0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (1,369 puan) tarafından
Kızlar ya benim ailemle aynı şehirde olmamızı bahane ediyor zaten görüşme imkanı vaf bayramlarda kendi ailesine gitmemizi istiyor aynı segirde olsak bile bayramlaşma bile olmuyor bizimkilerle bende diyorum bayramın yeri fatkli sonuçta aynı sehirdeyiz diye benim suçum ne 

10 Cevaplar

+2 oy
(128 puan) tarafından
Bayramın ilk günü sizinkilere kahvaltıya gidin bayramlasin sonra yola çıkın onunkine gidip kalın ikinizin de gönlü hoş olur 
(569 puan) tarafından
Bence en mantıklı yorum bu  :) en kötü ramazan bayramında bir aile kurban bayramında bir aile olarak anlaşma da yapılabilir
tarafından
Evet biz oyle yapyoruz :) esimn ailesiyle ayni sehirdeyiz
Ramazn bayrmnda onlrn koyune gdyoruz benm ailem uzak oldgu icin kurban bayrmndada bizmklere gdyoruz :)
-Reklam-
0 oy
(6,381 puan) tarafından
O kendi ailesine git sende kendi ailene
(1,369 puan) tarafından
Öylede ne bilim canım ayrı ayrı
(497 puan) tarafından
Asla sevmedigim şey eş ile gezmek varken aile olarak niye tek gezilsin bekar gibi
(6,381 puan) tarafından
Eee tamamda iki tarafta haklı olarak ailesinin yanında olmak istiyo eee yakında deglki biraz orda biraz orda olunsun
0 oy
(497 puan) tarafından
Benimde esimin ailesiyle aynı sehirdeyiz ama bu bayram ilk onlara gidicez bizimkilere de 2. Gün gidip kalcaz bunu sıra haline getirin bir bayram ilk sizinkiler bir bayram ilk bizimkiler diye bizde bir tek bunun kavgası olmaz böyle yaptığımızdan:D 
(1,369 puan) tarafından
Yok canım kabul etmiyo öyle dedim
(497 puan) tarafından
O zaman ilk sizinkilere gidin onun ailesinde de kalın  bunuda mi kabul etmiyo cins
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bayramin 2. Günü yola çıkın veya 1. Günü akşam. İlk Günü kendi ailende gecir. Fazla yüz verme onlara 
(1,369 puan) tarafından
Bende öyle diyorum bakalım kabul eder mi
(5,406 puan) tarafından
Mecbur edecek, bence hiç teklife Bile acma. Kaç saat ailesi nin yeri?
(1,369 puan) tarafından
İki saat canim
(5,406 puan) tarafından
Ee daha ne rahatlıkla gidilir, ağırlığını koy bunu adet haline getir
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Onun ailesi de mi aynı yerde onu anlamadım ama ne okursa olsun bayram başka biz bi gun bi taraftarız bi gun bi taraftarız halbuki iki tarafı da hep görüyoruz 
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Bende annemle aynı sitede oturuyorum eşimin ailesi köyde oturuyor her bayram köye gidiyoruz 
0 oy
(3,597 puan) tarafından
Bayram bu sene soğuk olacağı için annemgil köye gitmediker gittiklerinde bizim şöyle oluyor bayramin ilk günü saat akşam 4 e kadar ailesiyle bayramlasiyoruz sonrasinda yola çıkar ailemin yanına gideriz iki üç gün orda kalırız ama bu sene annemgilde Ankara'da o yüzden kahvaltıya kayinvalidemgile gideriz bayramlasiriz sonrasında annemgile gelirim yani bizde çok problem edilmiyor şükür 
0 oy
(7,694 puan) tarafından
E yani adam da agac kovugundan çıkmadı ya bayramda ailesini ziyaret etmek istemesi kadar normal bir sey yok 
0 oy
tarafından
Aynı bni anlatmışsın bugün köyw gidecez bayramın 4.günü dönecez o gün tatil bitiyor diye asla annemlere bayrama gitmişliğimiz yok 
0 oy
(7,459 puan) tarafından
Annem babamı gidiyoz ordan eşimin annesine babasına gidiyoz zaten onlar annemgilden büyük ordan gezeriz her yeri annemgile 

İlgili sorular

+1 oy
44 cevap 947 göst.
0 oy
46 cevap 500 göst.
2 Temmuz 2022 Aile kategorisinde 12345ebe (783 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 640 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde OgretmenAnnee (1,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 483 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Zhlfrk (6,919 puan) tarafından soruldu