0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (340 puan) tarafından
Kızlar selam yaşında bebeğim var şuan 31 haftalık gebeyim ilk doğumum sezeryan. Özelde doğum ücretleri aldı başını gitti ortalama İzmir'de 20 bin. Çiğli eğitim araştırmadan randevu aldım doğumla alakalı bilgi almak için ama önden araştırma yapayım dedim. Sezeryan dikişleri o hastanede nasıl oluyor daha önce doğum yapmış birileri varsa yazabilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
(8,975 puan) tarafından
Orda yapmadım başakşehir çam sakurada yaptım 2. Sezeryan i estetik dikiş yapıldı 
(340 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
(42 puan) tarafından
10 ay oldu bende doğum yapalı eriyen dikiş yapıyorlar estetik dikiş deniliyor sanırsam gayet güzel yanı tekrar dikiş aldirmakla ugrasmadım
(340 puan) tarafından
Benim ilk sezeryan lazerleydi ondan biraz düşündürüyor devlette doğum yapmak açıkçası korkuyorum da dikişler zaten taze tekrar kesilecek ya :) Çiğli de mi doğum yaptınız hastane nasıl acillik bı olay olunca gidiyorum ben oraya
0 oy
tarafından
Devlette sezeryan doğum yaptım yapıştırma yapıldı dikiş yapılmıyor artık genel aneztezi oldum rahattı sorun yaşamadım 
(340 puan) tarafından
Spinal olmuyo mu :(
tarafından
Spnial önermiyorum canım ama yapanlar var elbette
(340 puan) tarafından
Benim ilk sezeryanim spinaldi gayette memnunum ben ya evladının ilk anlarını görüyorsun sonuçta
0 oy
(3,343 puan) tarafından
Şimdi hiç bir yerde dikiş yok kuzum yapıştırma estetik yapılıyor dikiş tamamen kalktı gibi bisey
(340 puan) tarafından
Görümcem benim doğumdan sonra safra ameliyatı oldu devlette bildiğin çuval diker gibi dikmişler siyah siyah ipler duruyodu
0 oy
(7,402 puan) tarafından

3 spinal oldum devlette canim dikis ipleri oluyor ama eriyor gidiyir yani korkma. Valla ben para olsa bile sezeryan olduktan kesildikden sonra ozele gitmenin bi mantığı olmadığını düşünüyorum. Sonucta ayni aciyi çekiyosun ve birinde üzerine bide para veriyosun:angel:. Son ikiyi sehir hastanesinde oldum ozel gibiydi tertemiz valla.

(133 puan) tarafından
Mesela odalar nasıl oluyor yanınızda kimse kalıyor mu.
(340 puan) tarafından
Şehir hastanesi Haziran sonunda açılacak diye biliyorum bı turlu acilamadi gitti k hastanede yaaa
(7,402 puan) tarafından
Birinde tek kisilil odaydi digerinde 2 kisilikti. Tertemiz di. Bi kac defa ozelde yatmıştım inanin ordan ferah rahatti. Yanımda da refakatci oluyor tabi
(340 puan) tarafından
Ücretiyle inşallah tek kişilik odada kalabilme ihtimalimiz oluyodur öyle bişey varsa kesin devlette dogururum 20 bin özele vermektense 3 bin devlete odaya veririm daha iyi :)
0 oy
(3,447 puan) tarafından
Cigli arastirmada hangi doktora yaptiracaksin canim
(340 puan) tarafından
Ňuray hanımdan randevu vardı en erken tanıyor musunuz
(3,447 puan) tarafından
Onu bilmiyorum cnm bir ay once arkadasim o hastanede dogum yapti cok cok memnun kaldi her yonden
(340 puan) tarafından
Bende haftaya gideceğim inşallah iyi bı doktor denk gelir ozelin rahatlığına alışmışız ya ondan da biraz geriliyorum :D

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 519 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 703 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ♡Kartaliçe♡ (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu

378,319 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı