sen bu nedir kolay lojmanı gireyirlar ya
(267 puan) tarafından
Annemler deym şimdi kaynım kaynana eşim aynı evde kalıyor şuan eminim ki arkamda ne kötülükler konuşuyorlar ama ne yapacam bilmiyorum çok sıkıldım
(2,733 puan) tarafından
Niye sen evini terk etin oturacaktin evinde
(267 puan) tarafından
Evimiz yıkıldı annemler de kalıyorum onlar da kaynana gilin evinde daha yıkım yok orda onun için
(2,733 puan) tarafından
Depremden dolayı mi
0 oy
(20 puan) tarafından
Ayy ayni derttenim suann 1 aydir buyuzden kicam bana sirt dondu yatiyo uzak duruyo 
(267 puan) tarafından
Ben çok soğudum herşeyden böyle yaptıkları için
(20 puan) tarafından
Bende oyleyim hatta bugun aileler girdi bosanma isi konusuldu benimde 2 kucuk cocugum var is bosanmaya geldi artik kendimi savundugum zaman ailesine bu saygisizlik oluyomus falanda filanda 8 yildir neler yasiyorum neler 2 cocugumun hatrina katlaniyorum
(267 puan) tarafından
Bende ilk defa kendimi savundum diye demedikleri kalmadı eşim beni hep ezdiriyor ya kötü bişey yaptığım da yok yeter artık çok bunaldım bizimkinin de sonu boşanmaya gidecek bence
(20 puan) tarafından
Allahim hayirli ferahliga cikarsin seni beni bizim gibi olanlari insallah
(267 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Baştan ezdirmeyeceksin laf soyletmeyeceksin kendine ne de ailene. Sonradan ses.cikardin mi saygısız vs. Derler. Çünkü alismislardir.yapmayın böyle niye susuyorsunuz niye laf söyletiyorsunuz kendinize. Vallahi çok üzülüyorum ya.susmak cevap vermemek saygı göstermek değildir. Onların senden ve senin ailenden ne ustunlugu var. 
(267 puan) tarafından
İşde oldu böyle şimdide saygısız oldum ben dediğiniz gibi çok soğudum hepsinden ne yapacağımı bilmiyorum 2 çocuğum var
(4,651 puan) tarafından
Allah bağışlasın evlatlarını. Vallahi ne yaparsin bilmiyorum ama artık ezdirme.ne.kendini ne.aileni. önce.esin saygı duyacak. Sana esin saygı duymaz ise zaten kimse duymaz. Eşinle konuş çözün bu durumu bi sekilde. Çünkü olmaz.yani bu şekilde.
(267 puan) tarafından
Eşim şuan benimle konuşmuyor ne aradı me ösj attı me çocukları sordu. Beni saymayan bu saatten sonra ben de saymacm
0 oy
tarafından
Ailenle konuştun mu en azından annenle paylaşsan 
(267 puan) tarafından
Annemle konuştum yeter seni ezikleri bunların dedi arkamda onlar benim çok üzülüyorlar çok ağladım ben
tarafından
Bence eşinle ciddi bir konuşma yap ailen arkandaysa gerekirse annen eşini arasın konuşsun
(267 puan) tarafından
Aradı açmadı böyle biri işde
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kuzum suç hem sende hem kocanda sende baştan tepkini koyacaktın herseyi yapmiycan canım burnun dikine gitcen 
(267 puan) tarafından
İşde yapmadım öyle ezik gibi sustum gep

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 383 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,365 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 366 göst.
30 Haziran 2023 Aile kategorisinde hayallhanem (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 149 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu